جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

دانلود کتاب راه اندازهای الکتریکی پیشرفته _ آنالیز – مدلسازی – کنترل

465

بازدید

دانلود کتاب راه اندازهای الکتریکی پیشرفته _ آنالیز – مدلسازی – کنترل ۴٫۹۲/۵ (۹۸٫۴۰%) ۷۵ امتیازs
دانلود کتاب راه اندازهای الکتریکی پیشرفته _ آنالیز - مدلسازی - کنترل

دانلود کتاب راه اندازهای الکتریکی پیشرفته _ آنالیز – مدلسازی – کنترل

کتاب راه اندازهای الکتریکی پیشرفته را می توان یکی از بهترین منابع برای ارتباط مباحث نظری با صنعت راه اندازهای الکتریکی دانست. نویسندگان این اثر سعی کرده اند در این کتاب علاوه بر تشریح مباحث نظری در هر فصل به ارائه مثال های کاربردی متنوع و مرتبط با صنعت بپردازند.

با وجود اینکه این مجموعه گردآوری شده توسط نویسندگان ، موضوعات پیشرفته راه اندازهای الکتریکی را مورد بررسی قرارداده ، اما از پرداختن به مفاهیم پایه ای در مورد مدلسازی ماشین های الکتریکی ، مبدل های الکتریکی و کلیدزنی غافل نبوده به نحوی که می توان این کتاب را به نوعی مرجعی جامع برای راه ا ندازهای الکتریکی از مقدماتی تا پیشرفته دانست که می تواند هم در دانشگاه و هم در صنعت مورد توجه واقع گردد.

برای هر ماشین الکتریکی ، مدلسازی ، تحلیل روابط و روش های کنترلی برای آن ، بررسی و شبیه سازی شده است. لازم به ذکر است که نویسندگان این اثر از اساتید برجسته در حوزه راه اندازهای الکتریکی و الکترونیک قدرت بوده که دارای مقالات و کتاب های معتبر در این حوزه می باشند.

فهرست اصلی کتاب :
۱ – مروری بر راه اندازی الکتریکی نوین
۲ – مدولاسیون برای مبدل های الکترونیک قدرت
۳ – کنترل جریان بار تعمیم یافته
۴ – اصول مربوط به راه اندازی
۵ – مدل سازی و کنترل ماشین های DC

۶ – مفاهیم مربوط به مدل سازی ماشین سنکرون
۷ – کنترل راه اندازهای ماشین سنکرون
۸ – مفاهیم مربوط به مدل سازی ماشین القایی
۹ – کنترل راه اندازهای ماشین القایی
۱۰ – سیستم های راه انداز رلوکتانسی سوئیچ شونده

توجه : کتاب ” راه اندازهای الکتریکی پیشرفته _ آنالیز – مدلسازی – کنترل ” توسط مترجم آن و با اطلاع و پذیرش قوانین سایت به تک بوک اهدا شده .

دانلود کتاب راه اندازهای الکتریکی پیشرفته _ آنالیز – مدلسازی – کنترل ؛ از لینک زیر :

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : ریک د دانکر - دوکوپول - آندره ولتمن / مجتبی اسماعیلی
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 28 مگابایت
نوع فايل : PDF
تعداد صفحه : 714
منبع : www.takbook.com

رمز فایل : www.takbook.com

مطالب مشابه با این مطلب

  دانلود کتاب صادرات خدمات فنی و مهندسی

  دانلود کتاب صادرات خدمات فنی و مهندسی ۵٫۰۰/۵ (۱۰۰٫۰۰%) ۴۲ امتیازs آنچه در کتاب ” صادرات خدمات فنی و مهندسی ” می خوانیم : مقدمه مولف چیستی و ویژگی های خدمات سهم فزاینده خدمت در اقتصاد کشورها بین المللی شدن خدمات

  دانلود کتاب دانستنیهای فیزیک و کامپیوتر ۲

  دانلود کتاب دانستنیهای فیزیک و کامپیوتر ۲ ۴٫۰۰/۵ (۸۰٫۰۰%) ۶ امتیازs این کتاب قسمت دوم قسمت پیش است به همین نام که مورد توجه مراجعه کنند گان قرار گرفته است. در این کتاب با مطالبی در مورد کامپیوتر، قران، فیزیک و نجوم آشنا می […]

  دانلود کتاب ابر منظومه ها و نسل جدید اینترنت ماهواره ای

  با پیشرفت روزافزون علم و فن آوری، ماهواره های مخابراتی نیز در سالهای اخیر دچار تحول و تغییرات فراوانی شده اند. منظومه های ماهواره ای سابقه ای بیش از ۶۴ سال در فن آوری فضایی و ارتباطات ماهواره ای دارند.

  دانلود کتاب خبرگی طراحی

  دانلود کتاب خبرگی طراحی ۲٫۷۵/۵ (۵۵٫۰۰%) ۴ امتیازs این کتاب دربارۀ چیست؟ طراحی کــردن، یکــی از پیچیده تریــن و مشــکل ترین امــوری اســت کــه می توانیــم بــه کمــک ذهــن خویــش انجــام دهیــم. بیشــتر کســانی کــه از راه طراحــی امــرار معــاش می کننــد، آن را […]

  دانلود کتاب ترمیم ترکها

  دانلود کتاب ترمیم ترکها ۴٫۵۰/۵ (۹۰٫۰۰%) ۲ امتیازs کتاب ترمیم ترک‌ها نوشته‌ی ایمان الیاسیان، به صورت کامل همراه با تصاویر به مبحث ترک در بتن می‌ پردازد. از متن کتاب : دلایل پوست ماری شدن سطح بتن ۱- نسبت آب به سیمان بالا ۲- […]

  دانلود کتاب نانو مخابرات

  دانلود کتاب نانو مخابرات ۴٫۰۰/۵ (۸۰٫۰۰%) ۴ امتیازs سرآغاز سخن : شبکه نانو یک شبکه ارتباطی در مقیاس نانو بین دستگاه های نانو است. دستگاه های نانو به دلیل محدودیت در توانایی پردازش مدیریت توان ، در عملکردها با چالش های خاصی روبرو هستند […]
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت


دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد