جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

دانلود کتاب بررسی رموز مبارک طه و ص در آیات الهی

2,100

بازدید

دانلود کتاب بررسی رموز مبارک طه و ص در آیات الهی ۲٫۳۱/۵ (۴۶٫۲۵%) ۱۶ امتیازs
دانلود کتاب بررسی رموز مبارک طه و ص در آیات الهی

دانلود کتاب بررسی رموز مبارک طه و ص در آیات الهی

این کتاب به بررسی رموز مبارک ( طه ) و ( ص ) در آیات الهی می پردازد .
فهرست کتاب به قرار زیر است :
فصل اول: ….. ۱۷
بخش اول: بررسی سوره ی طه ………………………………………۱۹
بخش دوم: بررسی آیه ی هشتم، ۲۹ سوره ی دارای حروف مقطعه …….۷۸
بخش سوم: بررسی آیه ی هشتم، تمامی سوره های قرآن کریم …………۱۱۷
فصل دوم: ….. ۱۵۳
بخش اول: بررسی سوره ی ص ………۱۵۹
بخش دوم: بررسی آیه ی نهم، ۲۹ سوره ی دارای حروف مقطعه ………۱۹۱
بخش سوم: بررسی آیه ی نهم، تمامی سوره های قرآن کریم …………..۲۳۷
نکته قابل تأمل درآیات الهی ………….۲۷۹
اشاره:
مــا انســانها گاهــی چیزهایــی را میفهمیــم و گاهــی هــم چیزهایــی را نمی فهمیــم . ایــن فهمیدنهــا ســبب نمی شــود کــه نــا فهمیده هــا را فرامــوش کنیــم و ایــن نــا فهمیده هــا هــم ســبب نمی شــود کــه فهمیدههــا را فرامــوش کنیــم.

گاهــی حقیقــت در فهمیده هــای ماســت و گاهــی هــم حقیقــت در نــافهمیده هــای ماســت. نقطه ی مقابل حقیقت، باطل است. حقیقت بوده و خواهد بود ولی باطل نبوده و نخواهد بود. باطــل نمی توانــد حقیقــت را حــذف کنــد ولــی زمانــی کــه حقیقــت نباشــد می توانــد حکــم فرمایــی کنــد.

تاریکــی هــر قــدر وســیع و بــا عظمــت باشــد در مقابــل کوچکترین نــور ازبین خواهــد رفت. حقیقــت این کــه تاریکــی در مقابــل نــور دوامــی نــدارد یــک حقیقــت غیــر قابــل انــکار اســت ولــی گاهــی چشــمان مــا بســته اســت و مــا شکســت خــوردن تاریکــی در مقابــل نــور را نمی بینیــم.

ایــن مشــکل ماســت کــه چشــمان خــود را بســته نگــه داشــته ایم و حقیقــت را نمی بینیــم و حقیقــت غیــر قابــل تغییــر اســت. باطــل موجودیتــی نــدارد کــه بخواهــد خــود را اثبــات کنــد و فقــط راه اثبــات تــو بــرای رســیدن بــه حقیقــت را مســدود می کنــد.

لازم به ذکر است کتاب « بررسی رموز مبارک ( طه ) و ( ص ) در آیات الهی » را نویسنده آن به سایت تک بوک اهدا نموده اند .

دانلود کتاب بررسی رموز مبارک طه و ص در آیات الهی ؛ از لینک زیر :

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : علی خرامانی خسروشاهی
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 15 مگابایت
نوع فايل : pdf
تعداد صفحه : 282
منبع : www.takbook.com

رمز فایل : www.takbook.com


مطالب مشابه با این مطلب

  دانلود کتاب دلایل اختلاف و آداب آن

  فهرست مطالب کتاب در یک نگاه : مقدمه یکم : مرحله قبل از وقوع خطا ۱ – جستجو کردن و روشن نمودن ۲ – شناخت صفات نقل کننده ۳ – عرضه کردن این امر بر اصول ۴ – انتظار کشیدن

  دانلود کتاب درآمدی بر ذکر و دعا از دید شمس و مولانا

  دانلود کتاب درآمدی بر ذکر و دعا از دید شمس و مولانا ۳٫۹۸/۵ (۷۹٫۶۸%) ۶۳ امتیازs شمس ‌الدّین محمّد تبریزی و مرید یکرنگ او، مولانا جلال ‌الدّین محمّد مولوی، از زمرۀ عارفان و اولیایی هستند که پس از آنکه در حق‌تعالی فانی گشته و […]

  دانلود کتاب کلیدهای گشایش ثروت در پرتو قرآن

  دانلود کتاب کلیدهای گشایش ثروت در پرتو قرآن ۳٫۰۰/۵ (۶۰٫۰۰%) ۸ امتیازs چیزی که تعداد بسیاری از مسلمانان را به خود مشغول نموده است ، طلب رزق و روزی می باشد . تعداد زیادی از آن ها در این گمان هستند که تمسک جستن […]

  دانلود کتاب تفسیر سوره فاتحه

  دانلود کتاب تفسیر سوره فاتحه ۳٫۶۰/۵ (۷۲٫۰۰%) ۵ امتیازs کتاب تفسیر سوره فاتحه از منظر تجزیه و تحلیل لغات تقدیم علاقمندان می شود .

  دانلود کتاب پروژه خویشتن داری

  دانلود کتاب پروژه خویشتن داری ۲٫۸۶/۵ (۵۷٫۱۴%) ۷ امتیازs بهبود ما درست از همین جایی شروع میشود که هستیم، بهبود با یادگیری آغاز میگردد، اما قرار است چه چیز را یاد بگیریم؟ قرار است خودمان را بشناسیم و در خودشناسی عالی شویم. کمی در […]

  دانلود کتاب صوتی زندگی جاوید یا حیات اخروی

  دانلود کتاب صوتی زندگی جاوید یا حیات اخروی ۴٫۲۱/۵ (۸۴٫۲۹%) ۱۴ امتیازs در کتاب صوتی زندگی جاوید یا حیات اخروی بازخوانی برخی مفاهیم را از نگاه شهید مطهری مرور می کنیم.
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت


دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد

logo-samandehi