PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از کجا برنامه نویسی را آغاز کنیم؟

iman1368
09-15-2008, 09:10 AM
من دانشجوی ترم اول کارشناسی کامپیوتر هستم می خوام قبل از رفتن به دانشگاه برنامه نویسی را آغاز کنم یعنی از همه جلو بیفتم البته من می خوام برنامه نویس خوبی شم با ید از کجا شروع کنم ؟ ممنون :?:

baranamir
09-17-2008, 04:23 AM
سلام
من امیرم تنها می خواهم بگویم که در این دنیا (computer ( تنها جایی که هر کس می تواند بگیرد جا یگاه خودش می باشد و فکر نکن که خیلی عقبی و باید فقط کمی به دانسته های قبل حودت بیفزایی نکته مهم در این میان *** استفاده ی درست وبه موقع ***از آنهاست . :)javascript:emoticon(':)')

jmlsb
09-25-2008, 10:04 AM
اولا که ارزوی موفقیت برای شما دوست عزیز دارم
به نظر من یه مهندس نرم افزار واسه اینکه کاملا با مفهوم برنامه نویسی آشنا بشه باید از یه زبان تحت داس شروع کنه تا کاملا مفاهیم برنامه نویسی براش ملموس بشه شما میتونین از زبان سی یا پاسکال شروع کنین تا مفهوم الگوریتم رو کامل بدونید و بعدا به سمت برنامه های ویژوال بیاید که گزینه اول برای شروع ویژوال بیسیک هستش بعد از این مرحله دیگه کم کم خودتون می تونید تشخیص بدین که کدوم برنامه رو برای ادامه انتخاب کنین

موفق باشین 8)

el2ra2
09-27-2008, 03:06 AM
سلام همان جور گکه رفیق ما گفت باید سعی کنی از برنامه هایی مثل ÷اسکال شروع کنی تا اصول کار .الگوریتم نویسی و فلوچارت رو یاد بگیری چون اصل برنامه نویسی تقریبا میشه گفت روی همین 2 مشخصه هست

rezaheidari
01-22-2009, 09:08 PM
سلام دوست عزیز. نظر من اینه که با c شروع کن. چون پاسکال آدم رو تنبل میکنه بخاطر آسون بودنش و خیلی زود هم مجبوری فراموشش کنی چون تنها زبان شی گرا ر مبنای پاسکال دلفی هستش. ولی با دونستن c میتونی زودتر با ++c یا #C و حتی جاوا آشنا بشی