[تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ] گبرلو با انتشار نامه ای به طور رسمی از برنامه "هفت" خداحافظی کرد

سی و یک نما- محمود گبرلو مجری سابق برنامه تلویزیونی "هفت" با انتشار نامه‌ای به طور رسمی با این برنامه خداحافظی کرد.
گبرلو در نامه خداحافظی خود که برای رسانه‌ها فرستاده شده، نوشته است: "بینندگان خوب برنامه "هفت"! سلام حدود 4 سال "تهیه‌کننده و مجری کارشناس" برنامه سینمایی "هفت" بودم، در این مدت بر اساس استراتژی تعیین‌شده و البته تأییدشده! تلاش کردیم در آرامش و صداقت مباحث سینمای ایران به ‌طور عمیق و منصفانه مطرح شود. بعد از تعطیلی برنامه در ماه مبارک رمضان بنا بر فرمایش مسئولین محترم شبکه سه قرار بود دوم مرداد به روی آنتن برویم، اما ناگهان برنامه تعطیل شد و فرصت خداحافظی به دست نیامد. در این مدت چون گفته بودند جلسه می‌گذاریم تا استراتژی جدید تعیین شود ادب و رفتار حرفه‌ای حکم می‌کرد منتظر بمانیم و ماندیم، اما اخیراً در رسانه‌ها خواندم عزیزی را برای برنامه انتخاب کردند. لذا وظیفه دارم از شما که حدود 4 سال بیننده مهربان "هفت" بودید خداحافظی کنم. من و دوستانم را ببخشید که تا پاسی از شب بیدارتان نگه می‌داشتیم. نگاه مهربانتان را از سینمای ایران دریغ نفرمایید." به تازگی اعلام شد بهروز افخمی کارگردان سینما به عنوان سردبیر و مجری با برنامه "هفت" همکاری خواهد کرد. "هفت" که جمعه‌شب‌ها از شبکه سوم سیما پخش می‌شود، به بررسی اخبار روز سینما و نیز نقد فیلم‌های روی پرده اختصاص دارد.برای اطلاع از تازه ترین خبرها درباره [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ]، [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ]، [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ] و [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ] به سی و یک نما مراجعه کنید.