جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

دانلود کتاب افسانه هفت رئیس

1,809

بازدید

دانلود کتاب افسانه هفت رئیس ۵٫۰۰/۵ (۱۰۰٫۰۰%) ۱ امتیاز
دانلود کتاب افسانه هفت رئیس

دانلود کتاب افسانه هفت رئیس

این کتاب تلفیقیست از حقیقت و خیال در قالب داستانی که یکی از مبهم ترین و مهم ترین اعصار تاریخ عظیم ایران زمین را به تصویر می کشد. دورانی که حقیقت آن بر کسی آشکار نمی باشد و واقعیت در پس نیرنگ ها مخفی گردیده.

مدتی پس از مراسم تاجگذاری، بردیا روی تخت حکمرانی خود نشسته بود. دربـان به او اعلام کرد که پاتیزیتس اجازه ی حضور می خواهـد. بردیـا بـه پـاتیزیتـس اجازه ی حضور داد. پاتیزیتس وارد شد، دست راست را برافراشت و انگشت سبابه را به سمت جلو دراز نمود.

بردیا که می دانست علت حضور پاتیزیتس چیست به او گفت: من خدمات تو را فراموش نکرده ام. اما بایـد یـک پارسـی را بـه ایـن مقـام می رساندم تا حمایت پارسی ها را از دست ندهم.
ـ من از این کار سرورم ناراحت نیستم… ولی… نکته ی بسیار مهمی هست کـه بایـد حتماً به اطلاع سرورم برسانم.
ـ سخن بگو.
ـ سرورم فراموش کرده اند که پرکساسپس راز ایشان را میدانـد و مـیتوانـد در اولین موقعیت از آن علیه شان استفاده کند.
ـ سخن تو کاملاً صحیح است. اما… اگر قرار باشد همه ی کسانی که راز مرا می دانند کشته شوند… تو هم در لیست قرار خواهی گرفت.
پاتیزیتس لبخند تلخی زد: ولی من که قصد ندارم برادر کـوروش بـزرگ و عمـوی شاه را به جای ایشان بنشانم. بردیا ناگهان برافروخته از جای خود جست: چه گفتی؟
اگر از روی حسادت کلام دروغ بر زبان رانده باشی… مجـازات سـختی در انتظـارت خواهد بود.
ـ به خوبی از این موضوع مطلعم.

چند روز بعد فرستاده ای از جانب اردشیر برادر کوچکتر کـوروش بـزرگ بـه دیـدن پرِکساسپس رفت و از او خواست که به ملاقات اردشیر بـرود. 

توجه : این کتاب در سایت کتابناک توسط مولف آپلود شده .

دانلود کتاب افسانه هفت رئیس ؛ از لینک زیر :

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : علی پاینده جهرمی
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 600 کیلوبایت
نوع فايل : pdf
تعداد صفحه : 69


رمز فایل : www.takbook.com

مطالب مشابه با این مطلب

  The Most Dangerous Game

  The Most Dangerous Game 4.50/5 (90.00%) 2 امتیازs A big-game hunter from New York is shipwrecked on an isolated island in the Caribbean, and is hunted by a Russian aristocrat.The story is an inversion of the big-game hunting safaris in Africa and South America […]

  دانلود کتاب بوم های سنگی

  دانلود کتاب بوم های سنگی ۲٫۰۰/۵ (۴۰٫۰۰%) ۲ امتیازs ما در کشوری گام برمی داریم و ایام را سپری می کنیم که صاحب سرمایه های فرهنگی بسیار زیادی است . سرمایه هایی که دیدن آن ما را با گذشته کشورمان آشنا می سازد .

  دانلود کتاب صوتی خداحافظ تسوگومی

  دانلود کتاب صوتی خداحافظ تسوگومی ۴٫۰۰/۵ (۸۰٫۰۰%) ۲ امتیازs «تسوگومی» دخترک زیبا و جذابی است که درک عمیق خود از مفهوم جدایی و درد را کتمان می‌کند؛ تا زمانی که عشق پا به میدان زندگی‌اش می‌گذارد و از او انسان دیگری می‌سازد. درباره‌ی نویسنده: […]

  Healing Her Heart

  Healing Her Heart 2.00/5 (40.00%) 13 امتیازs Dr. Gabe Allen has a rule about dating colleagues but when he meets ER nurse Larissa Brockman he’s tempted to break his vow.

  دانلود کتاب عتیقه شناس

  دانلود کتاب عتیقه شناس ۲٫۳۳/۵ (۴۶٫۶۷%) ۳ امتیازs کتابی را که در دست دارید یکی از آثار برجسته نویسنده اسکاتلندی / انگلیسی سر والتر اسکات است که ترجمه آن برای اولین بار در زمره آثار کلاسیک این نویسنده ، بخوانندگان فارسی زبان تقدیم میگردد.

  دانلود کتاب سفرنامه اولیاء چلبی به ایران عصر صفوی

  دانلود کتاب سفرنامه اولیاء چلبی به ایران عصر صفوی ۴٫۰۰/۵ (۸۰٫۰۰%) ۲ امتیازs یکی از مهم ترین سفرنامه هایی که در نیمه دوم قرن یازدهم هجری/ قرن هفدهم میلادی، در جهان اسلام نوشته شده، سـیاحت نامه اولیاء چلبی (١٠٩٣- ١٠٢٠هـ.ق/١۶٨٢- ١۶١١م)، سیاح اهل عثمانی […]
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت


دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد