PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فرزندان جنیفر لوپز برایش اولویت دارند

kakoo_shirazi
02-10-2012, 02:34 PM
جنیفر لوپز اصرار دارد که مراقبت از فرزندانش خیلی بیشتر از کارش برایش اهمیت دارد.

این روزها جنیفر لوپز برنامه کاری بسیار شلوغ و فشرده ای دارد اما مراقبت از فرزندانش همیشه برای او الویت دارد و همیشه باید مطمئن باشد که از فرزندانش بخوبی مواظبت می شود .

او به فکس ۴ گفت:" فرزندانم و اطمینان از سلامتی و خوب و خوشحال بودن آنها در الویت همه کارهای من قرار دارد."

"وقتی حال آنها کاملا" خوب باشد می توانم با خیال راحت روی مسائل و چیزهای دیگر تمرکز کنم و واقعا" روی کاری که انجام می دهم متمرکز شوم."

جنیفر در ادامه حرفهایش از فعالیت خود به عنوان داور در برنامه "امریکن آیدل" صحبت کرد و از حضور در این برنامه ابراز خوشحالی کرد.

" هیچ کاری بخوبی داوری کردن در این برنامه نیست ، واقعا" هیچ کاری به این اندازه جالب و لذت بخش نیست."

"احساس می کنم خیلی خوش شانس هستم که عضوی از این برنامه هستم و می توانم درباره شرکت کنندگان نظر بدهم و کسانی که واقعا" احساس می کنم استعداد دارند را به مرحله بعد بفرستم ."

به نقل از آفتاب