برایان تریسی

17,036

بازدید

برایان تریسی ۴٫۲۶/۵ (۸۵٫۱۷%) ۱۲۰ امتیازs

معرفی کتاب های پرفروش اصول موفقیت از برایان تریسی

برایان تریسی مشاور و روان‌شناس بزرگ و یکی از معتبرترین مراجع صاحبنظر جهان در زمینه‌ موفقیت و پیشرفت و همچنین نویسنده‌ کتاب معروف «قورباغه را بخور» می‌باشد

او از جمله افرادی است که توانسته با تکیه بر توانایی هایش به تنهایی مسیر موفقیت را طی کند و به جایگاه ایده ال خود دست یابد.

او همچون بسیاری از ثروتمندان و افراد موفق از انجام کارهایی که شاید به ظاهر مناسب شآن اجتماعی او نبود،ترسی نداشت.

برایان تریسی در شروع زندگی به جز ذهنی کنجکاو و مشتاق مزیت دیگری نداشت.

در تحصیل ضعیف بود و مدرسه را نیمه کاره رها کرد چندین سال کارهای سخت کارگری کرد و به نظر نمی آمد آینده درخشانی داشته باشد در جوانی کاری در یک کشتی باربری پیدا کرد و دنیا را گشت هشت سال مدام سفر کرد و کار در نتیجه بیش از هشتاد کشور را در پنج قاره دید هر گاه کار کارگری گیرش نمی آمد دست فروشی می کرد همین طور ادامه داشت تا اینکه ….

به خود آمد و اطرافش را نگریست و از خود پرسید : چگونه است که آدم های دیگر روزگارشان بهتر از من است ؟

بعد کاری کرد که زندگیش را دگرگون سازد به سراغ کسانی رفت که در امر فروش موفق بودند و از آنها علت موفقیت هایشان را پرسید و روی نحوه کارکردشان متمرکز شد.
توصیه ها و راهنماییهای آنها را به کار بست و میزان فروشش بالا رفت در نتیجه آن قدر پیش رفت که به پست مدیر فروش دست یافت در این سمت نیز همان راه کار را به کار بست یعنی با تحلیل روشهای کاری مدیران فروش موفق کارهای آنان را پیش گرفت .

این روند یاد گرفتن و به کار بستن آموخته ها زندگی وی را دگرگون کرد و در نهایت تعجب به سادگی آنها پی برد به بیان ساده : بعضی ها به دلیل بهتر از دیگران میشوند که برخی کارها را طوری انجام می دهند علی الخصوص از وقتشان بسیار بسیار بهتر از آدم های معمولی استفاده می کنند .

وی چون پیشه اولیه نا موفقی داشت سخت احساس حقارت و نا توانی پیدا کرده بود خود را در دام این تصویر ذهنی که آدم هائی که بهتر از وی عمل میکردند عملا و واقعا بهتر از او هستند گرفتار کرده بود چیزیکه او یاد گرفت این بود که ضرورتا اینگونه هم نیست آنها فقط به نحوه دیگری عمل می کردند و چیزی که آنها به مدد عقل سلیم یاد گرفته اند او هم میتواند بیاموزد آنگاه بود

همیشه همانی می شوی که به آن بیشتر فکر می کنی …

کلید همه موفقیت های بزرگ دستاوردهای کلان احترام مقام و موفقیت و خوشبختی در زندگی

آن است که بتوانی بر روی مهم ترین کار و وظیفه ات تمرکز کنی

و فقط به آن بیاندشی و آن را خوب انجام دهی

و تا کاملا تمام نشده است دست بر نداری.

آغاز سخنرانی ها و اموزش های اصول موفقیت او ازسال  ۱۹۸۱ بوده است و انچه امروزه به عنوان نتیجه کارتریسی مشاهده می شود بیش از ۳۰۰ کتاب و نوار صوتی اوست که به بیست وی ک زبان دنیا ترجمه شده و در ۳۶  کشور دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

سه شعار خاص برایان تریسی :

 هر چه سریعتر دست به کار شو , انجامش بده و هرگز تسلیم نشو .

کتاب ها:

۱- قوانین جهانی موفقییت

۲- قدرت بیان

۳- قدرت جذبه

۴- قورباقه را قورت بده

۵- مدیریت بحران

۶- روانشناسی فروش

۷- راز موفقیت میلیونرهای خودساخته

۸- صد و بیست قانون اساسی موفقییت

۹- رموز اعتماد به نفس

۱۰- از ارد بزرگ تا برایان تریسی

۱۱- ساخت کسب و کار فوق العاده

۱۲- کتاب هدف

برای خرید کتاب ها به کتاب فروشی ها مراجعه نمایید