مردی که به.دنبال سوء.ظن ماموران پلیس شهرری دستگیر شد در همان بازجویی.های اولیه ادعای عجیب و هولناکی را مطرح کرد و گفت 15کودک را به قتل رسانده است. ادعای این مرد ثابت نشده و هنوز مدرکی که گفته.های او را تایید کند به دست نیامده ضمن اینکه این احتمال وجود دارد که وی به بیماری روانی مبتلا باشد به همین دلیل تحقیقات از متهم آغاز و متهم برای بررسی سلامت روانی به پزشکی.قانونی نیز معرفی شده است.
به گزارش خبرنگار ایسنا، شرق در ادامه نوشت: سه روز قبل وقتی ماموران پلیس شهرری در حال گشت.زنی بودند به مردی که کودکی را بغل کرده .بود، مشکوک شدند و او را متوقف کردند. رفتاری که این مرد با کودک داشت ظن ماموران را برانگیخت و آنها مرد مظنون را به اداره آگاهی شهرری انتقال دادند.
وقتی مرد جوان مورد بازجویی قرار گرفت خودش را حسین معرفی کرد و گفت اهل خوزستان است و مدت کوتاهی است که به تهران آمده و قصد داشت دخترک را به قتل برساند زیرا فکر می.کرد او کارتن.خواب است و خانواده.ای ندارد.
وقتی پلیس هویت دختر را بررسی کرد معلوم شد گم.شدن او ساعاتی قبل توسط خانواده.اش به پلیس اعلام شده بود. متهم در ادامه بازجویی.ها اعتراف عجیبی کرد. او گفت: من حدود 15 کودک را به قتل رسانده و گوشت آنها را خورده.ام. او جزییاتی را هم برای ماموران توضیح داد و گفت سال.هاست به این کار مشغول است اما از آنجایی که بچه.های خیابانی و بی.سرپرست را به قتل می.رساند، کسی دنبال او نبود. متهم در ادعاهای عجیبش گفت: من خودم آدم فقیری بودم و برای اینکه بچه.های فقیر بدبختی نکشند آنها را به قتل می.رساندم.
اعترافات این مرد به قدری شوک.آور بود که بلافاصله تحقیقات آغاز و حسین به دستور بازپرس کشیک برای انجام معاینات روانی به پزشکی قانونی معرفی .شد. این مرد روز گذشته برای انجام معاینات به پزشکی قانونی منتقل شد. او که سلامت روانی.اش هنوز تایید نشده است به سوالات خبرنگار ما پاسخ .داد.
خودت را معرفی کن؟
من حسین هستم و 37 سال دارم.
اعترافی که درباره قتل بچه.ها داشتی درست است؟
بله من آنها را می.کشتم و بعد هم گوشت.شان را می.خوردم البته نه همه قسمت.های بدنشان را.
مگر می.شود این تعداد بچه. کشته شوند و پلیس تو را دستگیر نکند؟
من سال.ها بود که این کار را می.کردم چون بچه.ها بی.سرپرست و همه خیابانی بودند به همین دلیل هم کسی شک نمی.کرد.
چرا آنها را می.کشتی؟
چون فقیر و بدبخت بودند.
اینکه دلیلی برای قتل نیست.
من می.دانم فقر چقدر آدم را اذیت می.کند. من سال.هاست که فقیرم و خیلی بدبختی می.کشم. بچه.های فقیر فاسد می.شدند. مواد مصرف می.کردند و بدبخت می.شدند من هم آنها را می.کشتم تا بدبختی نکشند.
اولین قتلی که انجام دادی یادت هست؟
دختری را کشتم که فکر می.کنم 13 یا 14ساله .بود تن.فروشی می.کرد خیابان.خواب بود من هم در فرصت مناسب او را کشتم و بعد هم قسمتی از بدنش را خوردم.
قتل.ها را چه.طور انجام می.دادی؟
همه این بچه.ها را به محل خلوتی می.بردم و خفه می.کردم.
