جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

در ۱ ماه مکالمه زبان انگلیسی را استادانه یاد بگیرید!!

555

بازدید

در ۱ ماه مکالمه زبان انگلیسی را استادانه یاد بگیرید!! ۵٫۰۰/۵ (۱۰۰٫۰۰%) ۱ امتیاز

 

 

 

 

 

 

 

در ۱ ماه مکالمه زبان انگلیسی را استادانه یاد بگیرید!!

شما می‌خواهید مکالمه به زبان انگلیسی را یاد بگیرید اما تنها هستید! این موضوع چالش اکثر زبان آموزان است. عموم مردم به اشتباه فکر می‌کنند برای اینکه به زبان انگلیسی تسلط کامل پیدا کنند باید حتماً در کلاس ثبت نام کنند و با انگلیسی زبانان بومی در ارتباط باشند در صورتی اینگونه نیست. شما می‌توانید انگلیسی صحبت کردن را در هر جایی تمرین کنید و مجبور نیستید حتماً پکیج آموزش زبان انگلیسی بخرید یا در کلاس‌های مختلف ثبت نام کنید. آیا آماده‌اید تا به یک فرد مسلط و حرفه‌ای تبدیل شوید؟

طبیعی صحبت کردن به چه معنا است؟

حتماً شما هم دوست داریدکاملاً روان به زبان انگلیسی حرف بزنید! برای صحبت کردن به‌طور طبیعی باید در ۳ زمینه زیر مهارت کامل داشته باشید:

 • واژگان
 • مهارت‌های صوتی
 • دقت گرامری

اگر بتوانید با گرامر دقیق، تلفظ خوب و طیف وسیعی از واژگان حرف بزنید قطعاً صحبت کردن شما کاملاً طبیعی به نظر می‌رسد. در ادامه ترفندهایی را به شما یادمی‌دهیم تا سریع‌تر بر این مهارت مسلط شوید.

در ۱ ماه مکالمه به انگلیسی را یاد بگیرید

در بخش۸ راهکار عملی را به شما آموزش می‌دهیم تا بتوانید این مهارت را نسبت به سایر زبان آموزان سریع‌تر یاد بگیرید.

۱٫ خروجی بدون ورودی وجود ندارد

دو روش اساسی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد:

 • ورودی که خواندن و گوش دادن است.
 • خروجی که صحبت کردن و نوشتن است.

اگر واقعاً می‌خواهید در مکالمه انگلیسی به دستاوردهای بزرگی برسید باید خواندن و گوش دادن به زبان انگلیسی را تمرین کنید. هر چه بیشتر بخوانید،دامنه واژگان شما بیشتر می‌شودو هر چه بیشتر گوش کنید، گوش و مغز شما بیشتر به صدای کلمات انگلیسی عادت می‌کند.

۲٫ برای یادگیری سریع زبان انگلیسی درباره همه چیز مطلب بخوانید

آیا خواندن اخبار را دوست دارید؟ آیا دوست دارید از آنچه در دنیامی‌گذرد مطلع شوید؟اینیک راه عالی برای یادگیری مکالمه انگلیسی است.تنها چیزی که نیاز داریدیک روزنامه انگلیسی است. روزنامه‌های انگلیسی زیادی برایمطالعه وجود دارند. با نگاهی سریع به اینترنتمی‌توانیدیکی از آن‌ها را انتخاب کنید. وقتیروزنامه مد نظرتان را پیدا کردید با صدای بلند شروع به خواندن کنید. شما می‌توانید اخبار را با صدای بلند در خلوت خانه بخوانیدیا به جایی بروید که هیچ کس مزاحم شما نشود(مانند پارک).

۳٫ برای یادگیری مکالمه انگلیسی یک شریک زبان پیدا کنید

بدون شک گفتن این کار آسان‌تر از انجامش است. احتمال دارد از این که به انگلیسی حرف بزنید خجالت بکشید اما اینیک راه فوق‌العاده برای بهبود مکالمه انگلیسی شما است. شما می‌توانیدهم‌زمان با شخصی که برای مکالمه انتخاب می‌کنید اشتباهاتتان را متوجه شوید و با او پیشرفت کنید. شاید بپرسید چگونهیک شریک پیدا کنیم؟ شما می‌توانیداز وب سایت‌های آموزش زبان، اینستاگرام یا لینکدین کمک بگیرید.

