PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زندگی قدبلندترین دختر جهان با نامزدش!! + عکس

sedigh89
01-04-2013, 04:49 PM
[Only registered and activated users can see links]

این دختر ۱۷ ساله که قدبلندترین دختر نوجوان دنیا نام گرفته است دست در دست نامزدش در سواحل برزیل قدم میزد که سوژه عکاسان شد. به نظر میرسد این اختلاف قد ۱ فوت و ۴ اینچی هیچ تاثیری در رابطه عاشقانه ...

این دختر ۱۷ ساله که قدبلندترین دختر نوجوان دنیا نام گرفته است دست در دست نامزدش در سواحل برزیل قدم میزد که سوژه عکاسان شد. به نظر میرسد این اختلاف قد ۱ فوت و ۴ اینچی هیچ تاثیری در رابطه عاشقانه این دو نداشته باشد.
"الیسانی داکروز سیلوا" ۱۷ ساله با قد باور نکردنی ۶ فوت و ۸ اینچی اش(حدود2متر) با مردی با قد ۵ فوت و ۱۴ اینچ (حدود 172سانتی متر)و ۲۲ ساله نامزد شده است.
این دختر اهل برزیل است و علت رشد بی رویه او توموری بود که درغده هیپوفیزش قرار داشت و تنظیم هورمون رشد او را متوقف کرده بود که با کمک پزشکان این تومور از بدن وی خارج شده است.
او میگوید چیزی که مرا مجذوب همسرم کرده است شخصیت اوست. اخلاق او و برخوردش با دیگران و رفتارش با من است که برای من اهمیت داشت . او را خدا برای من انتخاب کرده است.

[Only registered and activated users can see links]

نامزدش نیز در رابطه با زندگی مشترکشان و انتخابش میگوید: همه به من میگویند که چرا او را انتخاب کرده ام . او جدای از قد بلندش خصوصیات دیگری چون مهربانی و زیبایی دارد که نباید تحت تاثیر قد بلندش فراموش شود.
این دختر به خاطر بلندی قدش همواره مورد تمسخر دوستانش در مدرسه قرار میگرفت و به همین دلیل درس و مدرسه را رها کرده است.او به همراه مادر و خواهرانش درخانه ای کوچک زندگی میکند.
منبع: pardad.ir
بازنشر:takbook.com

ارام دخت
05-25-2013, 09:18 AM
واااااااااااااااای چقد بلنده