PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرابی pdf دانلود شده

khosravi
04-23-2008, 08:57 AM
با سلام و عرض خسته نباشید
احتراماً ضمن تشکر از زحمات شما و سایت خوبتان بعرض میرسانم کلیه فایلهای pdf دریافتی را نمی توانم بخوانم . اکروبات فایل را شناسایی نمی کند. لطفاً راهنمایی فرمایید.
با تشکر مجدد

admin
04-23-2008, 10:04 AM
با سلام
دوست عزیز اگر شما فایل اصلی که دانلود میکنید را بخواهید با آکروبات ریدر باز کنید خوب معلوم است که باز نمیشود چون فرمت فشرده آن SFX و در اصلexe است و شما باید ابتدا آنرا از حالت فشرده خارج کنید(روی آن کلیک نمایید و بعد گزینه install ا انتخاب تمایید) بعد در زمان خارج کردن از حالت فشرده پسورد [Only registered and activated users can see links] را بزنید فایل در همانجایی که دانلود شده بصورت pdf از حالت فشرده خارج میشود و میتوانید از آن استفاده نمایید
اگر هم برنامه آکروبات ریدرتان ایراد دارد میتوانید از بخش زیر نسخه کاملی از آنرا دانلود نمایید
[Only registered and activated users can see links]
موفق باشید

khosravi
04-24-2008, 09:02 AM
با سلام
احتراماً ضمن تشکر از بابت جوابگویی در خصوص مشکل بنده ، لازم بذکر است اینجانب تفاوت بین فایلهای pdf و exe را میدانم و در متن درخواستم ذکر نمودم که فایلهای pdf باز نمیشوند...
یک مورد جالبی که پیش آمد و خوشبختانه مرتفع گردید این بود که وقتی فایلها را از حالت فشرده خارج و در درایو مربوطه دانلود می کردم مجدداً آنها را به جایی دیگر منتقل می نمودم که در آنجا بود نمی توانستم pdfها را باز کنم!!! که در انتها متوجه شدم در همان جایی که ابتدا دانلود مینمایم میتوانم آنها را ببینم (جالب نیست...؟؟؟) در هر صورت مجدداً از زحمات شما و وب پایگاه معظم و پر محتوایتان سپاسگزارم.

admin
04-25-2008, 09:18 AM
با سلام
خسروی عزیز من الان خودم برای اطمینان یک کتاب را از سایت دانلود کردم و بعد از خارج سازی از حات فشرده آنرا در جای دیگری کپی کردم و حتی انتقال دادم در هر دو صورت مشکلی پیش نیامد و فایلها اجرا میشدند به احتمال زیاد مشکل از ویندوز شما و بخش regedit یا همان registry میباشد.
از حسن نظر شما نسبت به این پایگاه اینترنتی ممنونم
موفق باشید

khosravi
04-27-2008, 05:16 PM
ادمین گرامی با سلام
چون همیشه ممنون شما هستم.
با آرزوی سلامتی و موفقیت حضرتعالی و دیگر همکاران شما.