PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جذابیتای ریاضی

ریاضیدانNFKEL
06-24-2012, 06:11 AM
با سلام. من یه کاربر تازه واردم. به ریاضی هم خیلی علاقه دارم. من در سطح دانشگاه نیستم ولی فک می کنم این مبحث بتونه جای خوبی برای معرفی جذابیتای ریاضی باشه. خوش حال می شم اگه هر کس مطلب جالبی درباره ی ریاضی داره بیاد این جا بذاره:smiles-takbook:

sarab67
08-30-2012, 04:01 PM
سلام.موضوعی که گذاشتین برا این مطب خیلی گیراست.من خودمم ریاضی می خونم در مورد این مطلب از کتاب گفتگوهایی ذر بنیا د ریاضیات از دکتر احسان ممتحن نوشته که ریاضیات بازی جوانان است.اگه مایل بودین بیشتر بدونین از این کتاب حتما بخونینش خیلی جالبه. موفق باشین

jawadfarahmand
04-24-2013, 01:02 PM
به ایمیل آدرس من لطف نموده یک کتاب فزیک دانشگاهی مخانیک ارسا فرمایید فزیک دانشگاهی جلد سوم نوسمده سرز زمانسکی

jawadfarahmand
04-24-2013, 01:05 PM
بله چه جور بگرم

3938484
05-17-2013, 01:53 PM
سلام بچه ها
من دانشجوی رشته کامپیوتر هستم و در به در دنبال یکی از کتابام هستم ولی پیدا نمیشه هر جا رفتم و گشتم یافت نشد که نشد
کتاب طراحی و پیاده سازی سیستم عامل ترجمه اقای دکتر ابولفضل حقیقت را برایم ایمیل کنید دعاتون میکنم گشتم نبود( ویرایش سوم) با این که کلاسیک ولی نمیدونستم انقدر کمیاب باشه گه برام بفرستید ممنون میشم هرکی ادرسی چیزی از این کتاب داره برام بفرسته از بچه ها درخواست دارم کمک کنید
این م ایمیل lk
[Only registered and activated users can see links]