جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

دانلود کتاب تلنگری بی درنگ

694

بازدید

دانلود کتاب تلنگری بی درنگ ۵٫۰۰/۵ (۱۰۰٫۰۰%) ۱ امتیاز
دانلود کتاب تلنگری بی درنگ

دانلود کتاب تلنگری بی درنگ

کتاب ” تلنگری بی درنگ ” شامل ” یکصد دلنوشته ” می باشد که آنرا تقدیم علاقمندان می نمائیم .

پیشگفتار
نوشتار پیش رو میوه ی ازسرگذشت ها و دانسته های این من با زبان ادبی می باشد که با پافشاری بسیار روی واژگان پارسی نوشته شده . بنابراین از دیدگاه ادبی و زبان شناسی پرارزش است و می توانم بگویم از نوشته های پیشین یعنی کتاب های »من نامه« و »تبارآریایی در کشاکش آزادی و بردگی« نیز در زمینه ی ادبی پرمایه تر است.

همان گونه که سرگذشت های یک فرد به مانند موج سینوسی در نوسان است در این نوشتار نیز هرچه پیش آمده بدون کم وکاست در دیدرس خوانندگان گذاشته شده.

زندگی چه در دوران اوج و چه در دوران پستی یک مزه ی آشکار ندارد و برای هر روزش مزه ی ویژه ی خود را داراست . پس افکندی که هر روز برایمان می گذارد با دیگر روزها دگرسان است. پس کوشش براین بوده که چه شیرین و چه تلخ آنچه گذشته را بازگو کنم.

در منتخبی از کتاب ” تلنگری بی درنگ ” می خوانیم :

آنچه که می توانستم سال ها پیش داشته باشم را اکنون به دست آوردم . هرچند خون دل خوردم و افسوس گذشته مرا پژمرده کرده.

ولی این ارزش دارد، میدانم که دارد. آدمها اگر یاد نگیرند که پیرامونشان را درست ببینند تا زمان مرگ هم آنچه که باید را نمی یابند.

پیشترها برای این که توانم را در برابر سختی های زندگی بیازمایم از خودم می نوشتم که توانسته و پیروز شده ام.

این روزها آنچنان پرتوانم و گامهایم بلند است که دیگر نیازی نیست خودم را با نوشتنش پذیرای آن کنم.

توجه : این کتاب را مولف آن ” اهورا دستجردی ” با اطلاع و پذیرش قوانین سایت به تک بوک اهدا نموده اند .

دانلود کتاب تلنگری بی درنگ ؛ از لینک زیر :

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : اهورا دستجردی
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 700 کیلوبایت
نوع فايل : pdf
تعداد صفحه : 142
منبع : www.takbook.com

رمز فایل : www.takbook.com

مطالب مشابه با این مطلب

  دانلود کتاب فرهنگنامه شریعتی

  فرهنگ نامه شریعتی، گردآوری شده اصطلاحات و واژه های ادبی، سیاسی، ایدئولوژیک، جامعه شناختی و فلسفی – دینی از آثار دکتر شریعتی و توضیح مفهومی آنها. گلچینی از مقدمه :

  دانلود کتاب در آغوش خود مردن شنل سورمه ای

  دانلود کتاب در آغوش خود مردن شنل سورمه ای ۳٫۰۰/۵ (۶۰٫۰۰%) ۳ امتیازs این مجموعه شامل تاویل دو داستان از صادق هدایت به نامهای “سه قطره خون” و “زنده به گور” اثر است. فهرست : پیشگفتار داستان ” زنده به گور “ تأویل ” […]

  دانلود کتاب اندیشه های ناپایدار

  دانلود کتاب اندیشه های ناپایدار ۳٫۰۰/۵ (۶۰٫۰۰%) ۵ امتیازs این کتاب سخنان کوتاه دکتر مهدی اقبالی مهدی آبادی می باشد امتیاز این کتاب در این است که در ۱۳۴۹ سخن کوتاه از ایشان هیچ کلمه غیرفارسی وجود ندارد مثلا از از حروف ث-ح-ق-ص-ض-ط-ظ-ع که […]

  دانلود ماهنامه ادبیات متعهد _ شماره اول

  دانلود ماهنامه ادبیات متعهد _ شماره اول ۳٫۰۰/۵ (۶۰٫۰۰%) ۳ امتیازs آنچه در ” ماهنامه ادبیات متعهد ” شماره اول می خوانیم : ماهنامه ادبیات متعهد طلیعه سخن سردبیر نقد و بررسی پروین اعتصامی – نگینی درخشان بر تاریخ ادب پارسی

  دانلود کتاب ادبیات فاخر فارسی

  دانلود کتاب ادبیات فاخر فارسی ۳٫۶۷/۵ (۷۳٫۳۳%) ۳ امتیازs آنچه در کتاب ” ادبیات فاخر فارسی ” می خوانیم : پیش گفتار ایفای نقش زیبایی و ژرفایی ضربه

  دانلود کتاب گلچینی از ادبیات ایران و جهان

  دانلود کتاب گلچینی از ادبیات ایران و جهان ۱٫۷۵/۵ (۳۵٫۰۰%) ۴ امتیازs این کتاب به معرفی و شرح حال نویسندگان و شاعران و بزرگان ادبیات ایران و جهان و برخی آثار برگزیده ی آنان می پردازد.
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت


دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد