نوار
تبلیغات
جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

تبلیغات کاپریلانوار


نیازی نیست که آدم تازه‌ای شوید، تنها باید هنگام برخورد با دیگران، رویکردها و قابلیت‌های خود را تغییر دهید. فراموش نکنید که الگوهای رفتاری ما در طی سالیان درازی شکل گرفته‌اند و تغییر دادن آنها نیازمند زمان است.
کتاب صوتی " روش‌های بازکردن سرِ صحبت و دوست‌یابی" اثر " دان گابور" را از نوار دانلود کنید و گوش دهید.

دانلود کتاب صوتی" روش‌های بازکردن سرِ صحبت و دوست‌یابی " از اینجا


اولین بانوی کارآفرین ملی

اولین بانوی کارآفرین ملی
امتیاز به این مطلب!

209 views

بازدید


انوشه انصاری: پولتان را برای تغییرهای بزرگ هزینه کنید.
«من به کودکان گرسنه غذا نمیدهم. نه به دلیل اینکه گرسنگی آنها برایم مهم نیست بلکه به این دلیل که غذا دادن به صد هزار یا ۱۰۰ هزار نفر مشکل را حل نمیکند. ریشههای اصلی گرسنگی به مسایلی نظیر خشکسالی و استفاده از روشهای غلط کشت و کار بر میگردد و تحقیقات فضایی نیز کمک بزرگی به ایجاد تغییر در شرایط کشت و زدودن آفت از محصولات کشاورزی میکند.»
این جوابی است که انوشه انصاری نخستین زن فضا نورد ایرانی در وبلاگ خود به افرادی میدهد که می­گویند مگر سفر یک گردشگر فضایی به مدار چقدر مهم است که ۲۰ میلیون دلار بابت آن پرداخته شود  در حالی که با این پول میتوان کودکان بسیاری را از گرسنگی نجات داد. انوشه انصاری با بیان این که پول خود را از کار سخت و از ریسکهای غیر قابل باور به دست آورده است میگوید:«به شما توصیه میکنم که ثروت خود را در جهت ایجاد تغییری بزرگ خرج کنید.»
انوشه انصاری در سال ۱۹۹۶ به همراه همسرش شرکتی به نام تلهکام تکنولوژی (TTI)، شرکت تامین کننده تجهیزات مورد نیاز شبکههای کامپیوتری را تاسیس کرد که در سال ۲۰۰۰ توسط سونوزنت ورک خریداری شد. انصاری در سال ۲۰۰۰ جایزه نخست کارآفرینی ملی ایالات متحده امریکا را به دست آورد و در سال ۲۰۰۱ مجله فورچون، انوشه را در لیست تاجران موفق ثبت کرد.
پس از فروش کمپانیTTI انوشه و همسرش شرکت دیگری به نام پرودی را پایهگذاری کردند که این شرکت با همکاری شرکت اسیپس ادونچر و آژانس فضایی فدراسیون روسیه درصدد است تا ناوگانی از فضاپیماهای تجاری برای اعزام گردشگران به ارتفاعات زیرمداری ایجاد کند. این کشتی فضایی قادر به حمل پنج مسافر به ارتفاعات زیرمداری خواهد بود تا مسافران بتوانند گرد سیاره زیرزمین و سیاهی فضا را برای دقایقی نظاره گر باشند.
این فضا پیما قرار است با یک هواپیمای مخصوص تا ارتفاعاتی بالا برده شود و سپس از هواپیما جدا شده و به ارتفاعات بالاتری برود. این هواپیما از فرودگاهی که به احتمال زیاد در راسالخیمه در کشور امارات متحده عربی ساخته میشود، پرواز خواهد کرد.
خانواده انصاری در سال ۲۰۰۴ میلادی، ۱۰ میلیون دلار جایزه برای نخستین پرواز فضایی غیردولتی اختصاص دادند. به طوری که این فضاپیما بتواند حداقل سه نفر را به ارتفاعی بیش از ۱۰۰ کیلومتر از سطح زمین رسانده و مجدداً به زمین بازگرداند. در عین حال طی دو هفته بعد از نخستین پرواز موفقیت آمیز، قادر به تکرار آن باشد. در نهایت «جایزه انصاری ایکس» به فضا پیمای کوچک «اسپیس شیبوان» تعلق گرفت.
انوشه انصاری در توصیف فضایی بایکنور گفته است: «طبق سنت ۶۰ ساله، هر فضانورد پس از بازگشت از فضا یک درخت در این مکان کاشته است. من هم امیدوارم قادر به کاشت درخت خود باشم.»
طبق توافقنامهای که میان انوشه انصاری و آژانس فضایی اروپا به امضا رسیده است وی آزمایشهای علمیای در فضا انجام دهد که این آزمایشها به درک بهتر نسبت به شرایط اقامت در فضا و کاهش مشکلات پزشکی انسانهایی که در زمین زندگی میکنند، کمک کنند.
دانلود کتاب

مطالب مشابه با این مطلب

  آموزش مفاهیم مالی به بچه ها

  آموزش مفاهیم مالی/ یاد دادن مسائل مالی، اهمیت کار کردن، اهمیت درآمد داشتن و پس انداز به بچه‌ها می‌تواند آینده‌ی آن‌ها را زیر و رو کند. برای آموزش این موارد می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید.

  موسسات مالی چگونه بوجود آمدند؟

  موسسات مالی چگونه بوجود آمدند؟ موسسات مالی چگونه بوجود آمدند؟ هرچند بانکها در بسیاری از کشورها در حوزه تأمین مالی خرد نیز سلطه خود را حفظ نموده اند، اما مؤسسات پولی غیربانکی نظیر تعاونی های اعتبار، ارائه کنندگان مهم خدمات اعتباری خرد هستند.

  از مناقصه یا مزایده چه می دانید ؟

  از مناقصه یا مزایده چه می دانید ؟ از مناقصه یا مزایده چه می دانید ؟ حسن‌ روش‌های مناقصه و مزایده، آن است که از طریق این رقابت می‌توان به بهترین گزینه‌ها دست یافت؛ هم‌چنین رعایت اصل برابری افراد در این‌گونه قراردادها رعایت می […]

  آیا واردات کالاهای مشابه داخلی حرام است ؟

  آیا واردات کالاهای مشابه داخلی حرام است ؟ آیا واردات کالاهای مشابه داخلی حرام است ؟ سال گذشته (۹۵) بود که رهبر معظم انقلاب از تولید ملی به عنوان امری مقدس و با ارزش یاد کردند و همه‌ی آحاد و اقشار مردم را به […]

  برگزیت و رشد اقتصادی انگلستان

  برگزیت و رشد اقتصادی انگلستان/ برگزیت و رشد اقتصادی انگلستان/ برگزیت و به دنبال آن عدم قطعیت سیاسی در انگلستان، مصرف‌کننده‌ها، کسب‌وکارها و سیاست‌گذاران اقتصادی را با چالش‌های فراوانی مواجه کرده است. آنچه در حال حاضر هم برای مردم و هم بانک مرکزی اهمیت […]

  ماهیت اسناد تجاری در حقوق ایران

  ماهیت اسناد تجاری در حقوق ایران/ ماهیت اسناد تجاری در حقوق ایران/ اسناد تجاری از جمله اسناد رسمی یا عادی به شمار نمی آیند. اسناد تجاری در حقوق تجارت ما مفهوم دوگانه ای دارند در مفهوم اعم و وسیع کلمه سند تجاری شامل هر […]
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.

دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد