ثبت نام

به انجمن خوش آمدید

لطفاً برای دیدن تاپیک ها و محتوای سایت و شرکت در بحث ها در سایت ثبت نام کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    كاربر ثبت نام شده Array
    Thanks
    0

پیش فرض با وجو اینکه عضو هستم ولی دانلود غیر قابل دسترس می باشد

من عضو تک بوک شده ام ، ولی وقتی قصد دانلود نمودن کتابی را دارم ، در قسمتی که لینک دانلود قرار دارد ، نوشته شده این قسمت فقط برای کاربران عضو قابل مشاهده می باشد.
    لطفا" مرا راهنمایی نمایید.
    با تشکر

مدير كل سايت Array
    Thanks
    0

با سلام
    دوست عزیز با اینکه بارها به این سئوال پاسخ داده ام برای آخرین بار پاسخ می دهم
    این مشکل بخاطر Cache اتفاق میافتد و تعداد کمی از کاربران با این مشکل مواجه می شوند

Cache اطلاعاتی را که بیشتر توسط پردازشگر استفاده می‌شود را در خود ضبط می‌کند. محل قرارگرفتن آن داخل پردازشگر است. این بدان معناست که وقتی شما صفحه اول تک بوک را باز میکنید در حافظه (هارد) کامپیوترتان ذخیره میشود و بعد بجای اینکه صفحه جدید بعد از لاگین کردن را باز کند دوباره به همان صفحه قبل از لاگین که در کامپیوترتان ذخیره شده بود برمی گردید.

برای رفع این مشکل دو راه وجود دارد:
    1- ابتدا از بخش اطلاعات کاربری در سمت راست صفحه اول تک بوک خارج شوید(کلید خروج را بزنید) بعد تمام صفحات تک بوک را ببندید و مجددا تک بوک را باز کنید و لاگین کنید.
    2- اگر مشکلتان با روش اول حل نشد با پاک کردن کوکیها حل می شود برای اینکار در بروزر اینترنت اکسپلورر از گزینهtools بخش internet option را انتخاب کنید و بخش دیلیت یا حذف کوکیها Delete Cookiesرا بزنید.توجه داشته باشید که با انجام اینکار تمام آدرسهای ذخیره شده در اینترنت اکسپلورر پاک خواهد شد.

موفق باشید
    خدایا مرا آن ده که مرا آن به

قبل از فعالیت در انجمن قوانین را مطالعه کنید
    بزرگترین پایگاه دانلود کتاب فارسی [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ]

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)