PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دســـر شکلاتی با بیسکویت

kiana_qeshmi
07-28-2012, 11:23 PM
مواد لازم: 3 بسته بیسکویت پتی بور شکلاتی-2 بسته خامه صبحانه پگاه-شکر 2 ق غ- پودر کاکائو 2 ق س-شیر نصف لیوان

اول از همه تو یه ظرف خامه ها و پودر کاکائو و شکر رو با هم مخلوط کنید و با قاشق خوب به هم بزنید...می تونید شکر رو بیشتر یا کمتر کنید بستگی به این داره که بخواهید شیرینی دسرتون در چه حدی باشه من شخصا دسرهای خیلی شیرین و دوست ندارم.برای همین هم شکر و فقط در حدی که شیرینی کمی داشته باشه اضافه میکنم.
خوب شیر رو تو یه کاسه کوچیک بریزید و بزارید کنار دستتون .. دوتا دوتا بیسکویت رو بزنید تو شیر و تو ظرف دسرتون که من پیرکس استفاده کردم صف بدید..سعی کنید بیسکویت ها منسجم باشن و زیاد فاصله ای بینشون نباشه....وقتی یه ردیف بیسکویت چیدید یه مقدار از مخلوط خامه ارو بریزید رو بیسکویت ها و پخش کنید....دوباره دو ردیف بیسکویت بزراید..و در آخرم تمام خامه ارو بریزید رو بیسکویت ها و 2-3 ساعت بزارید یخچال تا کاملا ببینده...

**** من برای اینکه شکل دسرم خوشکل تر بشه اول یه ریف بیسکویت تو شیر زدم و کناره ظرف چیدم
*** می تونید از تکه های باریک موز و یا گردو خرد شده ریز هم بین لایه ها استفاده کنید....
**شما باید دو ردیف بیسکویت بزارید هر ردیفم به جای یدونه بیسکویت دوتا دوتا کنار هم بزارید...امیدوارم خوب توضیح داده باشم..
*میتونید خامه ها رو نصف کنید...یک خامه رو با پودر کاکائو و شکر و یک بسته خامه ارو با پودر کارامل و سس اش مخلوط کنید.در این صورت یه لایه خامه کاکائویی و یک لایه خامه کاراملی رو بیسکویت ها بریزید..به نظر من بهتره کارامل لایه زیرین باشه و خامه شکلاتی لایه آخر... اونم فوق العاده اس...:smiles-takbook17:

novinmarketing
08-06-2016, 12:30 PM
کاش یه عکسم میذاشتید به هر حال ممنون
قفسه فروشگاهی ([Only registered and activated users can see links])
یخچال فروشگاهی ([Only registered and activated users can see links])