قربانیان دختر بودند یا پسر؟
هم دختر بودند هم پسر یادم نمی.آید چند نفرشان دختر و چند نفرشان پسر بودند. چون آدم.های فاسدی بودند آنها را می.کشتم.
از کجا تشخیص می.دادی که این بچه.ها فاسد هستند؟
آنها بچه.هایی بودند که کسی را نداشتند. سیگار یا مواد می.کشیدند یا تن.فروشی می.کردند از فقر این کار را می.کردند من هم می.کشتمشان تا دیگر بدبختی نکشند خودم بدبختی کشیده .بودم و همه دردهایش را حس می.کردم.
همه قربانیانت در خوزستان بودند؟
بله همگی در آبادان بودند تازه آمده .بودم تهران و می.خواستم این کار را انجام بدهم که در اولین. مورد بازداشت شدم.
چرا به تهران آمدی؟
برای اینکه کار پیدا کنم. در آبادان که کاری پیدا نکردم.
پس هزینه. زندگی.ات را چطور تامین می.کردی؟
پولی نداشتم گرسنه که می.شدم گوشت بچه.ها را می.خوردم اینطوری خودم را سیر می.کردم.
چه شد که تصمیم گرفتی برای کار به تهران بیایی؟
دیگر خسته. شده .بودم می.خواستم کار کنم.
خودت خانواده. داری؟
بله دو بچه. دارم زن هم دارم اما با آنها زندگی نمی.کردم سال.ها بود که از هم جدا زندگی می.کردیم.
به آنها خبر داده.ای بازداشت شده.ای؟
نه برایشان مهم نیست. اصلا چرا باید به آنها خبر بدهم آنها از من خوششان نمی.آید.
پس چرا ازدواج کردی؟
خانواده.ام گفتند دیگر باید ازدواج کنی مجردی بس است آنها مجبورم کردند. من خیلی فقیر بودم اصلا کار نداشتم پول هم نداشتم. خودشان برایم زن گرفتند.
چرا بچه.دار شدی؟
بچه که دست خود آدم نیست وقتی زن می.گیری بچه.دار می.شوی کاری نمی.توانی بکنی. من هم بچه.دار شدم.
تا کی می.خواستی به این کارت ادامه بدهی؟
دیگر خسته .شده .بودم. بچه.های بدبخت تمام نمی.شدند.
بچه آخر را چطور کشتی؟
آخرین بچه باز هم در آبادان بود من در مناطق بدبخت.نشین بچه می.کشتم آنجا که بچه.های کارتن.خواب در خیابان زیاد هستند. پسر بود جلو آمد و به من گفت سیگار داری؟ گفتم برای چه می.خواهی؟ گفت اگر. داری بده. پرسیدم معتادی؟ گفت آره معتادم. حالم هم اصلا خوب نبود. فکر کنم 11 یا 12 ساله .بود. من هم به بهانه اینکه سیگار را جایی قایم کرده.ام گفتم بیا برویم سیگار می.دهم بعد او را به جای خلوتی بردم و کشتمش.
جسدها را در یک محل رها می.کردی؟
نه. هرکدام را به گوشه.ای می.بردم. پدر و مادر نداشتند من هم می.دانستم کسی پیگیر نیست شاید اصلا جسدشان هم پیدا نمی.شد همینطوری می.کشتم.
این گوشت.ها که می.خوردی چه مزه.ای داشت؟
مزه فلفل داشت دهانم می.سوخت وقتی آن را می.خوردم.
ادعاهای این مرد به هیچ.وجه مورد تایید قرار نگرفته است. پیش از این نیز چندبار متهمانی به قتل.های زنجیره.ای اعتراف کرده اما بعدها معلوم شده بود اقرارهایشان مطابق با واقعیت نیست با وجود این تحقیقات از این مرد تا روشن.شدن ماجرا ادامه خواهد یافت.