PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهادات و انتقادات انجمن

leila65
12-21-2010, 07:39 PM
باسلام

با اجازه ی مدیران و ادمین سایت دیدم جای این تایپیک خالیه برای همین این تایپیک و گذاشتم تا کاربرا بتونن پیشنهادات و انتقادات و مشکلات شونو تو این تایپیک بگن تا واسه هر مشکلی تایپک جدا زده نشه وسوالا و جوابای مربوط به این بخش یه جا باشه
اگه کار اشتباهی کردم ببخشید ولی چون نمیدونستم سوالمو کجا مطرح کنم این تایپیک و زدم

مرسی

leila65
12-21-2010, 07:43 PM
ببخشید سرعت سایت خیلی پایینه فقطم اینجا واسه ی من اینجوریه سایتای دیگه رو خوب باز میکنه ممنون میشم رسیدگی کنید

دوم من امروز که میخواستم بیام تو سایت تو قسمت انجمن که وارد شدم هر چقدر اسم و رمزمو زدم نیومد تو صفحه اصلی سایت بودا ولی اینجا نه مثل مهمان بود یه 10 باری اسممو وارد کردم تا درست شد اگه علتشو بگید ممنون میشم
مرسی

admin
12-22-2010, 03:56 AM
با سلام و خوش آمدگويي به شما دوست عزيز
در مورد سرعت سايت بايد عرض كنم سرور تك بوك بر روي يكي از سرورهاي پرسرعت دنيا قرار دارد ولي در بعضي از ساعات كه تعداد مراجعه كننده زياد است متاسفانه بدليل محدوديت امكانات كمي سرعت پايين مي آيد كه در آينده نزديك تا حدودي حل خواهد شد
در مورد لاگين كردن هم حق با شماست بهتر است براي بر نخوردن به اين مشكل قبل از بستن انجمن كليد خروج را بزنيد البته سعي ميكنيم اين مشكل را بزودي حل كنيم ما تازه انجمنهاي تك بوك را ارتقا داده ايم اين مشكلات به اين دليل ميباشد
اگر شما همينطور فعال باشيد مدير انجمن ها خواهيد شد :smiles-takbook55:
:smiles-takbook36:براتون آرزوي موفقيت ميكنم

leila65
12-22-2010, 04:54 AM
باسلام

من یه پیشنهاد داشتم واسهی بخش عکس اینکه به جند زیر شاخه قسمت بشه
بخش عکس
حیوانات
طبیعت
کودکان
عاشقانه
متفرقه
و.....
تا این قسمت زیاد درهم و برهم نشه وهر کسی بتونه عکسای مورد نظرشو زودتر پیدا کنه

باتشکر

admin
12-22-2010, 05:50 AM
درخواست شما درمورد انجمن عكس انجام شد
موفق باشيد

leila65
12-22-2010, 12:34 PM
سلام
بازم من :smiles-takbook9:
ببخشید چرا نمیشه تو پروفایل کاربرا پیام گذاشت سیستم هی اخطار میده ؟

bahar sistani
08-20-2012, 06:13 PM
سلام دوستان عزیز تو انجمن زیاد فعالیت نمیکنند و خیلی از تاپیک ها خالیه از جمله بخش انواع موبایل
کتابهای موبایل هم فقط موضوعات خاصی رو در برمیگیره و کمه لطفا موضوعات بیشتری رو به این بخش اختصاص بدید
مرسی:smiles-takbook53:

arezu-bsf
08-21-2012, 07:50 AM
salam chera nemishe jostoju kard

bahar sistani
08-03-2013, 01:26 PM
سلام
چرا موقعی که میخوام یه مطلب جدید بنویسم
نه سایزش عوض میشه نه رنگش؟؟؟؟؟؟

kabotaran
09-30-2013, 11:08 PM
تو رو خدا به من بگين چطوري كتاب هنرهاي دستي رو باز كنم؟

kakoo_shirazi
10-01-2013, 09:46 AM
تو رو خدا به من بگين چطوري كتاب هنرهاي دستي رو باز كنم؟
سلام
آموزش باز کردن کتاب ها که تو سایت هست لینک زیر رو ببینید؟
[Only registered and activated users can see links]
موفق باشید

morteza-Book
10-19-2013, 01:25 PM
درود
اگه ی آپلودسنتر اختصاصی واسه تک بوک بزارین خیلی خوب میشه !!!
دسترسی های مدیران انجمن نیز کامل تر کنین مسه اخراج کاربر _ بستن تایپیک ها و ...
با تشکر :d

kakoo_shirazi
10-23-2013, 08:18 PM
درود
اگه ی آپلودسنتر اختصاصی واسه تک بوک بزارین خیلی خوب میشه !!!
دسترسی های مدیران انجمن نیز کامل تر کنین مسه اخراج کاربر _ بستن تایپیک ها و ...
با تشکر :d
با سلام
دوست خوبم انجمن که آپلود سنتر داره اگه کلید آپلود فایل رو بزنید بارگذاری میکنه و خودش لینک میکنه
دسترسی شما تقریبا کامل هست میتونید تاپیک ها را ویرایش یا ببندید ابتدا از گوشه سمت چپ تیک انتخاب پست یا پستها را بزنید بعد از پایین کشو ابزار های مدیریت رو باز کنید
بدلایل امنیتی فعلا دسترسی به ادمین سی پی رو بستم
ان شا الله با فعالتر شدن انجمن ها دسترسی مدیران رو افزایش میدم
موفق باشید

morteza-Book
10-27-2013, 10:00 AM
با سلام
دوست خوبم انجمن که آپلود سنتر داره اگه کلید آپلود فایل رو بزنید بارگذاری میکنه و خودش لینک میکنه
دسترسی شما تقریبا کامل هست میتونید تاپیک ها را ویرایش یا ببندید ابتدا از گوشه سمت چپ تیک انتخاب پست یا پستها را بزنید بعد از پایین کشو ابزار های مدیریت رو باز کنید
بدلایل امنیتی فعلا دسترسی به ادمین سی پی رو بستم
ان شا الله با فعالتر شدن انجمن ها دسترسی مدیران رو افزایش میدم
موفق باشید

درود
دوست عزیز قبلن این دسترسی ها بودشون ولی الان دیگه نیست !! میخواین رمزم بدم ببینید یا خودتون چک کنید !