جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

مختصری در مورد شرکت پاناسونیک

624

بازدید

“با شناخت مسؤلیت خود بعنوان یک صنعتگر، از راه انجام فعالیت های حرفه ای تجاری، خودرا وقف پیشرفت و توسعه جامعه و رفاه مردم خواهیم کرد، و بدینوسیله کیفیت زندگی را در سراسر دنیا و برای جهانیان بهبودخواهیم داد”.
[هدف اساسی مدیریت ماتسوشیتا که در سال ۱۹۲۹ توسط کونوسوکه ماتسوشیتا، بنیان گذار شرکت تدوین گردید.]
 شرکت ماتسوشیتا الکتریک ایندستریال با مسؤلیت محدود، از پیشروان جهانی در عرصه تولید محصولات برقی و الکترونیک برای کاربردهای خانگی، تجاری و صنعتی به شمار میرود. با فروش کل ۶۱٫۶۸ میلیارد دلار در سال مالی منتهی به مارس ۲۰۰۳، گروه ماتسوشیتا شبکه ای جهانی متشکل از بیش از ۳۸۴ شرکت و ۲۸۸,۳۲۴ نفر کارکنان است که افزون بر ۱۵,۰۰۰ محصول را با مارکهای ناسیونال، پاناسونیک، وتکنیکس تولید و عرضه می نماید. این شرکت که اداره مرکزی آن در اوزاکاOsaka ژاپن واقع است در سال مالی منتهی به ۳۱ مارس ۲۰۰۳ مبلغ ۶۱٫۶۸ میلیارد دلار فروش کل گروه را ثبت نموده است
تاریخچه
کونوسوکه ماتسوشیتاKonosuke Matsushita، متولد نوامبر ۱۸۹۴ در جنوب اوزاکا، کار حرفه اى خودرا بعنوان کار آموز در فروشگاه “هیباچیHibachi” شروع کرد. در ۱۵ ژوئن ۱۹۱۷ شرکت خودرا با نام (Matsushite Electric Devices Manufacturing) {کارخانه تولید ابزار برقی ماتسوشیتا} برای تولید لوازمبرقیجانبی تأسیس نمود. طی اولین سالها، شرکت به عرضه لامپ دو چرخه، .اتوی برقی و سپس به تولید رادیو و باتری پرداخت، در سال ۱۹۲۹ کونوسوکه نام شرکت را به (Matsushita Electric Manufacturing Works) (کارخانه تولیدات برقی ماتسوشیتا) تغییرنام داده و فلسفه اصلی مدیریت را با هدف اساسی مدیریت، اصول هفتگانه و مرامنامه  شرکت تعریف نمود. در ۲۷ آوریل ۱۹۸۹، کونوسوکه ماتسوشیتا بنیان گذار ماتسوشیتا الکتریک، پس از ایفای نقشی شگرف  در دگرگونیهای جهان، درسن ۹۴ سالگی دیده از جهان فروبست.
امروزه گروه شرکتهای ماتسوشیتا از بزرگترین تولید کنندگان محصولات الکترونیک در جهان است که تولیدات آن طیف وسیعیاز قطعات الکترونیکی تا محصولات الکترونیکی خانگی،….تجهیزات اتوماسیون کارخانجات،سیستمهای کامپیوتری و مخابراتی را در برمی گیرد.
بعنوان بخشی از رویکرد جدید….، شرکت ماتسوشیتا ساختار مدیریت خارجی خود را با تأکید بر محلی سازیLocalization تجدید سازمان نموده است، شرکت ماتسوشیتا الکتریکایندستریال با مسؤلیت محدود، بمنظور پاسخگویی هرچه سریعترو اساسی به نیازهای بازار شرکت پاناسونیک گلف  PGFرا بعنوان اولین شرکت تابعه خود در خاورمیانه تأسیس نمود. PGF در تاریخ ۸ ژانویه ۱۹۹۶، و متعاقباًمرکز بازاریابی پاناسونیک در خاورمیانهPMM در تاریخ اول آوریل ۲۰۰۱ در دوبی، امارات متحده عربی تأسیس گردیدند – PMM مرکز منطقه ای بازاریابی شرکت ماتسوشیتا الکتریک ایندستریال (MEI) برای خاورمیانه و کشورهای آفریقایی است.
در خاورمیانه، پاناسونیک در زمره پیشروان محصولات الکترونیکی خانگی، اداری و سیستمهای ارتباطی حرفه ای بشمار می رود.
 نام پاناسونیک بانوآوری، کیفیت، عملکرد بهتر، و کاربری آسان مترادف است. باایمان به نیروی خلاقیت و تعهد کارکنان خود در اینجاو سراسر جهان، به آیندهاىروشن و درخشان مبتنی بر تکنولوژی و ایفای نقشی پیشرو در دنیایی پیشرفته برگرفته از سیستمهای دیجیتال نظر دوخته اند.
محصولات خانگی
پاناسونیک :
 تلویزیونهای رنگی، دستگاههای پخش DVD، سیستم های سینمای خانگی، (VCRs) {دستگاههای ضبطو پخش  ویدیو}، دوربین هایفیلمبرداری ویدیویی، دوربین هاىفیلمبرداری دیجیتال، لوازم صوتی خانگی Portable، سیستم هاىپخش  اتومبیل، {وسایل و تجهیزات برقی }
ناسیونال :
یخچالهای خانگی، ماکروفر، ماشین لباسشویی، جاروبرقی، لوازم آشپزخانه، اتو، کولر گازی تجهیزات تهویهو هواکش.
سیستم های اتوماسیون اداری
پاناسونیک راهکارهای کامل محصولات اداری وحرفه ای ،سیستمهای مخابراتی، مهندسی سیستم، سیستمهای دوربین مدار بسته و تجهیزات صوتی تصویری حرفه ای و Broadcastingو کولر گازی  وتجهیزات  تهویهو هواکش  را به مشتریان خویش عرضه مى نماید.
سیستمهای کامل پردازش اسناد از طریق دستگاههای فتوکپی چند منظوره و فاکس با قابلیت اتصال به اینترنت. سیستمهای کامل مخابراتی مانند PBX برای منزل و کلیه بخش های تجاری-اداری.سیستمهای کامپیوتری قابل حمل براى استفاده در هواییما و …..بخش های مهندسی سازه ، نفت و شبکه های فروش کالاهادر فروشگاهای زنجیره ای. نمایشگرهای پلاسماPDP برای عرضه و نمایش حرفه ای… در فرودگاهها. هتلها وسیستم سینمای خانگی وسایر مکانهای عمومی/ LCD پروژکتورها و همچنین پانا بردPanaBoard. سیستم های ایمنیتلویزیونی مدار بسته مانندسیستمهایCCTV ، به مؤسسات و شرکتهای مختلف عرضه می گردند.
سیستمهای صوتی تصویری حرفه ای و Broadcasting
سیستمهای Pro A/VوBroadcastپاناسونیکدر دنیایپیشرفته وپیچیده رسانه های عمومی در مراکز و ایستگاههای رادیو تلویزیونی و صوتی تصویری حرفه ایدنیای پیشررفته امروز ، ازتهیه کنندگان و گردانندگان اصلی محسوب می شود. در سرتاسر جهان، هزارانشبکه رادیو تلویزیونی،استودیوها/سالنهای سینما و آمفی تاترسیستمهای پاناسونیک را برگزیده اند.

