ثبت نام

به انجمن خوش آمدید

لطفاً برای دیدن تاپیک ها و محتوای سایت و شرکت در بحث ها در سایت ثبت نام کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    كاربر ثبت نام شده Array
    Thanks
    0

Wink بازی دنیای مجازی e-sim ( اگه اهل بازی گروهی هستیند یه نگاه بهش بندازید ;) )

همونطور که از اسم این بازی مشخصه این بازی شبیه سازی از دنیای واقعی است
    اول از همه باید بگم توی این بازی اکثر کشور ها حضور دارن و مثلا ما که ایرانی هستیم موقع ثبت نام به عنوان شهروند ایران مجازی ثبت نام می کنیم و به این ترتیب هر فردی توی دنیا میتونه ثبت نام کنه تو بازی و برای نشون دادن قدرت کشورش تلاش کنه . شما در ابتدا به صورت یه شهروند عادی ثبت نام می کنید اما در طول بازی میتونید انتخاب کنید که وارد اقتصاد بشید و با احداث کارخونه و شرکت سهام و . . . به یه تاجر جهانی ( البته در سطح بازی ) تبدیل بشید یا میتونید با ورود یا ایجاد یک ارتش به یک قدرت نظامی و یکی از تانک های ایران تبدیل بشید یا میتونید با وارد شدن به امور سیاسی به عنوان عضوی از مجلس ، وزیر و حتی رییس جمهور با سایر کشور ها وارد مذاکره برای صلح یا جنگ و . . .بشید . در کل میتونم بگم بازی جالبیه و برای شناخت کامل بازی باید ثبت نام کنید .
    اینم بگم که زبان اصلی بازی انگلیسی هست اما گویا به فارسی هم تبدیل میشه که من نمیدونم چطوریه باید توی گوگل سرچ کنید .
    این لینک ثبت نامه :
    [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ]
    اینجا هم اطلاعاتی هست برای شروع که بدونید دقیقا چند روز اول چی کار باید انجام بدید ، پیشنهاد می کنم تا لول 7 بازی کنید ( شاید کمتر از 10 روز طول بکشه که لول 7 بگیرید ) بعد اگه مایل به ادامه ی بازی بودید توی بازی به من که اسمم d4ragon هست پیام بدید تا مقالات و آموزش های بیشتری در اختیارتون بذارم . اما برای شروع حتما این مقاله رو مطالعه کنید البته بعد از ثبت نام :
    [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ]

2. The Following User Says Thank You to d4ragon For This Useful Post:

website1.ir (01-07-2020)

كاربر ثبت نام شده Array
    Thanks
    0

بازی دنیای مجازی e-sim رو میخوام بازی کنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)