جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

دانلود کتاب بازخوانی امنیت در فرهنگ

394

بازدید

دانلود کتاب بازخوانی امنیت در فرهنگ ۳٫۰۰/۵ (۶۰٫۰۰%) ۳ امتیازs
دانلود کتاب بازخوانی امنیت در فرهنگ

دانلود کتاب بازخوانی امنیت در فرهنگ

تا دهه ۱۹۶۰ میلادی، حوزه قدرت به دو بخش پوزیسیون و اپوزیسیون تقسیم‌بندی می‎شد. تا قبل از این تاریخ نبرد بین دولتی‌ها و انقلابی‌ها(شورشی‌ها)بود.

با اعتراض‌های دانشجویی در می ۱۹۶۸ بخش سومی متولد شد که از دو بخش قبلی مستقل بود و در بسیاری مواقع، هم مقابل پوزیسیون و هم مقابل اپوزیسیون دولتی قرار می‌گرفت.

این بخش سوم که ریشه در جامعه مدنی داشت به مرور در تمامی حوزه‌ها و موضوعات فعال شد. به سخن دیگر، فعالیت و کنشگری(چه فردی چه دولتی) که تا قبل از آن بیشتر در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و نظامی بود به حوزه جدیدی یعنی حوزه فرهنگ و موضوعاتی مانند صلح جهانی، هویت، سبک زندگی و حفظ محیط زیست تغییر مسیر داد.

در نهایت و با شروع قرن بیست و یکم، تکنولوژی وب ۲ و گسترش «رسانه‌های اجتماعی» امکان جدیدی را روبروی کاربران قرار داد. منظور از رسانه‌های اجتماعی، فضا و ابزار آنلاینی است که امکان تولید، به اشتراک‌گذاری و مصرف همزمان انواع پیام‌ها را برای کاربران فراهم می‌سازد. شبکه‌های اجتماعی، وبلاگ‌ها، ویکی‌ها، پادکست‌ها و کامیونیتی‌های محتوایی از مهمترین گونه‌های رسانه‌های اجتماعی هستند.

امروزه بخشی از محتوا و پردازش اطلاعات اینگونه سایت‌ها توسط کاربران آن تولید می‌شود و کاربران می‌توانند هم مصرف کننده و هم تولید کننده محتوا باشند. برای مثال ویکی‌ها باعث شد که تاریخ نویسی از انحصار تاریخ نویسان و مفسران دولتی بیرون بیاید و همه بتوانند در ترسیم وقایع و ثبت و ضبط حوادث نقش داشته باشند.

در پایان باید گفت هرچند مطالب این کتاب می‌تواند برای همه علاقمندان به مباحث علوم اجتماعی و رسانه‌ها مفید باشد؛ اما مخاطبان اصلی این مطالعه فعالان حوزه فرهنگ و به ویژه سیاستگذاران و برنامه‌ریزان در حوزه رسانه‌های اجتماعی هستند که دلواپس ایجاد و حفظ امنیت بیشتر در این حوزه‌ها را دارند.

توجه : کتاب { بازخوانی امنیت در فرهنگ } توسط نویسنده آن ضمن اطلاع و پذیرش قوانین سایت به تک بوک اهدا شده .

دانلود کتاب بازخوانی امنیت در فرهنگ ؛ از لینک زیر :

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : نظام بهرامی کمیل
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 9 مگابایت
نوع فايل : pdf
تعداد صفحه : 108
منبع : www.takbook.com

رمز فایل : www.takbook.com

مطالب مشابه با این مطلب

  دانلود کتاب بررسی نسبت فرهنگ با تغییرات جمعیتی

  دانلود کتاب بررسی نسبت فرهنگ با تغییرات جمعیتی ۴٫۸۴/۵ (۹۶٫۸۰%) ۲۵ امتیازs فهرست کلی کتاب در یک نگاه : ۱ – کلیات ۲ – چارچوب نظری و مفهومی ۳ – فرهنگ و جمعیت ۴ – نتیجه گیری

  دانلود کتاب نام باوری

  نهادهـای اجتماعـی مجموعـه ای از ارزشهـا، اهـداف، روشهـا، قوانیـن، مقـررات، تجربیـات و توانایی هـای جوامـع مختلـف بـرای رفـع نیازهایشـان اسـت.

  دانلود کتاب فرهنگ _ جامعه و خودبنیادی

  دانلود کتاب فرهنگ _ جامعه و خودبنیادی ۴٫۰۰/۵ (۸۰٫۰۰%) ۱ امتیاز مجموعـه ای کـه در دسـت داریـد شـامل مقـالات و مصاحبه هـای نویسـنده در حوزه فرهنـگ و جامعه اسـت که از سـال ۱۳۸۰ تا ۱۳۹۸ منتشـر شـده اسـت. پرداختـن به موضوعـات با رویکـردی انتقادی […]

  دانلود کتاب نفع ملت یا نفیر فرنگی

  دانلود کتاب نفع ملت یا نفیر فرنگی ۴٫۶۷/۵ (۹۳٫۳۳%) ۳ امتیازs روند جهانی شدن که به تعبیری از چهار قرن پیش شروع شد، اگرچـه بـا محوریت اقتصاد آغاز گردید، اما به تدریج دیگر جنبـه هـا را هـم شـامل گردید. به موازات گسترش امکان ارتباط […]

  دانلود کتاب مطالعات جنسیت

  دانلود کتاب مطالعات جنسیت ۳٫۵۴/۵ (۷۰٫۷۷%) ۱۳ امتیازs آنچه در کتاب ” مطالعات جنسیت ” به چشم می خورد به قرار زیر است : پیشگفتار مقدمه مقدمه ای بر مطالعات جنسیت مطالعات جنسیت نمودهای جنسیت

  دانلود کتاب نقش من در بیکاری

  دانلود کتاب نقش من در بیکاری ۳٫۰۰/۵ (۶۰٫۰۰%) ۱ امتیاز بیکـاری عامـل بسـیاری از مشـکلات کشور هست، برای مبـارزه با آن بایـد از کلیه امکانات و نیروها اسـتفاده نمود. همچنین با توجه به نهادینه شدن بسـیاری از موانع اشـتغال، می باید مسائل آن را […]
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت


دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد

logo-samandehi