دانلود کتاب


مطالب مشابه با این مطلب

  دستگاه ضد عفونی کننده چیست؟

  اطلاعات مقاله دستگاه ضد عفونی کننده چیست؟ در دورانی زندگی می‌کنیم که استفاده از دستگاه‌های ضد عفونی کننده جایگاه ویژه‌ای در زندگی ما پیدا کرده است. شرایط زندگی کنونی ما چه بخواهیم و چه نخواهیم ما را به سمت استفاده از انواع دستگاه ضد […]

  گیربکس مکانیکی

  گیربکس یکی از اعضای سیستم انتقال قدرت می باشد وظیفه گیربکس تبدیل دور و گشتاور بوده . گیربکس وظیفه دارد که گشتاور (قدرت) و دور موتور را تغییر داده و به دلخواه راننده و نیاز جاده و خیابان دور را کم قدرت را زیاد […]

  همه چیز در باره روغن خودرو

  همه چیز در باره روغن خودرو ۴٫۷۵/۵ (۹۵٫۰۰%) ۲۰ امتیازs روغن خودرو/ در مقاله زیر سعی شده تا بسیاری از ابهاماتی که مصرف کنندگان خودرو در خصوص روغن خودرو دارند برطرف بشه اما آنچه برای این مسئله شناخت روغن خودرو لازم است در زیر […]

  راهنمای تست خرید خودرو کارکرده

  راهنمای تست خرید خودرو کارکرده/ راهنمای تست خرید خودرو کارکرده/ اصولا در بازار خودرو و نمایشگاه داران خودرو ، به خودرویی که کارکرد ۸۰ کیلومتر و یا کمتر را داشته باشد ، خودروی صفر می گویند ، حال اگر خودرویی بیش از این میزان […]

  ماشین صفحه تراش

  ماشین صفحه تراش ۵٫۰۰/۵ (۱۰۰٫۰۰%) ۱ امتیاز مقدمه آشنائی با هر دستگاه وماشین برای کاربران وتکنیسین های تعمیرات ومهندسین یکی از ضروریات است.    درصورتی که کاربران با دستگاه وامکانات آن آشنائی کافی ولازم راداشته باشند بر بازده آنان وافزایش راندمان کاری تأثیر بسزائی […]

  لعابکاری روی فلز -بخش۲

  لعابکاری روی فلز -بخش۲ ۳٫۶۷/۵ (۷۳٫۳۳%) ۳ امتیازs زنگ زدائی۱ ( اسید شویی ) شستشو با اسید ( زنگ زدائی ) به منظور زدودن زنگ زدگیهای موجود در سطح قطعات بعد از مرحله چربی زدائی و همزمان زبر نمودن سطح ورق صورت می گیرد […]
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت


دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد

logo-samandehi