جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

دانلود کتاب ارزش ها و فرهنگ سازمانی

2,318

بازدید

دانلود کتاب ارزش ها و فرهنگ سازمانی ۴٫۰۰/۵ (۸۰٫۰۰%) ۱ امتیاز

کتاب ارزش ها و فرهنگ سازمانی

دانلود کتاب ارزش ها و فرهنگ سازمانی

دانلود کتاب علوم اجتماعی

ارزشهای اساسی و محوری سازمان که کدهای اخلاقی سازمین نیز نامیده می شوند ، اصول راهنما در هر سازمان به شمار می روند . پیش شرط مدیریت استراتژیک خوب ، کارکنان خوب و سازمان خوب ، اصول اخلاقی خوب است .

اصول اخلاقی خوب یعنی سازمان خوب ؛ و سازمان خوب یعنی کار و زندگی خوب . یعنی آسایش ، یعنی آرامش و یعنی آینده ای بهتر برای کارکنان ، سازمان و برای کشور .ارزش های محوری سازمان ، اصولی زیر بنایی و استراتژیکی است که در همه جنبه های تصمیم گیری ، تدوین ، اجرا و ارزیابی برنامه ها می تواند به عنوان مبنایی مورد استفاده قرار گیرد .

شیوه کار و رفتار روزمره کارمنان نیز از موارد مهمی است که با تکیه بر ارزش ها و فرهنگ سازمانی تکامل می یابد .

برای رسید ن به زندگی بهتر، باید مملکت بهتر و سازمان بهتری داشته باشیم. کشور بهتر و سازمان بهتر، بدون نگرش بهتر و برخورداری از ارزشهای محوری والا امکان پذیر نیست.

توسعه، به انسان توسعه یافته نیاز دارد. ارزش های محوری افراد در واقع ارزش های محوری سازمان محسوب می شوند. افراد به منزله روح سازمان هستند و به آن زندگی و پویایی می بخشند.

 

اعتلای فرهنگ و ارزشهای سازمانی نه تنها وظیفه مدیران و مسئولان سازمان بلکه وظیفه و رسالت فرد فرد کارکنان یک سازمان است. نظر شما در این باره چیست ؟ آیا می خواهید نگرش و راه و روش خود را در کار و زندگی مورد بررسی قرار دهید ؟

و آیا می خواهید در مورد نقش و وظیفه و رسالت خود تجدید نظر کنید ؟ اگر چنین است این نوشتار به این منظور تدارک دیده شده و شما را در باز سازی منش و شخصیت خودتان، افزایش توانمند ی، اعتماد به نفس و نفوذ و اعتبار شخصی تان یاری خواهد داد.

دانلود کتاب ارزش ها و فرهنگ سازمانی ، از کلید زیر :

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : ایرج هاشمی
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 550 کیلوبایت
نوع فايل : PDF
تعداد صفحه : 31
منبع : www.takbook.com

رمز فایل : www.takbook.com

مطالب مشابه با این مطلب

  دانلود کتاب معجون ارتباطات

  دانلود کتاب معجون ارتباطات ۴٫۵۰/۵ (۹۰٫۰۰%) ۲ امتیازs سرآغاز سخن مولف : ” امروز انسانی قدرتمند است که بتواند ارتباطات خوبی با دیگران داشته باشد ” در این کتاب سعی بر این شده تا چیزهایی را که در مدارس باید آموزش می دادند ولی […]

  دانلود بخشی از کتاب هوش _ یادگیری و چابکی سازمان های هزاره سوم

  دانلود بخشی از کتاب هوش _ یادگیری و چابکی سازمان های هزاره سوم بازار امروز در حال تبدیل شدن به بازاری جهانی تر ، پویا و مشتری محور است . با نگاهی به تحولات گوناگون در جهان رقابتی امروز و توجه به این که […]

  دانلود کتاب شـهر دانایـی _ راهنمایی برای سیاست‌گذاران توسعه‌ی شهری

  دانلود کتاب شـهر دانایـی _ راهنمایی برای سیاست‌گذاران توسعه‌ی شهری ۵٫۰۰/۵ (۱۰۰٫۰۰%) ۱ امتیاز دانلود کتاب شـهر دانایـی _ راهنمایی برای سیاست‌گذاران توسعه‌ی شهری صفحات مقدماتی پیشگفتار مفهوم شهر دانایی عوامل کلیدی موفقیت، شکست و پیش‌ران‌های شهر دانایی رهیافت روش‌شناسانه‌ی پیشنهادی برای توسعه‌ی شهر […]

  دانلود کتاب پرورش انگور فرنگی

  دانلود کتاب پرورش انگور فرنگی ۳٫۸۳/۵ (۷۶٫۶۷%) ۱۸ امتیازs دانلود پرورش انگور فرنگی دانلود کتاب گیاه شناسی انگور فرنگی : گیاه انگور فرنگی متعلق به راسته “رزالیس” ( Rosales ) ، تیره ” ساکسیفراگاسه ” ( saxifragaceae ) و جنس ” رابیس ” ( […]
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت


دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد

logo-samandehi