۴٫ یک گروه انگلیسی محلی پیدا کنید

اگر نتوانستید یک شریک گفت و گو پیدا کنید پس در یک گروه زبان عضو شوید. در این سبک از گروه‌ها همه اعضا یک هدف مشترک دارند و به دنبالآموزش حروف انگلیسی و بهبود مکالمه خود هستند. حضور در این فضاها به شما کمک می‌کند تا کم‌تر خجالت بکشید. پیدا کردن این گروه‌ها خیلی آسان است. شما می‌توانید از وب سایت یاشبکه‌های اجتماعی کمک بگیرید.

این گروه‌ها برنامه مشخصی دارند و هر بار درباره موضوع مشخصی بحث می‌کنند. شما می‌توانید بعد از مدتی با اعضا آشنا شوید و یک شریک گفت و گو برای خودتان پیدا کنید. اغلب این گروه‌هاعلاوه بر تمرین مکالمه فعالیت‌های دیگری هم انجام می‌دهندبه‌عنوان مثال یک کافی‌شاپ را انتخاب می‌کنند، ۱ روز در هفته یا ماه را انتخاب می‌کنند و با یکدیگر درباره موضوعات مختلف گپ می‌زنند. اگر در محل زندگی شما چنین گروه‌هایی وجود ندارد می‌توانید خودتان با دوستان و اطرافیانتان یک گروه راه اندازی کنید.

 

۵٫ راهنمای تور باشید

این کار نیاز به جسارت زیادی دارد. شما می‌توانید در شهر خودتان گردشگران را به مکان‌های دیدنی ببرید و با زبان انگلیسی با آن‌ها حرف بزنید. در طول این مدت می‌توانید درباره شهرتان، مکان‌های دیدنی، افسانه و داستان‌های خیالی یا خاطرات گذشته خودتان حرف بزنید. این کار علاوه بر اینکه مهارت مکالمه شما را ارتقا و اعتماد به نفستان را افزایش می‌دهد، انرژی شما را چندین برابر می‌کند. برای تسلط بهتر می‌توانید از پکیج مکالمه زبان انگلیسی استفاده کنید.

۶٫ کتاب، کتاب، کتاب!

آیا شما اهل کتاب هستید؟آیا دوست دارید هر روز یک ساعت سرتان را در یک کتاب فرو کنید؟هزاران کتاب برای خواندن وجود دارد از رمان گرفته تا تاریخ و فلسفه و علوم. شما می‌توانید متناسب با علاقه خودتان کتاب‌های زیادی را مطالعه کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کتاب را با صدای بلند بخوانید.شمامی‌توانید این کار را در خلوت خانه‌تان انجام دهید. رمان‌ها بهترینگزینه هستند زیرابخش‌های متنوعی دارند که در کنار دیالوگ، چیزهای مختلف را توصیفمی‌کنند.

۷٫ با خودت صحبت کن

آیا می‌توانید چنین لحظه‌ای را تصور کنید؟صحبت کردن با خودتان به زبان انگلیسیبهترین کار برای بهبود زبان انگلیسیاست. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در مورد تمام وظایف و کارهایی که هر روز انجام می‌دهید صحبت کنیدبه‌عنوان مثال:

 • ساعت چند بیدار شدید؟
 • اولین کاری که کردید چی بود؟
 • برای صبحانه چه خوردید؟

شمامی‌توانید با خودتان در مورد برنامه روزانه‌ای که دارید صحبت کنیدبه‌عنوان مثال:

 • امروز چه درس‌هایی دارید؟
 • آیا پکیج آموزش زبان انگلیسی آیلتس خواندید؟
 • آیاامتحان دارید؟چه امتحانی؟
 • در حال حاضر رویچه تکلیفی کار می‌کنید؟

صحبت کردن با خودتان ممکن است کار عجیبی به نظر برسد، اما چرا آن را امتحان نکنید؟

۸٫ بهترین ابزار آموزشی را برای خودتان انتخاب کنید

هزاران کلاس و پکیج آموزش زبان وجود دارد که هر کدام به شکل متفاوتی این مهارت را به شما یاد می‌دهند اما کدام یک از آن‌ها برای شما بهتر است؟ پیشنهاد ماپکیج مکالمه وهزار لغت است. در این محصول واژگان کاربردی را یاد می‌گیرید که شما را برای صحبت کردن در موقعیت‌های مختلف و حتی حضور در آزمون‌های گوناگون آماده می‌کند. شما می‌توانید بدون اینکه به مراکز آموزشی سخت گیر زبان انگلیسی مراجعه کنید به‌صورت خود آموز این مهارت را یاد بگیرید.

