PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در مورد بهترین آموزشگاه برنامه نویسی

hadafeayandeh
08-09-2012, 01:14 PM
دنبال یک آموزشگاه برنامه نویسی خوب می گردم که uml و sql server ,طراحی وب را اساسی یاد دهد از دوستان می خوام که منو راهنماییم کنند

hadafeayandeh
08-09-2012, 01:28 PM
من چند وقتی دنبال یک آموزشگاه برنامه نویسی که برنامه نویسی را کاربردی نه تئوری تدریس بکند می گشتم.

تو اینترت سایت تحلیلگر داده را پیدا کردم و امتحانی کلاس سی شارپ را شرکت کردم و خیلی راضی بودم. تا اینکه یک سری از کلاسهای دیگر این آموزشگاه از جمله sql , asp , web design را رفتم .

آدرس سایت این آموزشگاه را برات می گذارم
آموزش برنامه نویسی ([Only registered and activated users can see links])

آموزش SQL SERVER ([Only registered and activated users can see links])
آموزش UML ([Only registered and activated users can see links])

faraznet
10-03-2014, 02:25 PM
این دوره آموزشی به صورت کاملا عملی و کاربردی می باشد.
دانلود رایگان فیلم آموزش فارسی آشنایی با قابلیت و امکانات پروژه آموزشی (یک سایت سازمانی + فروشگاه اینترنتی) ([Only registered and activated users can see links])

دانلود رایگان فیلم آموزش فارسی مبانی و مقدمات طراحی وب به زبان PHP به همراه طراحی انواع فرم در HTML ([Only registered and activated users can see links])

دانلود رایگان فیلم آموزش فارسی CSS به صورت پروژه ای ([Only registered and activated users can see links])

فیلم آموزش فارسی مبانی JavaScript به همراه پروژه عملی Validate کردن فرم ([Only registered and activated users can see links])

فیلم آموزش فارسی مبانی برنامه نویسی با زبان PHP ([Only registered and activated users can see links])
فیلم آموزش فارسی آشنایی با MySQL ،اتصال به DataBase و ثبت اطلاعات کاربران با زبان PHP ([Only registered and activated users can see links])
دانلود رایگان فیلم آموزش فارسی متداول ترین روش های نگهداری حالت و Validate کردن فرم از سمت Server ([Only registered and activated users can see links])
دانلود رایگان فیلم آموزش فارسی ادامه Validate کردن فرم از سمت Server و مباحث تکمیلی فرم ثبت نام ([Only registered and activated users can see links])
دانلود رایگان فیلم آموزش فارسی ساخت فرم login ([Only registered and activated users can see links])

ad68
07-18-2016, 11:08 AM
سلام.
بهترین آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده است من خودم چند تا کلاس اونجا رفتم واقعا عالیه و راضیم.
اینم سایتش :[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

علاوه بر اینکه آموزشگاه خیلی خوبیه سایت بسیار پر محتوایی هم داره که توش پر از آموزش و ویدئوهای آموزشی به همراه سورس کد هست.