جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

دانلود کتاب نانو _ میکروربات ها

1,674

بازدید

دانلود کتاب نانو _ میکروربات ها ۳٫۴۰/۵ (۶۸٫۰۰%) ۵ امتیازs
دانلود کتاب نانو _ میکروربات ها

دانلود کتاب نانو _ میکروربات ها

پیشگفتار از نویسنده کتاب :

در ستایش علم الکترونیک همین بس که کاربردی ترین علوم در جوامع می باشد . و از یاد نبریم نانو _میکرو الکترونیک برترین گرایش علوم الکترونیک و کلید دستیابی به یک فناوری برتر در نیمه ی َسده پیش رو می باشد. شاید باور کردنی نباشد اما تغییر در حجم و بازطراحی مدار های الکترونیکی و مخابراتی بر پایه علوم نانو الکترونیک می تواند تا چند برابر کارایی و قدرت این عناصر الکترونیکی افزایش دهد .

و دست بالاتر در صنایع دریایی ؛ نظامی ؛ پزشکی ؛ الکترونیکی ؛ مخابراتی _ارتباطی ؛ به ارمغان آورد .

در منتخبی از کتاب ” نانو – میکرو ربات ها ” آمده :

دانش نانورباتیک نظامی بر سه حوزه متمرکز است :

۱ – ساخت رباتهای نانومقیاس
۲ – برنامه نویسی نانورباتها
۳ – جابجایــی ذرات نانومتری و اســمبل کردن این ذرات

نانوربــات نظامی یک سیســتم رباتیک کنترل شــده در مقیاس نانــو و ملکولی اســت که جنبه کاربردی شناسایی و تهاجمی را داراست .

این ریزربــات دارای ویژگی هایی همچون قابلیت اســتفاده در فضاهای کوچک با انعطافپذیری بالا، قابلیت تابع پذیری با سازگار در شرایط مختلف آب و هوایی و اقلیمی است.

نکته مهمی که در نانو رباتهای نظامی تهاجمی وجود دارد،از طریق تأمین نیروی محرکه آنها اســت که عمدتا ورود جریان خون و از کار انداختن سیستم عصبی دشمن و قلب و مغز و سیستم بینایی صورت می گیرد و به همین دلیل باید با رعایت نکات ایمنی انجام شود.

نانو سطح ها weapon Nano دسته بندی نانو ربات های نظامی از نظر ساخت و عملکرد:

در این طبقه بنــدی نانوربات از دو منظر خودمختار و حشره ای مطرح میشود.

الف: ربات خودمختار:

در این دسته، هر کدام از نانورباتها به طــور جداگانه دارای یک نانوکامپیوتر هســتند که نانوربات را کنتــرل میکند . موجب عملکرد مستقل آن میشود.

 

توجه : لازم به ذکر است کتاب « نانو میکروربات ها » در سایت نویسنده عرضه شده و در اختیار عموم قرار گرفته .

برای دانلود کتاب نانو _ میکروربات ها ، به لینک زیر بروید.

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : دکتر افشین رشید
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 7.9 مگابایت
نوع فايل : pdf
تعداد صفحه : 31
منبع : www.takbook.com

رمز فایل : www.takbook.com

مطالب مشابه با این مطلب

  دانلود کتاب روش مؤثر حفاظت تطبیقی

  دانلود کتاب روش مؤثر حفاظت تطبیقی ۳٫۵۰/۵ (۷۰٫۰۰%) ۸ امتیازs فهرست مطالب کتاب ” روش مؤثر حفاظت تطبیقی ” : پیشگفتار فصل اول : مروری بر مباحث مقدماتی مقدمه پیکربندی سیستم قدرت المان های یک سیستم حفاظتی ادوات حفاظتی – کلیدزنی شبکه توزیع

  دانلود کتاب راه اندازهای الکتریکی پیشرفته _ آنالیز – مدلسازی – کنترل

  دانلود کتاب راه اندازهای الکتریکی پیشرفته _ آنالیز – مدلسازی – کنترل ۴٫۹۵/۵ (۹۸٫۹۴%) ۱۱۳ امتیازs کتاب راه اندازهای الکتریکی پیشرفته را می توان یکی از بهترین منابع برای ارتباط مباحث نظری با صنعت راه اندازهای الکتریکی دانست.

  دانلود کتاب نانو مخابرات

  دانلود کتاب نانو مخابرات ۴٫۵۴/۵ (۹۰٫۷۷%) ۱۳ امتیازs سرآغاز سخن : شبکه نانو یک شبکه ارتباطی در مقیاس نانو بین دستگاه های نانو است. دستگاه های نانو به دلیل محدودیت در توانایی پردازش مدیریت توان ، در عملکردها با چالش های خاصی روبرو هستند […]

  دانلود کتاب دکل های مخابراتی

  دانلود کتاب دکل های مخابراتی ۲٫۰۰/۵ (۴۰٫۰۰%) ۲ امتیازs کتاب دکل‌های مخابراتی نوشته‌ی مصطفی جلیلیان فر، تلاش دارد شرحی بر ساختار و اجزا دکل‌های استفاده شده در مخابرات بدهد و تعدادی از تجهیزات قابل نصب بر روی آن دکل‌ها را توضیح دهد.

  دانلود کتاب نانو بیوسنسورها

  دانلود کتاب نانو بیوسنسورها ۳٫۷۵/۵ (۷۵٫۰۰%) ۴ امتیازs فهرست مطالب کتاب ” نانو بیوسنسورها ” : _نانو بیو سنسور چیست؟؟ _ آشنایی با انواع نانو بیو سنسور ها _ نانو بیو سنسور های گازی (عمومی)

  دانلود کتاب نوبوت ها و نانو بوت

  دانلود کتاب نوبوت ها و نانو بوت ۴٫۰۰/۵ (۸۰٫۰۰%) ۶ امتیازs نوبوت‌ها (ریز نانو ربات‌های پزشکی) ماشین‌های کوچکی هستند در مقیاس (ذره نانو) که برای انجام عملیاتی خاص و بعضا تکرارشونده با دقت بسیار بالا طراحی شده‌اند.
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت


دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد

logo-samandehi