جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

دانلود خلاصه کتاب نه برای لقمه ای نان

2,054

بازدید

دانلود خلاصه کتاب نه برای لقمه ای نان ۳٫۸۹/۵ (۷۷٫۷۸%) ۹ امتیازs
دانلود خلاصه کتاب نه برای لقمه ای نان

دانلود خلاصه کتاب نه برای لقمه ای نان

خلاصه کتاب ” نه برای لقمه ای نان ” در قالب ۵۰ نکته کلیدی تقدیم مدیران می کنیم .
از متن کتاب :
در ورشکستگی شرکتهای بزرگ ژاپنی دوعامل مهم موثربوده است: نخست آنکه شرکت در سازگارکردن شیوه ی عملیات خود و بهره گرفتن ازثمره ی نوآوری های فن شناسی بازمانده است وعامل دوم آن که تدبیر و سیاست مدیریت شرکت با آزمندی و بلند پروازی شخصی که مهمتر از عامل نخست می باشد آلوده شده است.

یک کارمند برای پیشرفت در سازمان باید دو خصلت مهم شایستگی و وفاداری را داشته باشد و شایستگی و توانایی نیز امری نسبی و پایداری هستند. مهارتی که امروز سودمند است ممکن است فردا به سبب شناخت فن تازه یا فنون تازه ی مدیریت کهنه شود. اما استعداد از این دو مهمتر است و پی بردن به استعداد هر کارمند از مسئولیت های بزرگ مدیریت است.

کیفیت کار یک شرکت را مردمی تعیین می کنند که در آن به کار می پردازند. آنچه دانشکده های ما در دسترس قرار می دهند تنها مواد خام محسوب می شود. این به کارفرما بستگی دارد تا مواد را چگونه پرداخت کند و بیاراید که از درون آنها کارمندانی ممتاز پدید آورد.

به طور اساسی یک مدیر باید صفات مثبت و برجسته ی افراد را مورد توجه قرار دهد نه اینکه کاستی های آنها را آشکار گرداند زیرا به تنهایی در نظر گرفتن نقاط منفی یک کارمند باعث می شود تا مدیر هیچ وقت نتواند بدون دو دلی کارمندش را به کار مسئولیت دار بگمارد.

همیشه توانایی کارمندانم را پیش از آنچه هست ارزیابی می کنم تا کمتر از آنچه هست.

توجه : کتاب « نه برای لقمه ای نان » را مولف آن ضمن اطلاع و پذیرش قوانین سایت به تک بوک اهدا نموده اند .

دانلود خلاصه کتاب نه برای لقمه ای نان ؛ از لینک زیر :

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : دکتر علی اصغر صفری فرد
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 2.5 مگابایت
نوع فايل : pdf
تعداد صفحه : 22
منبع : www.takbook.com

رمز فایل : www.takbook.com

مطالب مشابه با این مطلب

  دانلود کتاب اصول بهینه تولید محصولات دارویی

  دانلود کتاب اصول بهینه تولید محصولات دارویی ۲٫۹۲/۵ (۵۸٫۳۳%) ۱۲ امتیازs کتاب ” اصول بهینه تولید محصولات دارویی ” ۱۰۰ نکته کلیدی را بازگو می کند . از متن کتاب : مدیریت ارشد تا پایین ترین رده های سازمانی یک شرکت داروسازی ملزم به […]

  دانلود کتاب عوامل حیاتی موفقیت CSF

  دانلود کتاب عوامل حیاتی موفقیت CSF 4.10/5 (82.00%) 10 امتیازs در این کتاب شما چگونگی شناسایی – اندازه گیری و استفاده از CSF ها را برای اجرای موفقیت آمیز طرح و برنامه های استراتژیک ، سازمان و سیستم ها ، مدیریت پروژه هایتان و […]

  دانلود کتاب الفبای کیفیت

  دانلود کتاب الفبای کیفیت ۵٫۰۰/۵ (۱۰۰٫۰۰%) ۱ امتیاز این کتاب به گونه ای طراحی شده است که ابتدا با مباحث اولیه کیفیت و سپس با دوره های کیفیت شما را آشنا نموده و در نهایت به کمک ابزارهای قوی کیفیتی چون نمودارهای کیفیت به […]

  دانلود کتاب مشتری مداری

  دانلود کتاب مشتری مداری ۳٫۶۷/۵ (۷۳٫۳۳%) ۳ امتیازs هدف هر کسب و کاری ، ایجاد و نگه داشتن مشتری است . ( پیتر دراکر ) کتاب “ مشتری مداری ” ۵۰ نکته کلیدی در این خصوص را بازگو می کند .

  دانلود کتاب مدیریت تعارض سازمانی

  دانلود کتاب مدیریت تعارض سازمانی ۴٫۲۰/۵ (۸۴٫۰۰%) ۵ امتیازs کتاب “مدیریت تعارض سازمانی ” ۵۰ نکته کلیدی را بازگومی کند . تعارض رفتار عمدی و آگاهانه است که به منظور جلوگیری و ممانعت از تحقق اهداف سایر افراد صورت می گیرد . تعارض ، […]

  دانلود کتاب اخلاق حرفه ای در مدیریت

  دانلود کتاب اخلاق حرفه ای در مدیریت ۳٫۶۳/۵ (۷۲٫۵۰%) ۸ امتیازs کتاب مفید ” اخلاق حرفه ای در مدیریت ” ۵۰ نکته کلیدی را بازگو می کند . علم اخلاق، علمی است که صفات نفسانی خوب و بد و اعمال و رفتار اختیاری متناسب […]
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت


دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد

logo-samandehi