ثبت نام

به انجمن خوش آمدید

لطفاً برای دیدن تاپیک ها و محتوای سایت و شرکت در بحث ها در سایت ثبت نام کنید.

مکالمه بین *sepid* و alimr828

5 پیغام بازدید کنندگان

1. جواب بی جوابان چیست جانم / فدایت می شود جان جوانم/ نگفتی که من را دوست داری/همیشه در پیامک گل میزاری/ اگرععد یوسف من عهد بستم /در ه دل را هنوزم من نبستم
  2. :smiles-takbook64:سلام بر ماه تا بان که امشب کرد یادی سلام گلم خوبی سپیده جان ایدیت برام بفرست یا ایمیل اخ سرم شلوغه یک خاطر بگم بخندی وقتی بچه 10ساله یا 8ساله بودم برادرای کو چکتر از من فضولی می کردن مرحوم پدرم می امد فقد منو کتک می زد با اینکه می دید انها خرابکاری می کردن ومن نشسته بودم خلاصه پدر به رحمت خدا رفت ومن هم جدا از خانواده زندگی می کنم حال هر وقت بینه برادرام حرفی بشه میان منو دعوا می کنن/یک روز همه نشسته بودن این جمله را گفتم قراردادبین من وپدرم منتفی شده دیگه کسی حق نداره مزاحمم بشه /همه زدن بخنده/ مادرم در جواب گفت ان موقه از پدرت پرسیدم چرا از علی بدت میاد پدر م جواب داده بود بر عکس علی هم فهمیده تره و هم با تحمل /حالا ان دختره که اجر زد بسره من حتمن دوستم داشت و من چون فقط سلام کردم /محل نزاشتم اجر بسر خوردم/ بله همینه:smiles-takbook53::smiles-takbook34:
  3. این شعرم خیلی عاشقانه هست دوست داشتی جواب بده امشب برات می فرستم/ ولی بدون بگریه می افتی نگو نگفتی
  4. اولان که یکبار بنده سلام کردم به دختر همسایه چند سال پیش می گم جواب سلام من با اجر داد بند قسم میخورم که جز سلام چیزی دیگه نگفتم سرم شکافت راهی بیمارستان شدم / حالا تو نخند / بابا شوخی کردم
  5. سلام خوبی سپیده جان/دوبیتی برات میفرستم خودت تفسیرش کن دنبال شعر هم نگرد چون

شعر خودم هستم / اهان شعر الان حضور نداره جون شاعر درگیره/خواستم گویم که من شاعرم/
    لیکن افسوس اجر خورد برسرم/خواستم گویم که توتاج سری/ دردلت گفتی بر خیلی خری(بلانسبت شما) گفته ام سپیده جان تو یکی برام گلی /در دفاع از خود گفتی ای شاپرک کی می پری / درود برشما
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 5 تا 5
Back to Top