PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نوستراداموس پيشگوي بزرگ

sedigh89
10-27-2011, 07:47 PM
[Only registered and activated users can see links]

نوستراداموس پيشگوي بزرگ
ديروز چيزي ديدم كه داشتم شاخ درمي آوردم مي پرسين كه اون ي بود ؟؟.... يك بشقاب پشقاب پرنده ؟ نه..! يه آدم سه چشم ؟؟ نه بابا!! نكنه هوخشتره رو ديدم ؟؟ نه اونم نبود .... چيزي كه ديدم چيزي نبود جز كتاب پيشگويي هاي نوستراداموس
شايد بگين چيه اين عجيبه كتاب ديگه شايدم فكر كنين من دروغ میگم ولي حالا براتون ميگم چيش عجيبه چيزي كه عجيب بود هود كتاب نبود بلكه مطالب داخلش بود كه هر آدم ديگه اي هم جاي من بود تعـــجب ميكرد داخل اين كتاب تمام اتفاقات بزرگتاريخي پيش بيني شده از جنگ فرانسه و روسيه بگير تا حـوادث 11 سپتامر...!! 11 سپتامر..؟؟ بله درست شنيدين همون روزي رو ميگم كه دو تا هواپيما با مخ رفتن تو شيكم برجهاي امپاير استيت واقعا عجيب بود حوادث اين روز به صورت رمزي داخل اين كتاب پـيش بيني شده بود كه متنش به اين صورت بود البته من الان دقيقا يادم نيست اما سعي ميكنم درست بنويسم
((دو ساختمان بلند دو پرنده بلند پرواز در 581 و دود و آتش در شهر جديد در آن سوي اقـــــيانوس ها پرنده ها در آتش و زجه مادري به گوش ميرسه)) يه خورده توي اين مطلب دقت كنيد دو ساختمان بلند كه نيازي به توضيح نداره منظور از دو پرنده بلند پروازرو هم همتون تا حالا فهميدين همون هواپيماها هستن 581 تعداد مسافراي پرواز اول بودن شهر جديدهمون آمريكاست شايدم منظورش نيو يورك بوده (آخه كلأ نيو به معني جديده) به هر حال در 151 سالقبل از ميلاد كه نوستراداموس زندگي ميكرده آمريكايي وجود نداشته بقيش هم كه كلأ تابلو حالا چي اگر شما بوديد تعجب نميكردين جالب تر اينكه چاپ اين كتاب مربوط به دو سال قبل از حادثه 11 سپتامر هست و اين هر گونه شكي رو كه مبني بر دروغي و تقلبي بودن اين كتابه بر طرف ميكنه!!!