PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماشینی به رنگ و شکل موز!

sedigh89
05-05-2014, 07:26 PM
آقای بریث ویت می گوید، ایده ساختن ماشینی به شکل موز از دیدن یک صندوق میوه به ذهن ما رسید و با این که پول کافی نداشتم و بعد از سال 2009 کم کم به ساختنش فکر کردم. دو سال پیش وقتی که شروع به ساختن آن کردم پول زیادی نداشتم. همزمان با پیشرفت کار، پولش را هم ذره-ذره فراهم ساختم.... و حالا هم که ساخته شده بیشتر....

[Only registered and activated users can see links]

ماشینی که خردسالان از دیدنش خوشحال می شوند و بزرگسالان با دیدنش پوزخند می زنند.

به گزارش روزگارنو، استیو بریث ویت می گوید: یک روز همسر سابقم که از خرید بر می گشت، پیشنهاد داد خودرویی به شکل موز بسازم؛ اما من فقط به او خندیدم.

بنا بر این گزارش، آقای بریث ویت می گوید، ایده ساختن ماشینی به شکل موز از دیدن یک صندوق میوه به ذهن ما رسید و با این که پول کافی نداشتم و بعد از سال 2009 کم کم به ساختنش فکر کردم. دو سال پیش وقتی که شروع به ساختن آن کردم پول زیادی نداشتم. همزمان با پیشرفت کار، پولش را هم ذره-ذره فراهم ساختم.... و حالا هم که ساخته شده بیشتر برای جشن تولد بچه ها از آن استفاده می کنیم و از این طریق سعی می کنم هزینه اش را برگردانم.