ثبت نام

به انجمن خوش آمدید

لطفاً برای دیدن تاپیک ها و محتوای سایت و شرکت در بحث ها در سایت ثبت نام کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
    كاربر وي‍ژه Array
    Thanks
    0

پیش فرض به روز رسانی بزرگ گوگل

هر از چند گاهی که صاحبان وب سایت ها متوجه می شوند رتبه هایشان در صفحات نتایج جستجو در نوسان است، بلافاصله در یک انجمن آنلاین از یکدیگرمی پرسند: "داره به روز رسانی میشه؟"
    و وبلاگ نویسانی که در جستجوی محتوای هستند، با دنبال کردن آن انجمن ها، بلافاصله تصمیم میگیرند مقاله ای بنویسند با عنوان: " Online Buzz حاکی از به روز رسانی احتمالی گوگل است."
    و به پخش شدن شایعه دامن می زنند.
    در این مواقع خیلی راحت می توان نشان داد که اشتباه می کنند، اما این بار شایعات بی اساس نیست.
    واقعا یک به روز رسانی انجام شد
    این به روز رسانی، روز جمعه، قبل از آخر هفته روز کارگر انجام شد. خود گوگل تایید کرده است که یک به روز رسانی انجام شده است.
    در یک جلسه زنده گوگل پلاس در صبح روز سه شنبه، این سوال از جان مولر پرسیده شد: "در مورد به روز رسانی که آخر هفته انجام شد گفت و گوهای زیادی در جریان است، شما می توانید تایید کنید که آیا به روز رسانی به پنگوئن مربوط می شود یا یکی دیگر از به روز رسانی الگوریتم اصلی؟"
    مولر پاسخ داد: " خیر پنگوئن نیست؛ ما همیشه به روز رسانی انجام می دهیم. اما گاهی اوقات به روز رسانی های متعدد به طور همزمان اتفاق می افتد که شما تاثیر آن را می بینید. بنابراین واقعا از آن نوع به روز رسانی هایی نبود که بخواهیم به صورت جداگانه اعلام کنیم."
    بنابراین مولر اذعان کرد که در واقع یک به روز رسانی انجام شده است.
    با این حال مواردی در مورد این به روز رسانی وجود دارد که باید به آنها اشاره کرد.
    این به روز رسانی مربوط به پنگوئن نبوده است
    برخی از شایعاتی که در مورد این به روز رسانی وجود داشت این بود که به الگوریتم پنگوئن مربوط است. این الگوریتم بخشی از کد جستجوی گوگل با هدف از بین بردن اسپمر های وب است - افرادی که سعی می کنند موتورهای جستجو را برای رتبه بندی سایت دستکاری کنند.
    در BlackHatWorld، کسی به نام "yugejackpots" بلافاصله اعلام کرد که به روز رسانی مربوط به پنگوئن است. بقیه نیز قبول کردند.
    به همین دلیل جدی گرفتن شایعات آنلاین در مورد به روز رسانی های گوگل اصلا توصیه نمی شود. حتی اگر در مورد به روز رسانی حق با آنها باشد، اما در مورد جزئیات آن اشتباه می کنند.
    در این مورد، به روز رسانی گوگل هیچ ربطی به پنگوئن نداشت. به نظر می رسد که یک به روز رسانی جستجو هسته ای باشد.
    یک به روز رسانی جستجو هسته ای؟
    الگوریتم جستجوی "هسته ای" گوگل، پایگاه اصلی کد گوگل است که خیلی در طول زمان تغییر نمی کند. هر چند به نظر می رسد این بار تغییر کرده است.
    "هسته ی" الگوریتم جستجو شامل استدلال هایی است که دیگر آزمایش نمی شوند. می توانید آن را به عنوان مجموعه ای از اجزایی در نظر بگیرید که گوگل تصمیم گرفته است قطعاً و کاملاً بخشی از کدی باشند که تعیین می کند سایت ها برای یک کلمه کلیدی خاص کجا رتبه بگیرند.
    به عنوان مثال، PageRank بخشی از الگوریتم جستجوی هسته ای است. حتی با وجود اینکه PageRank دیگر برای ما که خارج از برج عاجی گوگل در Mountain View، کالیفرنیا هستیم قابل مشاهده نیست.
    الگوریتم پاندا نیز بخشی از جستجو هسته ای گوگل است. این الگوریتم بخشی از استدلال گوگل است که هدفش کاهش رتبه سایت های "با کیفیت پایین" است.
    هر اتفاقی که روز جمعه افتاده است، به نظر می رسد بر روی کد جستجو هسته ای تاثیر گذاشته باشد. بسیاری از مردم فکر می کنند که مربوط به بخش پاندای الگوریتم بوده است.
    جستجو های محلی نیز تحت تاثیر قرار گرفته اند
    پس از به روز رسانی های اخیر، برخی از سئوکاران گزارش داده اند که در نتایج جستجوی محلی تغییرات قابل توجه به وجود آمده است.
    یک نفر در انجمن Local Search نوشته بود: "من متوجه شده ام در رتبه بندی Local Pack در هلند برای کلمات کلیدی متعددی که ردیابی می کنم تغییراتی به وجود آمده است، هر کس دیگری هم شاهد این تغییرات بوده است؟"
    مشخصاً دیگران نیز متوجه این تغییرات شده بودند. یک نفر پاسخ داده بود: "من فقط یک بسته را بررسی کرده ام، سالهاست که دارم فیزیوتراپ های سیاتل را دنبال می کنم، اما امروز فیزیوتراپ هایی دیدم که پیش از این هرگز ندیده بودم!"
    یکی دیگر چنین نوشته بود: "من متوجه شدم در Local Pack نوسانات بزرگ در جریان است و چهره های جدید زیادی مشاهده کردم، احتمالا باید یک به روز رسانی بزرگ در جریان باشد."
    بنابراین ماهیت این تغییرات هر چه باشد، به نظر می رسد در صفحات نتایج موتورهای جستجو علاوه بر رتبه بندی ارگانیک، رتبه بندی های محلی را نیز تحت تاثیر قرار داده است.
    به نظر می رسد گوگل مشغول تمیز کردن برخی اسپم در ایندکس محلی بوده است. این خبر خوبی برای افرادی است که طبق قوانین بازی می کنند.
    با این حال، همانطور که بری شوارتز خاطر نشان کرد: "همه متقاعد نشده اند که این به روز رسانی صرفا یک به روز رسانی کیفیت است، بلکه همه فکر می کنند که مربوط به الگوریتم رتبه بندی محلی می باشد."
    مخلوطی از هر چیز
    اثر خالص این به روز رسانی الگوریتم اخیر چیست؟ هم خبرهای خوب وجود دارد و هم خبرهای بد.
    برخی افراد متوجه شدند رتبه سایتشان افزایش پیدا کرده، در حالی که دیگران افت رتبه را تجربه رکدن (به عنوان مثال رتبه سایت ما افزایش چشمگیری داشت).
    در برخی موارد، این تغییر در رتبه قابل توجه بود.
    یک سئو کار دیگر نوشته بود: "رتبه ما در انگلستان، یک شبه، یک حرکت قابل توجه عمودی داشت. ما و تقریبا همه کسانی در صفحه اول بودیم، حال دیگرنیستیم. و حتی سایت هایی که از لحاظ محلی قوی بودند(به عنوان مثال آگهی روزنامه های محلی و غیره) نیز دارند جایگاه های خود را از دست می دهند."
    وی تنها کسی نبود که چنین مشکلی داشت.
    یک نفر دیگر نوشته بود: "وبلاگ من حدود 4 ماه راه اندازی شده است، و رتبه آن برای یک کلمه کلیدی، از 45 روز گذشته در رتبه 3 بوده است. امروز صبح وقتی صفحات نتایج را بررسی کردم، وبلاگم را پیدا نکردم. بعد از اینکه جستجو کردم متوجه شدم رتبه 80 را گرفته است."
    جمع بندی
    همانطور که مولر خاطر نشان کرد، گوگل همیشه الگوریتم خود را به روز رسانی می کند. هر چند این به روز رسانی اخیر ظاهرا منجر به تغییرات رتبه قابل توجهی شده است.
    بهترین توصیه برای هر [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ]کاری این است که همیشه نشانه های رتبه بندی بالا به خاطر داشته باشید: یعنی لینک های ورودی و کیفیت محتوا. در حالی که محتوای جالب و قابل اشتراک گذاری تولید می کنید، تمرکز خود را بر روی ساختن پروفایل بک لینک های سالم بگذارید تا علی رغم تغییر در الگوریتم رتبه بندی، رتبه خوب بگیرید.
    [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ]

2. The Following User Says Thank You to novinmarketing For This Useful Post:

website1.ir (01-07-2020)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)