PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش سرعت اینترنت با ترفند های مفید برای شما

golamhosein
10-29-2014, 04:36 PM
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) Increase Internet Speed

افزایش سرعت اینترنت با ترفند های مفید برای شما قسمت اول :امروز سعی می کنم روش های کوتاه و کاربردی رو برای افزایش سرعت اینترنت براتون معرفی کنم ، البته این روش های تغییرات محسوسی رو در رایانه شما خواهد داشت ، ولی انتظار یه اتفاق شگفت انگیز رو نداشته باشید. برای شروع نرم افزاری رو براتون معرفی خواهیم کرد که به همراه یک کرک کوچولو به یه غول دانلود تبدیل میشه . چرا منتظرید در ادامه با ما باشید.اولین نرم افزاری رو که براتون معرفی خواهیم کرد نرم افزار مدیریت دانلود Get bot هست ، حالا با خودتون میگید این رو که همه میشناسن ، نه عجله نکنید. این نرم افزار رو به همراه یه کرک کوچیک در اختیار شما قرار خواهیم داد که این کرک باعث میشه حداکثر پهنای باند شبکه رو در اختیار شما قرار بده ، بطور مثال با استفاده این نرم افزار من در سرعت ۲۵۴ نامحدود که سرعت دانلودش حدود ۴۰ کیلو بایت هستش با سرعت ۹۰ کیلو بایت دانلود کنم یعنی این نرم افزار باعث شده سرعت دانلود من تقریبا ۲٫۵ برابر بشه.
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) Increase Internet Speed by Get Bot

اما کابرد بسیار مفید این نرم افزار برای دانشجو های خابگاهی در دانشگاه ها است ، اگر از اینترنت دانشگاه استفاده می کنید به کمک این نرم افزار می تونید تمام پهنای باند شبکه رو در اختیار خودتون قرار بدید. قبلا این نرم افزار توی یکی از دانشگاه ها تست شده زمان تست بدون این نرم افزار تنها با سرعت ۴ کیلو بایت می تونستیم دانلود کنیم ، اما پس از نصب این نرم افزار سرعت ۴ کیلو بایتی دانلود به سرعت ۲۴۰ کیلو بایت افزایش یافت یعنی یه غول دانلود! خوب دیگه منتظرتون نگذارم می تونید از لینک زیر این نرم افزار رو به دانلود کنید پسورد نرم افزار آدرس ما”[Only registered and activated users can see links]” است .

برای دانلود نرم افزار کلیک کنید. ([Only registered and activated users can see links])پس از دانلود برای استفاده از نرم افزار ابتدا فایل رو اکسترکت کنید ، رمز فایل آدرس سایت ما است ، پس از اکسترکت دو فایل زیپ در داخل پوشه دانلود شده است اون دو فایل رو هم از حالت زیپ خارج کنید ، حالا با تعدادی فایل روبرو هستید ، دو فایل اجرایی بنام Get Bot.exe , Ectac.exe در فایل مورد نظر وجو داره این نرم افزار یک نسخه پرتابل هست پس نیازی به نصب نرم افزار نیست ، ابتدا روی فایل Get Bot.exe کلیک کنید تا برنامه اجرا بشه سپس نوبت Ectac.exe هست حالا این فایل اجرایی رو هم باز کنید.
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) Increase Internet Speed

پس از اجرای نرم افزار ها فقط کافی هست لینک دانلود مورد نظرتون رو در قسمت موجود در برنامه اجرای Get Bot قرار داده و دکمه گت را بزنید. پس از اینکه دانلود شروع شد کار شما آغاز میشه برای افزایش سرعت دانلود ، نشانگر ماوس رو روی لینک دانلود در نرم افزار Get Bot قرار دهید و راست کلیک کنید و دکمه Get رو بزنید چند بار این کار رو انجام بدید تا سرعتتون افزایش پیدا کنه ، روش دوم ، در روش دوم برای افزایش سرعت نشانگر ماوس رو روی لینک دانلود قرار داده و روی دکمه اسکرول ماوس(دکمه وسط ماوس که با اون صفحه رو اسکرول می کنید) کلیک کنید. این کار رو ادامه بدید تا سرعت دانلود شما افزایش پیدا کنه. اگر سوالی داشتید حتما در قسمت نطرات بیان کنید تا پاسخ داده بشه. منتظر بخش دوم این مقاله باشید. در بخش دوم راه کار ها بسیار ساده ای رو برای افزایش سرعت اینترنت رو برای شما معرفی خواهیم کرد. این مقاله مفید بود؟

masoud1313
11-01-2014, 08:42 AM
دمت گرم داداش
بازم از این نرم افزارا بزار