بازیگر نامزد اسکاردر جشنواره بین المللی فیلم دوبی: من عاشق فیلم «جدایی» اصغر فرهادی هستم

[تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ] بازیگر نامزد اسکار: من عاشق فیلم «جدایی» اصغر فرهادی هستم

سی و یک نما- جیک جیلنهال در جشنواره بین‌المللی فیلم دوبی با دریافت جایزه ستاره بین‌المللی سال مجله ورایتی تقدیر شد و در گفتگویی اعلام کرد عاشق فیلم «جدایی» اصغر فرهادی است.
بازیگر «اورست» در این مراسم گفت وقتی در مسیری داری کار می‌کنی و آنجا کارت دیده می‌شود، خیلی خوشحال کننده است. جیلنهال افزود: و وقتی این کار آن طرف دنیا هم دیده می‌شود و این دیده شدن فقط توسط جامعه سینمایی نیست که فرهنگی هم هست، این دیگر واقعا جالب می‌شود. از همه مردمی که آن طرف هم کار مرا می‌شناسند تشکر می‌کنم. این فوق‌العاده است. مراسم تجلیل جیک جیلنهال در روز آخر جشنواره بین‌المللی فیلم دوبی صورت گرفت و در تئاتر مدینه از این بازیگر ۳۴ ساله آمریکایی تقدیر شد. در این برنامه او یک گفتگوی یک ساعته هم برگزار کرد که درباره حرفه‌اش و بازی در فیلم‌هایی چون «جارهد»، «کوهستان بروک‌بک»، «زودیاک» و فیلم‌های جدیدش یعنی «شب خیز»، «برف روب» و «اورست» هم صحبت کرد. در این نشست بازیگر مشهور آمریکایی درباره فیلم‌های محبوبش نیز سخن گفت و در حالی که گفت همه فیلم‌های ژاک اودیار را دوست دارد، افزود عاشق «جدایی» اصغر فرهادی است. جیک جیلنهال امسال با فیلم «اورست» در افتتاحیه جشنواره فیلم ونیز و با فیلم «تخریب» در افتتاحیه جشنواره فیلم تورنتو حضور داشت.