جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

دانلود کتاب اندروید وسعت دل _ شرح صدر در سیره پیامبر

236

بازدید

دانلود کتاب اندروید وسعت دل _ شرح صدر در سیره پیامبر ۳٫۰۰/۵ (۶۰٫۰۰%) ۷ امتیازs
دانلود کتاب اندروید وسعت دل _ شرح صدر در سیره پیامبر

دانلود کتاب اندروید وسعت دل _ شرح صدر در سیره پیامبر

عناوین کتاب اندروید ” وسعت دل _ شرح صدر در سیره پیامبر ” :
اشاره؛
فهرست مطالب؛
پیش گفتار؛
گفتار اول؛
گفتار دوم؛
گفتار سوم؛
گفتار چهارم؛
گفتار پنجم؛
فهرست آیات؛
فهرست روایات و دعاها؛
فهرست منابع

فرازی از کتاب :
صلوات هفتاد هزار فرشته
در یک روایت آمده است: کسی که ذکر صلوات را بگوید، هفتاد هزار فرشته بر او صلوات و درود می فرستند و خدای متعال او را اهل بهشت قرار می دهد.

تقریباً یک ملازمه ای بین بهشت رفتن و عاقبت به خیری و مداومت بر صلوات است.

کسی که اهل جهنّم باشد، قطعاً توفیق صلوات هم از او گرفته می شود. این روایت مهم است که حضرت می فرماید: با یک صلوات هفتاد هزار فرشته بر او صلوات می فرستند و اهل بهشت خواهد بود.

منشأ خوبی ها
شرح صدر صفت جامعی است که همه خیرها و کمالات در آن وجود دارد. خداوند به پیغمبر منّت می گذارد که من به تو شرح صدر دادم. مبدأ و منشأ همه خوبی ها شرح صدر است. شرح صدر یعنی این ظرف وجودی انسان خیلی بزرگ باشد. دریادل باشد. دل او به اندازه عالم بزرگ باشد.

«أَ لَمْ نَشْ_رَحْ لَکَ صَدْرَکَ»؛ آیا ما سینه تو را باز نکردیم که بتوانی بندگی کنی، رسالت را به انجام برسانی و همه سختی ها را تحمّل کنی و از میدان به در نروی؟

ولایت و پیوند با اهل بیت علیهم السلام شرح صدر می آورد. انسان را بزرگ می کند. کسی که شرح صدر دارد می تواند پذیرای همه انسان ها باشد. با همه می تواند بنشیند.

امیرالمؤمنین علیه السلام با دشمنان خود هم دست می داد و مصافحه می کرد، هرچند دشمنان دوست نداشتند یا اکراه داشتند. 

توجه : این کتاب در سایت قائمیه به اشتراک گذاشته شده .

دانلود کتاب اندروید وسعت دل _ شرح صدر در سیره پیامبر ؛ از لینک زیر :

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : حبیب الله فرحزاد
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 6.5 مگابایت
نوع فايل : apk
تعداد صفحه : -
منبع : قائمیه

رمز فایل : www.takbook.com

مطالب مشابه با این مطلب

  دانلود کتاب اندروید بازگشت به نهج البلاغه

  دانلود کتاب اندروید بازگشت به نهج البلاغه ۵٫۰۰/۵ (۱۰۰٫۰۰%) ۱ امتیاز عناوین اصلی کتاب اندروید ” بازگشت به نهج البلاغه ” شامل: ♥ مقدمه؛ ♥ حکومت در نهج البلاغه؛ ♥ حکومت در نهج البلاغه؛ ♥ نگاهى به ویژگیهاى دوران زمامدارى على علیه السلام؛ ♥ […]

  دانلود کتاب اندروید نسیم بهشت _ نکته هایی در باب محبت و رحمت

  دانلود کتاب اندروید نسیم بهشت _ نکته هایی در باب محبت و رحمت ۲٫۵۰/۵ (۵۰٫۰۰%) ۲ امتیازs نسیم بهشت، نسیم رحمت و محبت است. در بهشت جز رحمت و محبت نمی توان یافت. اهل بیت علیهم السلام هم که مظهر رحمت الهی و مصداق […]

  دانلود کتاب اندروید ضیافت _ فضیلت و آداب مهمانی

  دانلود کتاب اندروید ضیافت _ فضیلت و آداب مهمانی ۳٫۷۵/۵ (۷۵٫۰۰%) ۴ امتیازs عناوین اصلی ” کتاب اندروید ضیافت _ فضیلت و آداب مهمانی ” شامل: اشاره؛ فهرست مطالب؛ پیش گفتار؛ ۱_سیرۀ میهمان داری؛ ۲_اکرام میهمان؛ ۳_اهمیت اطعام؛ ۴_آداب میهمانی/۱؛ ۵_آداب میهمانی/۲؛ منابع

  دانلود کتاب اندروید استغفار راه رهایی از تنگناها

  دانلود کتاب اندروید استغفار راه رهایی از تنگناها ۴٫۳۳/۵ (۸۶٫۶۷%) ۶ امتیازs فهرست کتاب اندروید ” استغفار راه رهایی از تنگناها ” : پیش گفتار فصل اول : سیره استغفار فصل دوم : دردها و درمان ها فصل سوم : آثار گناه فصل چهارم […]

  دانلود کتاب اندروید وسواس _ راه کارهای پیشگیری و درمان

  دانلود کتاب اندروید وسواس _ راه کارهای پیشگیری و درمان ۳٫۰۰/۵ (۶۰٫۰۰%) ۹ امتیازs عناوین اصلی کتاب اندروید ” وسواس _ راه کارهای پیشگیری و درمان ” ( اثر حبیب اله فرحزاد ) شامل: اشاره؛ فهرست مطالب؛ پیشگفتار؛ فصل اول: پیامدهای وسواس؛ فصل دوم: […]

  دانلود کتاب اندروید تربیت فرزند

  دانلود کتاب اندروید تربیت فرزند ۴٫۰۰/۵ (۸۰٫۰۰%) ۷ امتیازs عناوین اصلی کتاب اندروید ” تربیت فرزند ” شامل: اشاره؛ فهرست مطالب؛ پیشگفتار؛ گفتار اول: ادب و تربیت؛ گفتار دوم: رفتار با کودکان؛ گفتار سوم: تکریم کودکان؛ گفتار چهارم: آموزش و تربیت؛
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت


دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد