PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین هتل های کیشبرای 1 سفر دو نفره

hedika
10-12-2013, 12:18 PM
بهترین هتل های کیشبرای 1 سفر دو نفره

hedika
10-12-2013, 12:20 PM
هتل داریوش كیش ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

.
.

هتل بزرگ داریوش هتل ۵ ستاره‌ای در جزیره کیش است که با الهام از تخت جمشید بصورت سمبلی از افتخار و شكوه ایران باستان در دوران هخامنشیان ساخته شده‌است.
امكانات هتل داريوش كیش :

یخچال، تلویزیون، استخر، سوئیت، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، پاركینگ، حمل و نقل، نمازخانه، لابی، ماهواره، سالن ورزش، فروشگاه و غرفه، كافی شاپ
.

behzadd
10-12-2013, 12:29 PM
man in hotelo raftam

هتل داریوش كیش ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

.
.

هتل بزرگ داریوش هتل ۵ ستاره‌ای در جزیره کیش است که با الهام از تخت جمشید بصورت سمبلی از افتخار و شكوه ایران باستان در دوران هخامنشیان ساخته شده‌است.
امكاناتهتل داريوش كیش :

یخچال، تلویزیون، استخر، سوئیت، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، پاركینگ، حمل و نقل، نمازخانه، لابی، ماهواره، سالن ورزش، فروشگاه و غرفه، كافی شاپ
.

behzadd
10-12-2013, 12:32 PM
هتل مارينا پارك کیش ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) هتل مارینا پارک هتلي زيبا واقع در يكی از نقاط زيباي جزیره کیش از بزرگترين هتلهای كيش است . هتل مارينا پارك در زمینی به مساحت بیش از ده هکتار با فضای سبزي دلپذير از گونه های گیاهی گوناگون و آب نماهايی چشم نواز بنا شده .
در دو طرف ساحل هتل ، دریای مرجانی و بسیار زیبای خلیج فارس خودنمایی می کند که اولین و بی نظرترین مارینای کیش را در خود جای داده است . این فضای نشاط آور و بسیار زيبا ، نظر هر بیننده ای را به خود جلب نموده و اقامت در این هتل را وسوسه انگیز می نماید.
معماری ويژه اين هتل به همراه طبیعت بكر جزيره زيباي كيش فضاي دلنشينی را براي مهمانان اين هتل فراهم ميكند .

.

Sumerlove
04-04-2015, 07:46 AM
سلام،

این فوق العاده مناسب و معقول و بعد از فوق العاده است.
من بسیار خوشحالم پیوست این انجمن هستم.
من آن را دوست دارم فوق العاده بسیار .... !!!!
خیلی ممنون ...