PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اشکالات

kiashadow
01-31-2009, 06:41 PM
سلام خسته نباسید از شما سپاسگزارم من ثبت نام کردم ولی کتابهایی که مخصوص کاربران هست نمی توانم دانلود کنم لطفا راهنمایی فرمایید متشکرم

neosphere
02-20-2009, 11:30 AM
من ثبت نام کرده ام و می توانم در انجمن ها وارد شوم ولی از صفحه اول [Only registered and activated users can see links] نمی توانم login شوم و پیغام خطای زیر می آید:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/takbookc/public_html/language/lang-persian.php:1) in /home/takbookc/public_html/modules/Your_Account/index.php on line 479

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/takbookc/public_html/language/lang-persian.php:1) in /home/takbookc/public_html/modules/Your_Account/index.php on line 594

لطفا راهنمایی کنید.
در ضمن لینک فعال سازی نیز دریافت نکرده ام و فقط پیام ثبت نام را در ایمیل دریافت کرده ام.

admin
02-20-2009, 12:54 PM
با سلام
دوست عزیز neosphere این پیغام زمانی دیده میشود که فایل زبان فارسی در ریشه سایت موجود نباشد که حتما وجود دارد وگرنه محتویات فارسی سایت دیده نمیشد دوباره امتحان کنید نباید این ارور را بدهد
همچنین دوست عزیز kiashadow به سووال شما دهها بار پاسخ داده شده کمی در انجمن جستجو کنید

موفق باشید