جملات طنز و جالبی را که در رابطه با اتفاقات روز در رسانه ها جنجال برانگیخته اند از حاشیه های المپیک گرفته تا کارت عروسی که به شکل قبض برق طراحی شده و مدتی در فضای مجازی دست به دست می چرخند را در این بخش از سرگرمی ببینید .

1. طبل شادانه رو جم کنید بزارید تو کمد.

2. هی خانم ابتکار میگه پلنگ ایرانی داره منقرض میشه و شما جدی نگیرید. #رضا_یزدانی‏

3. مربی مغولستان رفته جلو داور ها لخت شده برای اعتراض، خود عبدولی هم فکر نمیکرد به این زودی پیشنهادش به صورت عملی اجرایی بشه.

4. رضا یزدانی باید تمام تمرکزشو رو کشتی میذاشت نه که بره آهنگ بخونه.

5. سرمربی کشتی مغولستان برای اعتراض لباساشو درآورد کوبید رو تشک لخت شد، حیف تموم شد المپیک تازه داشت باحال میشد.

6. چرا وقتی مجبورتون میکنیم هدفون رو در بیارید و جواب سوالمون رو بدید یجوری برخورد میکنید انگار وسط جراحی مغز یا نخاع بودید؟

7. المپیک با تمام غم و شادیاش تموم شد و من بالاخره به این حرف بابام رسیدم که روز افتتاحیه بهم گفت پسر جان این المپیک واست نون و آب نمیشه.

8. ‏انقدر اون آمریکاییه رو مسخره کردید که بیا بدترش سرتون اومد.

9. اینستاگرام شده مثه مترو، هرکی یه چیزی گرفته دستش میفروشه.

10. ‏به نامزدم میگم امشب کُشتی گیره طلا میگیره، میگه تو برام چی میگری؟ اصلا نمیشه با این دخترا حرف طلا ملا رو زد.

11. ‏بابام معتقده حتی اگه چهارلیتر روغن کاسترول مگناتِک بخوری یه لیموترش بخوری میبُرش میبره.

12. ‏به دوستم میگم ترقوه کجاس میگه یکی از جاهای دیدنیه مشهده. شاسگول با طرقبه اشتباه گرفته.

13. ‏شماعی زاده میگفت آهنگ پوست شیر رو قرار بود خودم بخونم تلویزیون اونموقع بهم گیر داد دادم ابی بخونه من از مسئولین تلویزیون اونموقع تشکر میکنم.
نمناک
نشر : takbook.com