ثبت نام

به انجمن خوش آمدید

لطفاً برای دیدن تاپیک ها و محتوای سایت و شرکت در بحث ها در سایت ثبت نام کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    مدير كل سايت Array
    Thanks
    0

Arrow پيشنهادات و انتقادات سايت تك بوك

با سلام
    كاربران گرامي و مديران محترم لطفا نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره سايت تك بوك در اينجا بيان كنيد و ما را در بهتر اداره كردن اين سايت ياري نماييد
    متشكرم
    ویرایش توسط admin : 12-22-2010 در ساعت 07:34 PM
    خدایا مرا آن ده که مرا آن به

قبل از فعالیت در انجمن قوانین را مطالعه کنید
    بزرگترین پایگاه دانلود کتاب فارسی [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ]

كاربر ثبت نام شده Array
    Thanks
    0

این فایل رو دانلود کردم و کامپیوترم یک ویروس گرفت که تمام فایل های اجرائی ام تبدیل شد به مدیاسنتر تی وی ویستا
    لطفا بررسی و آنتی ویروس را ارسال نمائید
    ویندوزم ویستا
    آنتی ویروس نود4 آخرین آپدیت
    با تششششششششششششکر
    [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ]
    آ

مدير كل سايت Array
    Thanks
    0

با سلام
    دوست عزيز همين الان اين كتاب توسط بنده دانلود و دو فايل شعر مريم حيدر زاده بدون مشكل از حالت فشرده خارج و اجرا شد ، همچنين بعد از دانلود با چندين آنتي ويروس فايل اسكن شد كه خوشبختانه ويروسي مشاهده نشد اين كتاب تا كنون چند هزار بار از پايگاه تك بوك دانلود شده و ويروسي ندارد
    احتمالا سيستم شما ويروس ديگري دارد كه فايلهاي exe را در حين خارج شدن از حالت فشرده به ويروس آلوده ميكند
    موفق باشيد

بزرگترین پایگاه دانلود کتاب فارسی [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ]

كاربر ثبت نام شده Array
    Thanks
    0

ضمن عرض سلام و خستە نباشید، برایتان آرزوی بهترین هارادارم.
    ازاینکە با ارادە و پشتکار و همت دانشدوستانەتان این سایت را راه اندازی نمودە و ادارە میفرمایید دین بزرگی بر گردن ما کتابخوانها دارید و شایستە تقدیر و تشکر فراوان هستید.
    بندە پیشتر در کتابناک افتخار عضویت داشتم و متاسفانە شرایط سایت کتابناک آنطور شد کە خود تان بهتر آگاهید، درناامیدی دردناکی بسر میبردم کە سایت تکبوک نور امید را دوبارە در دلم زندە کرد و از این بابت بە شما عزیزان دست مریزاد گفتە و اعلام میکنم کە هر خدمتی هرچند ناچیز اگر از دست بندە برای تداوم و بقای این سایت بر می آید باکمال میل در خدمت هستم و برای استفادە بیشتر کاربران و گسترش و ارائە بیشتر خدمات سایت، پیشنهاد میکنم شرایط ارسال مجموعە کتابهای تکبوک را بە خارج از ایران نیز فراهم کنید کە هم درآمد بیشتری را برای سایت تامین میکند و هم کتابخوانهای خارج از کشور نیز از این مجموعە نفیس محروم نخواهند شد.
    من فکر میکنم کار مشکلی نباشد اگر ترافیک سرورتان اجازە دانلود یک مجموعە چند گیگابایتی را بدهد، شما ها راحت میتوانید از طریق پی‌پاڵ مبلغ ورد نظررا از کاربر دریافت کنید
    بە امید موفقیتتان
    رشیدپور از نروژ

مدير كل سايت Array
    Thanks
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidpoor نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام و خستە نباشید، برایتان آرزوی بهترین هارادارم.
    ازاینکە با ارادە و پشتکار و همت دانشدوستانەتان این سایت را راه اندازی نمودە و ادارە میفرمایید دین بزرگی بر گردن ما کتابخوانها دارید و شایستە تقدیر و تشکر فراوان هستید.
    بندە پیشتر در کتابناک افتخار عضویت داشتم و متاسفانە شرایط سایت کتابناک آنطور شد کە خود تان بهتر آگاهید، درناامیدی دردناکی بسر میبردم کە سایت تکبوک نور امید را دوبارە در دلم زندە کرد و از این بابت بە شما عزیزان دست مریزاد گفتە و اعلام میکنم کە هر خدمتی هرچند ناچیز اگر از دست بندە برای تداوم و بقای این سایت بر می آید باکمال میل در خدمت هستم و برای استفادە بیشتر کاربران و گسترش و ارائە بیشتر خدمات سایت، پیشنهاد میکنم شرایط ارسال مجموعە کتابهای تکبوک را بە خارج از ایران نیز فراهم کنید کە هم درآمد بیشتری را برای سایت تامین میکند و هم کتابخوانهای خارج از کشور نیز از این مجموعە نفیس محروم نخواهند شد.
    من فکر میکنم کار مشکلی نباشد اگر ترافیک سرورتان اجازە دانلود یک مجموعە چند گیگابایتی را بدهد، شما ها راحت میتوانید از طریق پی‌پاڵ مبلغ ورد نظررا از کاربر دریافت کنید
    بە امید موفقیتتان
    رشیدپور از نروژ
    درود و سپاس
    با تشکر فراوان از شما به انجمن تک بوک خوش آمدید در مورد سایت کتابناک تاپیکی در تک بوک زده شده است به آدرس زیر لطفا به دوستانتان اطلاع رسانی کنید برای کمک
    [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ]
    در مورد بقیه موارد هم از پیشنهاد شما متشکریم
    موفق باشید

كاربر ثبت نام شده Array
    Thanks
    0

تک بوک دوست داریم

كاربر فعال Array
    Thanks
    0
    حالت من
    Bitafavot

سلام واقعا خوشحالم که واسه دوستداران کتاب یه سایت خوب راه اندازی شده فقط اگه تو بخش رمان و داستان مطالب رو به روز کنید و رمانهای محبوب و پر بازدید اضافه کنید نه رمانهای گمنام
    بازم ازتون ممنونم
    خداقوت
    ویرایش توسط bahar sistani : 07-20-2013 در ساعت 11:52 AM

كاربر ثبت نام شده Array
    Thanks
    0

بندە پیشتر در کتابناک افتخار عضویت داشتم و متاسفانە شرایط سایت کتابناک آنطور شد کە خود تان بهتر آگاهید، درناامیدی دردناکی بسر میبردم کە سایت تکبوک نور امید را دوبارە در دلم زندە کرد و از این بابت بە شما عزیزان دست مریزاد گفتە و اعلام میکنم کە هر خدمتی هرچند ناچیز اگر از دست بندە برای تداوم و بقای این سایت بر می آید باکمال میل در خدمت هستم و برای استفادە بیشتر کاربران و گسترش و ارائە بیشتر خدمات سایت، پیشنهاد میکنم شرایط ارسال مجموعە کتابهای تکبوک را بە خارج از ایران نیز فراهم کنید کە هم درآمد بیشتری را برای سایت تامین میکند و هم کتابخوانهای خارج از کشور نیز از این مجموعە نفیس محروم نخواهند شد.???
    Sign up with [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ] ccna for getting [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ] online testking courses [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ] and [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ] We also provide best [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ] and [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ] with guaranteed success.

9. The Following User Says Thank You to dieting For This Useful Post:

sedigh89 (12-26-2014)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)