جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

تبلیغات کاپریلا

دانلود کتاب خدا خالق تکنولوژی ها

975

بازدید

دانلود کتاب خدا خالق تکنولوژی ها

دانلود کتاب خدا خالق تکنولوژی ها

مقدمه مولف : به معجزات خدا نگاه می کنیم ولی انگار متوجه نمی شویم اینها را خدا ساخته و با علم ناچیز ما تطبیق داده تا برای ما تا حدودی قابل درک و فهم شود.

پیشرفت علم بشر همان معجزات خداوند است که پله پله به ما می آموزد تا در رفاه زندگی کنیم و از زندگی لذت ببریم.

اگر خداوند نخواهد، تلفن- ماشین- اینترنت- هواپیما- برق- گاز و …. وجود نخواهند داشت.

اگر معجزه خدا نبود این گوشی های همراه ما اسباب بازی بیش نبود. چگونه می شد با تمام نقاط دور و نزدیک جهان ارتباط برقرار کرد؟

اینترنت، قدرت خدا را به ما یادآور می شود. چطور می شود شخصی در اتاق خودش، یک تصویر را به اشتراک میلیاردها انسان در سراسر جهان بگذارد؟

این تصویر چطور وارد گوشی های انسان های دیگر در دوردست ها می شود؟ چگونه؟ از طریق هوا؟ از زیرزمین؟ چطور می رود؟ خوب اندیشه کنید تا منظورم را بفهمید. اینها معجزات خدا هستند.

مثلاً چگونه می شود با کسی که هزاران کیلومتر از ما دورتر است حرف بزنیم؟ (تلفن) ما چون به این تکنولوژی ها عادت داریم و همیشگی هستند متأسفانه آنها را پیش پا افتاده تلقی می کنیم.

درصورتیکه معجزه ای بسیار بزرگ و پیچیده و حیرت آور است. چگونه می شود این صدا فقط به مخاطب مورد نظر ما برسد. عیناً صدای ما در مغناطیس هوا با سرعت نور به مخاطب ما می رسد، بدون تداخل با میلیاردها صدای دیگر!

جز معجزه خدا مگر می شود دلیل قاطع علمی برایش آورد؟ تفکر کنید، تفکر، تفکر، تفکر.

مطمئن باشید به درک اسرار سحرآمیز عالم خواهید رسید. اگر مثلاً بینا شدن نابینا توسط مسیح مقدس یا …

این کتاب را نویسنده آن با اطلاع از شرایط سایت به تک بوک اهدا نموده اند .

دانلود کتاب خدا خالق تکنولوژی ها ؛ از لینک زیر :

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : حمیدرضا ایمانی پور
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 750 کیلوبایت
نوع فايل : PDF
تعداد صفحه : 92
منبع : www.takbook.com

رمز فایل : www.takbook.com
2+


مطالب مشابه با این مطلب

  دانلود کتاب فلسفه معناشناختی هنر

  دانلود کتاب فلسفه معناشناختی هنر کتاب فلسفه معناشناختی هنر ؛ درباره بررسی دیدگاه های بزرگان فلسفه سده گذشته است .

  دانلود کتاب جستاری در فهم بشر

  دانلود کتاب جستاری در فهم بشر جان لاک ، در علم از طرفی منکر اولیات ، از طرفی قائل به یک نوع اصالت روحی و استعداد شهود و استقلال نفس و یقین برهانی است . و در روانشناسی به فعالیت قوای روانی و هم […]

  دانلود کتاب زایش تراژدی

  دانلود کتاب زایش تراژدی توضیحات مترجم : منبع اصلی مترجم فارسی در این اثر ، ترجمه انگلیسی آن به قلم ایان جانسون مدرس کالج بریتیش کلمبیا بوده است و در ضمن آن از دو ترجمه دیگر نیز برای مقایسه استفاده کرده : یکی ترجمه […]

  دانلود کتاب سیم آخر و فلسفه

  دانلود کتاب سیم آخر و فلسفه مقدمه مترجم : ” دانش ها همیشه در مسیر سلب انسانیت کردن از موضوع های خود ، پیش می روند . در پهنه هنر ، وضع درست واژگونه است . هدف نهایی هنر ، انسان گون کردن است […]

  دانلود کتاب خرد معنوی در ارتباطات

  دانلود کتاب خرد معنوی در ارتباطات همه چیز حول عشق می گردد . همواره به همین گونه است . اهمیتی ندارد چه مقدار در این جهان عجله به خرج می دهیم و چقدر آشفته ، آرزومند و یا غمگین می شویم . در هر […]

  دانلود کتاب درآمدی بر اخلاق کاربردی

  دانلود کتاب درآمدی بر اخلاق کاربردی امروزه اخلاق کاربردی به یکی از پرطرفدارترین رشته های دانشگاهی در سراسر دنیا تبدیل شده است. راسل پوتر یکی از اندیشمندان اخلاق کاربردی ، اساسی ترین موضوعات این حوزه را تلاش برای بهبود مسائل اجتماعی و سازمانی در […]
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت


دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد