PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پيشنهادات و انتقادات سايت تك بوك

admin
12-22-2010, 07:32 PM
با سلام
كاربران گرامي و مديران محترم لطفا نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره سايت تك بوك در اينجا بيان كنيد و ما را در بهتر اداره كردن اين سايت ياري نماييد
متشكرم

o.omid
02-10-2011, 03:41 PM
این فایل رو دانلود کردم و کامپیوترم یک ویروس گرفت که تمام فایل های اجرائی ام تبدیل شد به مدیاسنتر تی وی ویستا
لطفا بررسی و آنتی ویروس را ارسال نمائید
ویندوزم ویستا
آنتی ویروس نود4 آخرین آپدیت
با تششششششششششششکر
[Only registered and activated users can see links]([Only registered and activated users can see links]).exe
آ:smiles-takbook6::smiles-takbook6::smiles-takbook6::smiles-takbook6::smiles-takbook6::smiles-takbook6:

admin
02-11-2011, 01:18 PM
با سلام
دوست عزيز همين الان اين كتاب توسط بنده دانلود و دو فايل شعر مريم حيدر زاده بدون مشكل از حالت فشرده خارج و اجرا شد ، همچنين بعد از دانلود با چندين آنتي ويروس فايل اسكن شد كه خوشبختانه ويروسي مشاهده نشد اين كتاب تا كنون چند هزار بار از پايگاه تك بوك دانلود شده و ويروسي ندارد
احتمالا سيستم شما ويروس ديگري دارد كه فايلهاي exe را در حين خارج شدن از حالت فشرده به ويروس آلوده ميكند
موفق باشيد

rashidpoor
01-09-2012, 10:33 AM
ضمن عرض سلام و خستە نباشید، برایتان آرزوی بهترین هارادارم.
ازاینکە با ارادە و پشتکار و همت دانشدوستانەتان این سایت را راه اندازی نمودە و ادارە میفرمایید دین بزرگی بر گردن ما کتابخوانها دارید و شایستە تقدیر و تشکر فراوان هستید.
بندە پیشتر در کتابناک افتخار عضویت داشتم و متاسفانە شرایط سایت کتابناک آنطور شد کە خود تان بهتر آگاهید، درناامیدی دردناکی بسر میبردم کە سایت تکبوک نور امید را دوبارە در دلم زندە کرد و از این بابت بە شما عزیزان دست مریزاد گفتە و اعلام میکنم کە هر خدمتی هرچند ناچیز اگر از دست بندە برای تداوم و بقای این سایت بر می آید باکمال میل در خدمت هستم و برای استفادە بیشتر کاربران و گسترش و ارائە بیشتر خدمات سایت، پیشنهاد میکنم شرایط ارسال مجموعە کتابهای تکبوک را بە خارج از ایران نیز فراهم کنید کە هم درآمد بیشتری را برای سایت تامین میکند و هم کتابخوانهای خارج از کشور نیز از این مجموعە نفیس محروم نخواهند شد.
من فکر میکنم کار مشکلی نباشد اگر ترافیک سرورتان اجازە دانلود یک مجموعە چند گیگابایتی را بدهد، شما ها راحت میتوانید از طریق پی‌پاڵ مبلغ ورد نظررا از کاربر دریافت کنید
بە امید موفقیتتان
رشیدپور از نروژ

admin
01-09-2012, 01:03 PM
ضمن عرض سلام و خستە نباشید، برایتان آرزوی بهترین هارادارم.
ازاینکە با ارادە و پشتکار و همت دانشدوستانەتان این سایت را راه اندازی نمودە و ادارە میفرمایید دین بزرگی بر گردن ما کتابخوانها دارید و شایستە تقدیر و تشکر فراوان هستید.
بندە پیشتر در کتابناک افتخار عضویت داشتم و متاسفانە شرایط سایت کتابناک آنطور شد کە خود تان بهتر آگاهید، درناامیدی دردناکی بسر میبردم کە سایت تکبوک نور امید را دوبارە در دلم زندە کرد و از این بابت بە شما عزیزان دست مریزاد گفتە و اعلام میکنم کە هر خدمتی هرچند ناچیز اگر از دست بندە برای تداوم و بقای این سایت بر می آید باکمال میل در خدمت هستم و برای استفادە بیشتر کاربران و گسترش و ارائە بیشتر خدمات سایت، پیشنهاد میکنم شرایط ارسال مجموعە کتابهای تکبوک را بە خارج از ایران نیز فراهم کنید کە هم درآمد بیشتری را برای سایت تامین میکند و هم کتابخوانهای خارج از کشور نیز از این مجموعە نفیس محروم نخواهند شد.
من فکر میکنم کار مشکلی نباشد اگر ترافیک سرورتان اجازە دانلود یک مجموعە چند گیگابایتی را بدهد، شما ها راحت میتوانید از طریق پی‌پاڵ مبلغ ورد نظررا از کاربر دریافت کنید
بە امید موفقیتتان
رشیدپور از نروژ
درود و سپاس
با تشکر فراوان از شما به انجمن تک بوک خوش آمدید در مورد سایت کتابناک تاپیکی در تک بوک زده شده است به آدرس زیر لطفا به دوستانتان اطلاع رسانی کنید برای کمک
[Only registered and activated users can see links]
در مورد بقیه موارد هم از پیشنهاد شما متشکریم
موفق باشید

khrabee
05-05-2012, 06:30 PM
تک بوک دوست داریم:smiles-takbook14:

bahar sistani
08-20-2012, 06:07 PM
سلام واقعا خوشحالم که واسه دوستداران کتاب یه سایت خوب راه اندازی شده فقط اگه تو بخش رمان و داستان مطالب رو به روز کنید و رمانهای محبوب و پر بازدید اضافه کنید نه رمانهای گمنام
بازم ازتون ممنونم
خداقوت:smiles-takbook62:

dieting
12-26-2014, 11:44 AM
بندە پیشتر در کتابناک افتخار عضویت داشتم و متاسفانە شرایط سایت کتابناک آنطور شد کە خود تان بهتر آگاهید، درناامیدی دردناکی بسر میبردم کە سایت تکبوک نور امید را دوبارە در دلم زندە کرد و از این بابت بە شما عزیزان دست مریزاد گفتە و اعلام میکنم کە هر خدمتی هرچند ناچیز اگر از دست بندە برای تداوم و بقای این سایت بر می آید باکمال میل در خدمت هستم و برای استفادە بیشتر کاربران و گسترش و ارائە بیشتر خدمات سایت، پیشنهاد میکنم شرایط ارسال مجموعە کتابهای تکبوک را بە خارج از ایران نیز فراهم کنید کە هم درآمد بیشتری را برای سایت تامین میکند و هم کتابخوانهای خارج از کشور نیز از این مجموعە نفیس محروم نخواهند شد.???