[تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ] از مکزیک برای یک ماموریت اداری چند ماهه به آرژانتین منتقل شد پس از دوماه نامه ای از نامزد مکزیکی خود دریافت می کند به این مضمون :
" لورای[تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ] متاسفانه دیکر نمی توانم به این رابطه از راه دور ادامه بدم وباید بگویم که در این مدت ده بار به تو خیانت کرده ام ومی دانم که نه تو ونه من شایسته ی این وضع نیستیم. من راببخش وعکسی که به تو داده بودم برایم بفرست [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ]
[تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ] رنجیده خاطر از رفتار مرد از همه همکاران ودوستانش می خواهد که عکسی از نامزد‏08:24:53 ب.ظ، برادر، پسرعمو،پسردایی و... خودشان به او قرض دهند وهمه آن عکس ها را با که کلی بودند با عکس روبرت، نامزد بی وفایش، در یک پاکت گذاشته و همراه با یادداشتی برایش پست می کند به این مضمون :

"روبرت عزیز مرا ببخش اما هرچه فکر کردم قیافه تو را به یاد نیاوردم،لطفا[تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ]خودت را از میان عکس های توی پاکت جداکن وبقیه را به من برگردان"