مجری و تهیه‌کننده برنامه «ماه عسل» با انتقاد از برخی مطالب درباره انتخاب مهمانان «ماه عسل» توسط اسپانسر، این گفته‌ها را شایعه خواند و تاکید کرد: این مطلب که «ماه عسل» به انتخاب اسپانسرش مهمانان را دعوت می‌کند، اصلا صحت ندارد؛ حتی اگر بمیرم هم اجازه نمی‌دهدم این اتفاق بیفتد.

شب گذشته - بیستم تیرماه - علیخانی در اواسط برنامه‌ به بحث اسپانسر و همچنین انتخاب مهمانان برنامه اشاره و چندین بار تاکید کرد که می‌گویند مهمانان «ماه عسل» را اسپانسر انتخاب می‌کند، در حالی که من همین جا این مساله را تکذیب می‌کنم که اصلا چنین خبری صحت ندارد و مهمانان برنامه اصلا ربطی به اسپانسر برنامه ندارند.

وی عنوان کرد: شایعات حضور مهمان‌ها در برنامه «ماه عسل» بر اساس انتخاب اسپانسر، از جایی نشات گرفت که طی چند روز اخیر ما در برنامه چند مهمان دعوت کردیم که توسط برخی شرکت‌ها، برنده اتومبیل شده بودند؛ در حالی که حضور این افراد اصلا بر اساس انتخاب اسپانسرمان نبوده است.

علیخانی گفت: اگر روزی مهمانان «ماه عسل» توسط اسپانسر برنامه انتخاب شوند، روز مرگ من است و اگر بمیرم هم این کار را نمی‌کنم.

مجری «ماه عسل» همچنین اعلام کرد: برنامه‌ی «ماه عسل» اسپانسر دارد و این را همه می‌دانند و کاملا مشخص است، اما من تا به حال با اسپانسر برنامه نه صحبت کرده‌ام و نه با آنها راجع به مهمانان برنامه مذاکره و مشورت داشته‌ام.

احسان علیخانی در برنامه روز گذشته‌ پس از توضیحاتی که در جهت اسپانسر و نحوه انتخاب مهمانان برنامه به بینندگان ارائه داد، از مهمانان حاضر در استودیو عذرخواهی کرد.

منبع:ایسنا.آی آر
بازنشر:takbook.com