PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواستهای کتاب

admin
09-10-2008, 09:23 PM
با سلام
اگر درخواست تهیه و قرار دادن کتاب جدیدی در تک بوک دارید در اینجا بیان کنید
قبل از آن به نکات زیر توجه کنید:
ما خود را مقید میدانیم که حقوق نویسندگان و ناشران را محترم بشماریم و تنها کتابهایی را برای دانلود قرار میدهیم که سالها از انتشار آن گذشته باشد و به اصطلاح دیگر کپی رایت نداشته باشد یا در سایتهای بزرگ دیگر برای دانلود رایگان قرار داده شده باشد که در این صورت همانطور در بالای صفحه اول تک بوک اعلام کرده ایم اگر ناشر یا نویسنده مخالفت کند حتما حذف خواهد شد
دوستانی که درباره کتابهای درخواستی کاربران اطلاعاتی دارند (اطلاع درباره لینک دانلود آنها ) حتما فرم ارتباط با ما را پر کنند تا پس از بررسی کتاب در تک بوک قرار داده شود البته همانطور که گفتم نباید شامل کتابهایی باشد که ناشر یا نویسنده آن با انتشار نسخه الکترونیکی آن مخالف باشند.

sunx7
09-11-2008, 02:03 PM
كتاب برنامه ريزي درسي (راهبرد هاي نوين) انتشارات فكر نو چاپ اول 1377 را قرار دهيد.
با سپاس.

ajax
09-15-2008, 05:46 PM
كتاب هاي رياضي گاج براي اول دبيرستان و كتاب هاي كمك آموزشي كانون فرهنگي آموزش براي اول دبيرستان رو اگر براي دانلود قرار بدين ممنون ميشم.

فرناز
09-20-2008, 10:11 AM
سلام و شادی
کتاب "تجسم خلاق " کتاب بسیار مفید و جالبی هست اگه ممکنه لینک دانلودش رو بگذارید

رضا اسدی
09-22-2008, 12:54 PM
با سلام
اگر درخواست تهیه و قرار دادن کتاب جدیدی در تک بوک دارید در اینجا بیان کنید
خواهشمندم اگه میشه کتاب سفر نامه مازلان را برام بگذارید

کرم کتاب
09-26-2008, 04:55 AM
لطفا خیلی خیلی زود کتاب های کمک درسی سال سوم دبیرستان رو هم اضافه کنید مخصوصا کتاب های مبتکران رو من نیازمندم

vzh228
10-04-2008, 01:09 PM
لطفا نقشه شهر يزد هم بذاريد

ممنون ميشم

nazanin2000
11-19-2008, 01:25 PM
خسته نباشید اگه ممکنه یه کتاب آموزش بافتنی با قلا ب یا میل در سایت قرار بدید مرسی

sohrab29
11-24-2008, 06:08 AM
سلام به همه دوستان و همچنین مدیران سایت
فايل زير با عنوان : "ليست بهترين سايتهاي موجود در اينترنت براي آپلود فايل"
نوشته خودم مي باشد.
پيشنهاد مي كنم دوستاني كه فايلي جهت اشتراك به ديگران دارند اين فايل را كه با فرمت pdf و حجم 56kb مي باشد حتما دانلود كرده و جهت آپلود فايل از آن استفاده كنند.
اين فايل از آدرس زير قابل دسترسي است:
[Only registered and activated users can see links]

اين فايل رايگان است پس آن را براي استفاده ديگران منتشر كنيد.
سپاسگذار
سهراب