ثبت نام

به انجمن خوش آمدید

لطفاً برای دیدن تاپیک ها و محتوای سایت و شرکت در بحث ها در سایت ثبت نام کنید.

View RSS Feed

sarawebdesign

طراحی سایت انجمن، فروم و تالار گفتگو با طراحی وب سایت آذرین وب

Rate this Entry
سایت تالار گفتگو


تالار های گفتگوی آنلاین از آن دسته وب سایت هایی هستند که دارای بازدید بسیار زیاد با هر سنی می باشند و میتوانند در موضوعات مختلفی به فعالیت بپردازند .
کسانی که می خواهند بازدیدکنندگان سایت خود را بالا ببرند با طراحی یک تالار گفتگو میتوانند بازدید از سایت خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهند .
در کل 2 نوع طراحی سایت انجمن گفتگو در فضاهای مجازی رواج دارد یکی به صورت اختصاصی که راجع به موضوع خاصی بحث میشود مثل انجمن معماران ، انجمن برنامه نویسان ، انجمن پزشکان و ... دیگری انجمن های عمومی میباشد که کاربران میتوانند در آن درباره ی هر موضوعی صحبت کنند انجمن های تخصصی شامل موضوعات محدودتری هستند اما انجمن های عمومی معمولا شامل موضوعات بیشتر و گسترده تری میباشند .
درکل تالارهای گفتگو و انجمن های گفتگو مکانی برای تبادل اطلاعات ، بحث ، اظهار نظرات و راهنمایی در بین افراد میباشد و سایت تالارهای گفتگو به دلیل به اشتراک گذاری مطالب و پرسش و پاسخ آنلاین یکی از جذاب ترین سایت ها برای کاربران میباشد .
در سایت تالارهای گفتگو اغلب ادمین یک سری موضوع را در گفتگو مشخص می کند که اعضا و کاربران انجمن درآن باره ، اطلاعات ، تجربیات، و ... را به اشتراک بگذارند تا دیگران از آن استفاده کنند .
همچنین ادمین یک سری قوانین و سیاست هایی را در صفحه ای جدا به نام قوانین و سیاست ها در سایت خود قرار میدهد که همگی موظفند از آن پیروی کنند .
در هر انجمن (فروم) کاربران نسبت به فعالیت و اطلاعاتشان دسته بندی می شوند .
امروزه بیشتر وب سایت های شرکت های خدماتی و پشتیبانی دارای بخشی به نام تالار گفتمان و انجمن هستند که در پیشرفتشان نقش بسزایی داشته است و تنها راه تشکیل گروهی برای بحث و گفتگو در دنیای مجازی درباره موضوعات متنوع طراحی همین تالار ها و یا فروم های گفتگو میباشد .
انجمن ها و تالارها بخش وسیعی از مخاطبین را به راحتی جذب نموده اند به این دلیل که محیط بسیار مناسبی جهت بحث و گفتگو کاربران با یکدیگر و همچنین کمک کردن به حل مشکلات یکدیگر است ، مخاطبان تالار گفتگو پس از عضویت و وارد کردن اطلاعات شخصی خود مثل نام ، تحصیلات ، گرایش ، محل سکونت ، شماره ی تماس ، حرفه و شغل می توانند وارد پروفایل شخصی خود شوند و از امکاناتی که سایت دارد استفاده کنند .
هدف ایجاد تالار گفتگو برای افراد مختلف متفاوت است ، فردی جهت برطرف کردن مشکلات خود و کاربران و برخی برای کسب درآمد همچنین برخی برای ایجاد محیط های علمی و یا محض سرگرمی سایت خود را طراحی میکنند پس طراحی سایت تالار گفتگو می تواند با دید طراحی وب سایت تفریحی نیز انجام شود . یک
تالارهای گفتگو در هر زمینه ای باشد امکان پاسخگویی و پشتیبانی بازدیدکنندگان و مشتریان را به صورت 24 ساعته مهیا میسازد .
از مزایای طراحی سایت تالار گفتگو این است که تبادل نظر کاربران در یک موضوع خاص در یک تالار گفتگو ، باعث سئو شدن وب سایتتان نیز می شود .
امکاناتی که برای تالارهای گفتگو در نظر گرفته میشود بسیار حائز اهمیت میباشد که مهمترین آنها رعایت امنیت اعضا و سایت از جمله مواردی میباشد که در طراحی وب سایت باید به آن توجه شود. علاوه بر این باید توجه داشت تالار گفت و گو از امکانات متنوع برخوردار باشد تا مخاطب را جذب کند. چرا که اگر فعالیت مخاطب در اینگونه سایت ها کم رنگ باشد وب سایت ارزشی نخواهد داشت و برخی دیگر از آنها شامل :
قابلیت مدیریت کاربران ، قابلیت پیام رسانی به کاربران ، مشاهده آخرین پست های منتشر شده ، شبکه های اجتماعی ، ثبت نام ، لیست کاربران ، اصلاح ، حذف یا اضافه کردن مطالب ، بخش بازی و سرگرمی ، نظرسنجی و مسابقات ، داستان امروز ، مشاهده پربیننده ترین پست های بیست و چهار ساعت گذشته ، جستجوی پیشرفته ، مقالات ، امتیاز دهی به کاربران و مطالب ، جدیدترین کاربران ، سیستم بنرهای تبلیغاتی ، نمایش کاربران آنلاین به همراه نام آنها ، برگزاری مباحث آزاد ، ارسال ایمیل به کاربر پس از عضویت و ... میباشد .
azarinweb.com

Submit "طراحی سایت انجمن، فروم و تالار گفتگو با طراحی وب سایت آذرین وب" to Digg Submit "طراحی سایت انجمن، فروم و تالار گفتگو با طراحی وب سایت آذرین وب" to del.icio.us Submit "طراحی سایت انجمن، فروم و تالار گفتگو با طراحی وب سایت آذرین وب" to StumbleUpon Submit "طراحی سایت انجمن، فروم و تالار گفتگو با طراحی وب سایت آذرین وب" to Google

برچسب ها: طراحی ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
Uncategorized

Comments

Back to Top