PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ๑۩๑۞๑۩๑ درخواست دانلود کتاب های تاریخی بدون دستکاری و.... ๑۩๑۞๑۩๑

LONA1386
08-17-2016, 07:11 AM
با سلام
با جستجو در اینترنت به سایت شما رسیدم
درخواستی دارم
قبل از اعلام درخواستم بهتر است که پایه ایی و اساسی قصدو هدفم رو بگم . خانم من خونه داره و علاقه زیادی هم به خوندن کتاب داره . البته بیشتر نجومی و فضایی ... میخونه . بیشتر هم اینترنتی نه به شکل فیزیکی. ولی الان چند وقتی است که میخواد کتاب های تاریخی بخونه و کلا کتاب هایی که به علم تاریخی اون کمک اساسی بکنه .
نکته : اگر بخوام برم عضو کتابخونه بشم و یا کتاب های بازار رو تهیه کنم , راستش رو بخواین میترسم . چون دست کاری شده و حذف شده و اینجوری نمیخوام که به غلط چیزی رو خونده باشه . به نوعی دروغ خونده باشه . به همین جهت میخوام کتاب الکترونیکی pdf باشه ( چون تو اینترنت بدون دست کاری و قدیمی پیدا میشه ) بعد با پرینتر براش کتاب درست کنم
کلا قصد من اینه
امیدوارم هدفم رو رسونده باشم . دوستان ممنون میشم سایت یا فرومی یا هر جایی که میشه این مدل کتابها رو دانلود کرد و بعد پرینت بگیرم رو به من معرفی کنید
با سپاس

LONA1386
08-18-2016, 01:55 PM
کسی نیست جواب بده؟

LONA1386
08-19-2016, 06:25 AM
عجب سایت فعالیه

sedigh89
08-19-2016, 08:14 AM
سلام دوست گرامی سایت تک بوک کتابهای تاریخی هم داره ضمن اینکه ما سعی میکنیم قانون کپی رایت رو رعایت کنیم شما می تونید برای خودتون کتاب کاغذی درست کنید . همچنین سایت historybook.ir کتابهای تاریخی زیادی داره . موفق و موید باشید