PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روزی که احساس می کنم بسیار ثروتمند هستم

sedigh89
02-20-2014, 04:05 PM
[Only registered and activated users can see links]

حتماّ برایتان پیش آمده که بعضی روزها احساس کنید بسیار خوشحال و ثروتمند هستید. البته ثروتمند نه از نظر پولی بلکه از نظر عاطفی و محبت. چون انسان اگر بسیار ثروتمند باشد ولی محبت نداشته باشد خیلی هم فقیر است. در ادامه چند مطلب را می خوانید که افراد مختلف در مورد احساساتشان به کسانی که دوستشان دارند سخن گفته اند:

یک مادر: وقتی که دخترم به عنوان دانشجوی فارغ التحصیل ممتاز در جشن فارغ التحصیلی سخنرانی کرد و از من بابت تلاشهایم و اینکه نقش مهمی در موفقیتش داشته ام تشکر کرد. به نظر من این لحظه بسیار زیبایی در زندگیم بود که با هیچ پول و ثروتی قابل قیاس نیست.

پرستار: وقتی که همسر بیمار مرحومم پیشم آمد و از من تشکر کرد و گفت از شما متشکرم چون شما در بخشی از زندگی شوهرم پیشش بودید که تحمل آن بسیار برایش سخت بود و شما کمکش کردید.

نوجوان: از پدرو مادرم تشکر می کنم که با اینکه من فرزند واقعی شان نبودم از من بسیار خوب مواظبت کردند. البته وقتی هجده سالم بود در شب کریسمس تلفن زنگ خورد و پدر و مادر واقعیم پیدا شدند.

همسر: امروز همسرم به من گفت شما مرد بسیار خوش تیپی هستید. درست مثل ۳۰ سال پیش که شما را دیده بودم.

منبع:ایران ویج
بازنشر:takbook.com :smiles-takbook28: