PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جملاتی از بزرگان

yas706
08-01-2012, 10:17 AM
1) توبه من میخندی چون با دیگران تفاوت دارم ،من به تو میخندم چون مثل همه هستی و فرقی با دیگران نداری

2) علتهر شکستی ،عمل بدون فکر است .

3) اگر خطاهایی خودرا خطا در نظر نگیریم ، آنگاهبا هر خطا راه اشتباهی را کشف کرده ایم .

4) اگر کسی کاری را که برایش انجام میدهید،وظیفه اتان میداند نه لطفتان ؛باید به آن کار خاتمه دهید .

5) پیش از آنکه درباره زندگی ،گذشته و شخصیت منقضاوت کنی ،خودت راجای من بگذار ،از مسیری که من گذشته ام عبور کن . با غصه ها وتردیدها و ترس ها و دردها و خنده هایم زندگی کن ،یادت باشد هر کس سرگذشتی دارد .هر گاه به جای من زندگی کردی ،آنگاه میتوانی درباره من قضاوت کنی

6) شادی امروزم را به خاطر جهل دیروزم از دستدادم . خداوندا جهل امروزم را بگیر تا شادی فردایم را از دست ندهم .

7) وقتی خوشبخت هستی که وجودت آرامش بخش دیگران باشد .

8) شما قادرید موفق شوید ،در صورتی که اشتیاق خود را به زندگی از دستندهید ،حتی اگر زندگی تهی و پوچ به نظر آید .

9) دعایم گرچه گیرا نیست ،دعایت میکنم هر شب،نمیدانم چه میخواهی ،از او خواهم برای تو هر آنچه در دلت خواهی

10) نکندای همه دارائی من ، آخرین داشته قلک تنهائی من ، در همان لحظه که آهنگ خدا میوزداز چشم ترت ،نکنی یاد و نصیبی و نبرم زغزل های مناجات شبت

11) محفلآریائی تان طلائی ، دلهایتان رویائی ،شادیهایتان یلدائی .پیشاپیش مبارک این شباهورائی

12) اگرگرد کسی بسیار گردی ،اگرچه بس عزیزی ؛خوار گردی

13) اگر در انجام کاری شک داریانجامش مده که فردایش پشیمانتر از قبل خواهی بود

14) نهمرگ آنقدر تلخ است و نه زندگی آنقدر شیرین که انسان شرافتش را از دست بدهد .

15) هرگزسعی نکن به دیگران بقبولانی که حرفت درست است .

16) بیاحترامی دیگران با بی اعتنائی جواب بده

17) روزیاگر نبودم ،تنها آرزوی ساده ام این است . زیر لب بگ.ئی یادش به خیر

18) هرجائی و هر چیزی که هستید ، به خاطر آن است که خودتان اینطور خواسته اید . مسئولیت کامل آنچه هستید ،آنچه به دست آوردهاید و آنچه خواهید داشت بر عهده خود شماست .
همیشهاز مردم برای این گریزانم که صداقتت را میگذارند پای سادگیت، سکوتت را میگذارند بهپای ندانستنت ، نگرانیت را میگذارند پایتنهائیت ، وفاداریت را میگذارند پای بیکسیت و آنقدر تکرار میکنند که خودت هم باورت میشه تنهائی و محتاج