جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

چرا باید آلمانی یاد بگیریم ؟

348

بازدید

 

 

چرا باید آلمانی یاد بگیریم ؟ مهاجرت به آلمان و آموزش زبان سخت آلمانی

 

چرا کشور آلمان جزو بهترین گزینه های مهاجرت است؟

کشورآلمان به دلیل موقعیت خوب جغرافیایی وشرایط مناسب آب و هوایی مزیت‌های بیشتری نسبت به سایر کشورهای اروپایی دارد. این کشور به دلیل داشتن نظام آموزشی بسیار قوی و رایگان مورد توجه متقاضیان تحصیل می باشد.کشور آلماندارای ۱۶ ایالاتمی باشد که معروف ترین آنها مانند هامبورگ ، بایرن و برلین برای ایرانی ها نام آشناست.دانشگاه های این کشور اکثراً دارای رنکینگ بالای جهانیهستند وبستری مناسب برای پرورش دانشمندان بزرگی مانند آلبرت اینشتین‏ ، گئورگ زیمون اهم‏ ، جرج آدولف ارمان و … بوده اند. و همچنین بیشتر دانشگاه های آلمان جوایز نوبل بسیار زیادی کسب کرده اند.

از دیگر امکانات این کشور خدمات درمانی و بهداشتی با کیفیتبسیار بالا و همچنین وجود بازار کار برای تخصص های مختلف می باشد. که باعث محبوبیت این کشور برای مهاجرت شده است. اما همانطور که شنیده اید مردم آلمان حساسیت زیادی به زبان مادری خود دارند، به همین دلیل برای مهاجرت به این کشور و سایر کشورهایی که زبان رسمی آنها آلمانی است. یادگیری این زبان از واجبات است.

آیا آلمانی زبان سختی است؟

یادگیری هر زبانی به غیر از زبان مادری قطعا چالش هایخاص خود را دارد. اما برخی از زبان ها به دلیل نوع تلفظ لغات و تفاوت بین نوشتار و تلفظ کلمه و همین طور موقعیت ها و گرامرهای خاص خود، تلاش بیشتری را برای یادگیری و مهارت در آن زبان نیازمند است. اما جالب است بدانید در صورتیکه به زبان انگلیسیآشنایی داشته باشید،یادگیری زبان آلمانی آسانتر خواهد بود. زیرا این دو زبان ریشه های مشترک دارند.

کدام کشورها به زبان آلمانی صحبت می کنند؟

زبان آلمانی (Deutsch)یک زبان اروپایی ‌است که دراروپای مرکزی استفاده می‌شود. این زبان به طور گسترده و به صورت رسمی در کشورهای آلمان، اتریش، سوئیس ، و لیختن اشتاین صحبت می شود. این زبان همچنینیکی از زبان های رسمی (اما نه زبان اکثریت) در کشورهای لوکزامبورگ و بلژیک است. آلمانی از نظر ریشه شباهت و نزدیکی زیادی با زبان های هلندی و انگلیسی دارد.

زبان آلمانییکی از زبان های اصلی جهان و زبان مادری بیش از ۹۵ میلیون نفر در سراسر جهان است. زبان آلمانی دومین زبان علمی جهان نیز به سبب تعداد مقالات نوشته شده می باشد. و از لحاظ کتابهای منتشر شده زبان پنجم دنیاست.زبان آلمانی دارای لهجه های مختلفی مانند سوئیسی ، اتریشی و… می باشد.

روش اصولییادگیری زبان آلمانی

شایدیادگیری زبان آلمانی در نگاه اول سخت به نظر بیاید ولی با شرکت در دورههای زبان آلمانی در یک آموزشگاه با سابقه می توانید بسیارساده و آسان آن را فرا بگیرید.

هر کاری بدون هدف بسیار سخت و پر زحمت است برای سهولت کار حتما هدفی برای خود مشخص کنید. و برای آن هدف برنامه ریزی وتلاش کنید. انگیزه افراد براییادگیری زبان آلمانی می تواند موارد زیرباشد:

  • ادامه تحصیل درکشورآلمان
  • آشنایی با فرهنگ مردم آلمان
  • سفرتوریستی به کشور آلمان
  • مطالعه ادبیاتیا فلسفه آلمانی
  • کارکردن درشرکتهای آلمانی

روش اصولییادگیری زبان آلمانی حضوردرمحیطی است که بتوانید با افراد به این زبان تعامل برقرارکنید. ولی با توجه به دردسترس نبودن این موضوع برای بسیاری ازافراد، حضوردرآموزشگاه باسابقه وتعامل با اساتید و سایرزبان آموزان می‌تواند یادگیری زبان آلمانی را آسانتر کند.

