PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسب درامدخودکار

hatef
12-03-2008, 04:16 PM
سلام من میخواستم درموردنرم افزارکسب درامدخودکار اطلاعاتی بدست اورم کسی اگرمی دونه به ما هم خبربدهداین نرم افزار چقدرکارایی دارد

admin
12-03-2008, 05:31 PM
با سلام
دوست عزیز اگه دنبال روش کسب درآمد از اینترنت هستید بهتر است مواظب کلاهبرداران اینترنتی باشید اینگونه نرم افزارها بجر هدر دادن هزینه و وقت شما کار دیگری انجام نمیدهند
سایتهای زیادی بر روی اینترنت وعده این را میدهند که اگر شما این تعداد آگهی راببینید این مقدار دلار دریافت خواهید کرد تا آنجا که بنده اطلاع دارم تمام سایتهایی که وعده پرداختهای کلان را میدهند کلاهبردار هستند یا برای شناخته شدن برای مدت بسیار محدودی پرداختهایی را دارند و بعد از مدت کوتاهی دیگر به هیچکس پرداخت نخواهند داشت تعدادی هم کارشان قانونی است ولی پرداختهای آنان برای دیدن هر آگهی یا اصطلاحا هایپ کردن بسیار اندک است بطوریکه حتی هزینه اینترنت شما را هم جبران نمیکند تازه سایتهایی که قانونی بکار هایپ مشغول هستند چون با ثبت آی پی بینندگان آگهی کار میکنند نرم افزارهای کلیک بر روی آگهی را شناسایی میکنند و اینکار تقلب محسوب میشود و از این نرم افزار ها فقط میشود برای سایتهای کلاهبردار استفاده کرد چون آنها نمیخواهند پرداختی داشته باشند اصولا ترافیک بوجود آمده از این تقلبهای نرم افزار به نفعشان هست برای همین بنظر میرسد که نرم افزار کارش را درست انجام داده
سعی میکنم بزودی در انجمن تجارت الکترونیک راههای کسب درآمد قانونی از اینترنت را توضیح دهم و از دوستانی که در این زمینه ها اطلاعات درستی دارند خواهش میکنم که کاربران را راهنمایی نمایند

موفق باشید

hatef
12-03-2008, 06:51 PM
باتشکرازجوابتان