ثبت نام

به انجمن خوش آمدید

لطفاً برای دیدن تاپیک ها و محتوای سایت و شرکت در بحث ها در سایت ثبت نام کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظرتان در رابطه با این مطلب چیست؟

رأی دهندگان
6. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ضعیف

0 0%
  • متوسط

3 50.00%
  • خوب

2 33.33%
  • عالی

1 16.67%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    كاربر ثبت نام شده Array
    Thanks
    0

پیش فرض نقش دیگران در زندگی...

همه ما در زندگی خواسته یا ناخواسته درگیر روابط هستیم. روابطی که گاه باعث ایجاد رشد ، گاه باعث ضعف ما در زندگی می شود. بیشتر می خواهم در رابطه با نظراتی که دیگران راجع به ما می دهند صحبت کنم.

انسان ها به دو دسته کلی تقسیم می شوند:

دسته1:افرادی که خود را قبول دارند وبا خود ارتباط درستی دارند. درون خود را کشف کرده اند.

دسته 2: افرادی که با خود ارتباطی ندارند و چیزی به عنوان شخصیت درونی و فضای درونی یی که قابلیت ها و دستاورد های خود را ببینند برای خود ایجاد نکرده اند و هر آنچه دارند بیرون از وجود خودشان است.

واکنش این افراد در مقابل نظرات دیگران کاملا متفاوت و قابل ملاحضه است. تصور کنید وارد جمعی می شوید و آنها شروع به مسخره کردن شما می کنند واکنش شما چگونه است؟ کمی به این موضوع بیندیشید. دچار عصبانیت می شوید؟ تحمل شنیدن حرفهایشان را ندارید؟ جوابشان را با لحن خشنی پاسخ می گویید؟

افراد دسته 1 در چنین شرایطی کاملا خونسرد برخورد می کنند چون می دانند آنچه دیگران می گویند من نیستم و دلیلی برای عصبانیت ندارم ُبگذار بگویند همیشه نظرات دیگران درست نیست این گونه جواب می دهند چون از درون خود را می شناسند می دانند گهر وجودیشان در درون خودشان است نه در سخن دیگری. اغلب گفته های دیگران انرژی و رمق ما را می گیرد زیرا که به خود باوری نرسیده ایم همیشه سعی کنید درون خود را ببینید فاصله ی خودتان با من آرمانی تان نباید کمتر از چند قدم باشد در غیر این صورت اعتماد به نفس شما را پایین می آورد.

افراد دسته 2 در چنین شرایطی صورتشان سرخ می شود ، بهم میریزند و احساس پوچی می کنند چون تمام تلاششان این است که دیگران آنها را بپذیرند و وقتی عکس این موضوع برایشان اتفاق می افتد تمام آرمانهایشان خراب می شود چون برای دیگران زندگی می کنند و از درون خالی هستند واقعا همه چیز یک انسان از درون اوست خلوت های ما یکی از مهم ترین قسمت های زندگی ما هستند که آنها را با چیز های بی ارزشی پر می کنیم.

بیاییم از امروز به شیوه ای زندگی کنیم که خود را در راس زندگی ببینیم. خود سوپراستار زندگی خود باشیم و بکوشیم نسبت به خود برترین باشیم شما هر آنچه در زندگی به آن نیاز دارید در درونتان نهفته است سری به آن بزنید. نا گفتنی های زیادی را آنجا جا گذاشته ایم...

كاربر ثبت نام شده Array
    Thanks
    0

لطفا این کتب و برای من بفرستید

كاربر ثبت نام شده Array
    Thanks
    0

ممنون عالی بود

كاربر فعال Array
    Thanks
    0
    حالت من
    Bitafavot

ممنون خوب بود ولی کسی که شکست خورده دیگه خودشو باور نداره و میترسه دوباره شکست بخوره

كاربر ثبت نام شده Array
    Thanks
    0

با سلام و خسته نباشید درخواست کتاب چگونه درباره چیزهای عجیب بیاندیشیم دارم

You can easily check out our best quality [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ] prepare you well for the real [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ] exam. You can also get success in real exam of [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ] with the quality [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ] questions and [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ] answers.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)