در آخر باید به این نکته اشاره کنیم که اکثر روش‌های بهبود مکالمه انگلیس رایگان هستند و شما می‌توانید بدون پرداخت هرگونه هزینه اضافی این مهارت را یاد بگیرید اما اگر به دنبال پیشرفت سریع‌تر هستید یا می‌خواهیدبه‌صورت اصولی و صفر تا صدی این مهارت را یاد بگیرید،می‌توانید از اساتید حرفه‌ای در این زمینه کمک بگیرید و به‌صورت حضوری یا مجازی در کلاس درس آن‌ها حاضر شوید.

 

https://www.mortezajavid.com/%d9%be%da%a9%db%8c%d8%ac-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b2%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d8%a7%d9%86%da%af%d9%84%db%8c%d8%b3%db%8c/

 

دانلود کتاب


برچسب ها

مطالب مشابه با این مطلب

  بهترین ترجمه جنین شناسی لانگمن کدام است + مقایسه

  بهترین ترجمه جنین شناسی لانگمن کدام است + مقایسه ۴٫۰۰/۵ (۸۰٫۰۰%) ۸ امتیازs بهترین ترجمه جنین شناسی لانگمن کدام است + مقایسه   جنین شناسی یکی از چالش برانگیز ترین دروس علوم پایه است که مطالعه آن خود چالش های خاص خود را دارد. […]

  خواص آلو برای دیابت چست؟

  خواص آلو برای دیابت چست؟ ۴٫۸۰/۵ (۹۶٫۰۶%) ۷۱ امتیازs خواص آلو برای دیابت چست؟ امروزه می‌توان با مصرف بسیاری از میوه‌ها از مصرف داروهای شیمایی تا حد بسیار زیادی جلوگیری نمود چرا که افرادی که دارای دیابت هستن با مصرف قرص و داروهای شیمایی […]

  اگر می خواهید خیلی زود جذاب شوید !!

  اگر می خواهید خیلی زود جذاب شوید !! ۲٫۰۰/۵ (۴۰٫۰۰%) ۱ امتیاز اگر لبخند می‌زنید، هر چه لبخندتان صادقانه تر و بزرگتر باشد، زیباتر به نظر خواهید رسید. و به همین ترتیب شخص دیگر هم می‌تواند بیشتر جذب شما شود .

  خرید کفش اسپرت مناسب

  خرید کفش اسپرت یکی از مهمترین بخش‌های خرید هر فردی است. چرا که یک کفش مناسب باعث داشتن پاهای سالم و درنتیجه انجام اقدامات سریع‌تر به سمت رویاها می‌شود. درست است که مراجعه به مراکز خرید شاید اولین گزینه‌ای باشد که به ذهن می‌رسد اما […]

  عناوین شغلهای پردرآمد دنیا و ایران

  متخصص هوش مصنوعی و یادگیری ماشین/ تخمین زده می‌شود تا سال ۲۰۲۴ ارزش مشاغل مرتبط با یادگیری ماشین، حدود ۳۱ میلیارد دلار باشد. این گفته به معنای آن است که طی یک دوره زمانی شش ساله، نرخ رشد سالیانه این حوزه بیش از ۴۰ […]

  معرفی بازی‌های Tekken 3 و GTA San Andreas

  معرفی بازی‌های Tekken 3 و GTA San Andreas در این مقاله به بررسی و معرفی GTA San Andreas و Tekken 3  می‌پردازیم که محال است هیچ گیمری نامی از این دو بازی نشنیده باشد. این دو بازی در هنگام عرضه در زمان خود توانستند رکوردهای فروش بازی را جا بجا کنند و به شاهکارهای فراموش‌نشدنی تبدیل شوند که به دلیل استقبال فراوان […]
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت


دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد

logo-samandehi