آموزش آنلاین زبان آلمانی

پس از همه گیری شیوع کرونا بسیاری اززبان آموزان به دلیل آنکه نتوانسته اند خود را با شرایط جدید وفق دهند؛ رفته رفته از آموزش زبان آلمانی فاصله گرفته اند و این خود باعث فراموشی و یا پسرفت زبان آموزان شده است. آموزشگاه زبان‌های خارجی پردیسان با فراهم کردن بسترهای مناسب اینترنتی اقدام به برگزاریکلاس‌های آنلاین آلمانی نموده است.دراین کلاس‌ها زبان آموزان به طور کامل با یکدیگر در تعامل و مکالمه هستند و با ابزارهای مختلف می توانند روند آموزش خود را دقیقا مانند کلاس‌های حضوری ادامه دهند.

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران

اگر تصمیم به فراگیری زبان آلمانی دارید و ساکن شهر تهران هستید، احتمالا در جستجوی بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران باشید. اما آیا می‌دانید ویژگی های یک موسسه زبان خوب چیست ؟ بهتراست دراولین قدم به بررسی ویژگی هاییک آموزشگاه خوب بپردازیم. ازویژگی های مهم یک آموزشگاه خوب وجود اساتید با تجربه همراه با تکنیک های جدید آموزشی وهمچنین محیط آموزشی آرام و مجهز که زبان آموز بتواند در آرامش کامل به یادگیری زبان جدید بپردازد. با توجه به اینکه زبان آموزان ازرده های سنی مختلف هستند امکانات و تکنیک های مناسب آن رده سنی استفاده شود. به عنوان مثال برای کودکان از فلش کارتهای مخصوص،‌ کتابهای داستان ، اشعار و محیط کودکانه در کلاس استفاده شود تا کودکان بتوانند با اساتید و زبان جدید ارتباط بگیرند. با توجه به شیوع کرونا آموزشگاه ها موظف به رعایت تمامی پروتکلها می‌باشند . به همین دلیل قبل از ثبت نام در موسسه زبان از اجرای این مورد اطمینان حاصل کنید.

آموزشگاه زبانهای خارجی پردیسان

آموزشگاه زبانهای خارجی پردیسان با توجه به رعایتکلیه پروتکل های بهداشتی، محیط مناسب توام با آرامش برای زبان آموزان عزیزفراهم کرده است . کادر پرسنلی و اداری آموزشگاه پردیسان که آموزش‌های بسیاری پیرامون نحوه تعامل با زبان آموزان دیده اند، همواره در کنارشما هستند. تیم پشتیبان آموزشی در تعامل مستقیم با زبان آموزان می باشند تا زبان آموزان بتوانند انتقادت و پیشنهادات خود را انتقال دهند. تمامی کلاسها مجهز به نمایشگر LED ،سیستم گرمایش و سرمایش، محیط کلاس و صندلی های مناسب که پیوسته در حال ضدعفونی شدن هستند. وجود تجهیزات بهداشتی در آموزشگاه برای زبان آموزان عزیز و بررسی سلامت ونشانه های کرونا هم در اساتید و هم در زبان آموزانجهت جلوگیری از شیوع کرونا.

آموزشگاه زبانهای خارجی پردیسان از پیشگامان تدریس زبان آلمانی می باشد . این آموزشگاه سابقه طولانی و درخشان در تدریس زبان آلمانی را دارد و همین تجربه موجب ارائه راهکارهای بهتر براییادگیری ساده تر و آسان‌تر زبان آلمانی می‌شود تا زبان آموزان بتوانند با صرف هزینه و زمان کم ترزبان آلمانی را یادبگیرند.قدمت و سابقه طولانی آموزشگاه زبان پردیسان در دپارتمان آلمانی باعث جذب کادر حرفه ای و با تجربه اساتید زبان آلمانی شده است. کادرمجرب و حرفه ای اساتید آموزشگاه پردیسان با متدهای نوین آموزشی همراه شماست.

 

 

 

 نويسنده / مترجم : -
زبان کتاب : -
حجم کتاب : -
نوع فايل : -
تعداد صفحه : -

 ادامه مطلب + دانلود...هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت


دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد

logo-samandehi