PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فیلتر شکن

bahar sistani
07-18-2013, 07:51 PM
سلام دوستان عزیز
حذف شد........

sedigh89
07-20-2013, 10:52 AM
حذف شد....

.Exit
10-18-2013, 07:14 AM
حذف شد...............

morteza-Book
10-19-2013, 01:18 PM
حذف شد................
لطفا مطالب خارج از موضوع انجمن نزارید !!!

.Exit
10-19-2013, 04:47 PM
با تشکر از دوست خوبم

باید بگم که می نمیدونم این سنجش قدرتمندترین رو از چه منبعی اوردن در هر حال موراد گفته شده Free هستند و اغلب موارد سیستم هایی که بعد از مدتی از ... رایگان استفاده کرده اند دچار مشکل شده اند .(مخصوصا مشکلات سیستمی)

دوم اینکه شما حتی نمیدونید این پروکسی های به چه سروری متصل می شوند ( برای افرادی که امنیت اطلاعات براشون مهمه)

مواردی رو هم که من نام بردم همه از Encrypting بالایی استفاده میکنند.

موفق باشید

morteza-Book
10-20-2013, 10:41 AM
با تشکر از دوست خوبم

باید بگم که می نمیدونم این سنجش قدرتمندترین رو از چه منبعی اوردن در هر حال موراد گفته شده Free هستند و اغلب موارد سیستم هایی که بعد از مدتی از ... رایگان استفاده کرده اند دچار مشکل شده اند .(مخصوصا مشکلات سیستمی)

دوم اینکه شما حتی نمیدونید این پروکسی های به چه سروری متصل می شوند ( برای افرادی که امنیت اطلاعات براشون مهمه)

مواردی رو هم که من نام بردم همه از Encrypting بالایی استفاده میکنند.

موفق باشید

درود

من از هر دو استفاده میکنم و تاحالا هیچ مشکلی نداشتن
شما که میدونین ، میتونید یه تایپیک بزنید و دانش خودتون نشون بدین

اگه مشکله دوستمون حل شده مدیران عزیز تایپیک ببندن لطفا !

.Exit
10-20-2013, 12:33 PM
در جواب دوستمون

برای درک خطرات استفاده از فیلترشکن، می‌توان به این مورد اشاره کرد: امروزه هر کسی که بخواهد به سادگی می‌تواند یک نرم افزار فیلترشکن بسازد و اطلاعات شما را به سرقت ببرد. حتماً می‌گویید؛ چطوری؟ زمانی که شما از یک فیلترشکن استفاده می‌کنید، در حال استفاده از یک سرویس دهنده به صورت واسطه هستید. یعنی اگر مثلاً می‌خواهید یک سایت را باز کنید، این دستور را به همان سرویس‌دهنده واسط می‌دهید و سپس او، دستور شما را با نام خودش انجام می‌دهد. خوب، پس تا اینجا فهمیدیم که هر آنچه که شما می‌فرستید و دریافت می‌کنید از یک رایانه دیگر می‌گذرد. حال یک سوال ساده؛ اگر این رایانه بخواهند، نمی‌تواند اطلاعات دریافتی و ارسالی شما را کنترل کند و حتی آنها را به سرقت ببرد؟ مثلاً اگر شما با یک فیلترشکن ناامن به سایت بانکی خود بروید، مدیر سرویس‌دهنده فیلترشکن نمی‌تواند اطلاعات ورود به حساب بانکی، از جمله رمز عبور و نام کاربری شما را رویت کند؟
پاسخ این سوال‌ها تماماً مثبت است. پس شما زمانی که از یک فیلترشکن استفاده می‌کنید، باید با این ذهنیت اقدام به استفاده از آن کنید که اطلاعات شما دقیقاً از جلوی دید اشخاص دیگری رد و بدل می‌شود. البته امروزه با استفاده از نرم‌افزارهای پیشرفته اقدام به تعیین محتوای تبادلی می‌شود و کسی نیست که پشت آن رایانه بنشیند و یکی یکی مکاتبات را بررسی کند.

مواردی که من نام بردم همه از Certificate و Protocol های Secure استفاده می کنند و پیرو یک استاندار خاص جهانی اند.

و شما دوست عزیز کسی نگفت استفاده نکنید علف باید به دهن بزی شیرین باشه ...

عوارض خطرناک استفاده از فیلترشکن رایگان

[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید

zibabin201
11-03-2013, 10:29 AM
حذف شد..............