جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

دانلود کتاب هنر ارائه و سخنرانی

3,429

بازدید

دانلود کتاب هنر ارائه و سخنرانی ۴٫۲۵/۵ (۸۵٫۰۰%) ۴ امتیازs
دانلود کتاب هنر ارائه و سخنرانی

دانلود کتاب هنر ارائه و سخنرانی

درباره نویسنده :
فیلیپ کالینز مقاله نویس روزنامه ی تایمز، رئیس هیئت تروستیس از گروه تحقیقاتی و مدیر اجرایی شـرکت انحصاری هایویندوز، یک انجمن نویسندگی سخنرانی است. تا سال ۲۰۰۷، نویسنده ی سخنرانی های نخسـت وزیر، تونی بلر بود. به عنوان یک بانکدار سرمایه گذار نیز فعالیت داشته و موسسـه بـازار اجتمـاعی کـه یـک موسسه ی تحقیقاتی سیاسی است را تأسیس کرده است.

بعد از ترک داونینگ استریت، سخنرانی های زیادی را برای مدیران اجرایی و وزیران ارشد دولتی در بخش هـای حقـوقی و داوطلبانـه بـه نگـارش درآورده اسـت.

همچنین او همیشه در روزنامه ی تایمز یک ستون را به تحلیل سخنرانی های مهم اختصاص می دهد .
فهرست
مقدمه: توجه به جزئیات
فصل اول: مخاطبین
فصل دوم: انتظارات
فصل سوم: موضوع
فصل چهارم: زبان
فصل پنجم: اشخاص
فصل ششم: خروجی (نتایج)
نتیجه گیری

در منتخبی از کتاب ارزشمند ” هنر ارائه و سخنرانی ” می خوانیم :

قانون نوشتن: توجه به جزئیات
نوشته خوب دارای یک ساختار است. همان طور که داک دی لادا روچفوکالد در اثر ماکسـیمس خـود گفتـه: “تکنیک مناسب مسئلهای است که نبوغ و تعادل در آن مشترک است”.

کار هوشمندانه ای نیست که قـوانین را زیر پا گذاشته و خود را فردی خلاق توصیف کنید. با این کار شما خلاق نمی شوید، بلکه مخرب می شـوید .
این مسئله ساختار اصلی را گرفته و آن را برای شکستن قوانین به روشی جالب به جای یـک روش تصـادفی، شکل می دهد.

پیکاسو این مسئله را مدیریت کرده است. بیتل ها تا حدی از آن را انجام داده انـد. ولـی ایـن گروهی است که شما حفظ می کنید.

نوشتن سخنرانی خوب درباره ی بـه دسـت آوردن اصـول ، زمـان و یـک هدف مناسب است. فقط وقتی که شما این مهارت را خوب یاد گرفته باشید می توانید عمل ویـرایش نوشـته خود را شروع کنید.

برای دانلود کتاب هنر ارائه و سخنرانی ؛ به لینک زیر بروید .

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : فیلیپ کالینز
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 368 کیلوبایت
نوع فايل : pdf
تعداد صفحه : 27
منبع : www.takbook.com

رمز فایل : www.takbook.com

مطالب مشابه با این مطلب

  دانلود کتاب اسرار ارتباط موثر

  دانلود کتاب اسرار ارتباط موثر ۲٫۲۰/۵ (۴۴٫۰۰%) ۵ امتیازs اسراری که با دانستن آنها بهتر می توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید. بخشی از پیش گفتار : اگر نمی دانید که چگونه می توان با دیگران بهتر ارتباط برقرار کرد ؟ اگر نمی دانید […]

  دانلود کتاب درمان پذیرش و تعهد با استفاده از هنر برای نوجوانان

  دانلود کتاب درمان پذیرش و تعهد با استفاده از هنر برای نوجوانان ۴٫۰۰/۵ (۸۰٫۰۰%) ۳ امتیازs فهرست مطالب کتاب حاضر : مقدمه فصل اول : من کجا هستم؟ فصل دوم : افکار : در دام افتاده و گیر کرده یا انعطف پذیر فصل سوم […]

  دانلود کتاب خرد بزرگسالی _ رویش دوباره

  دانلود کتاب خرد بزرگسالی _ رویش دوباره ۴٫۵۳/۵ (۹۰٫۵۶%) ۳۶ امتیازs زندگی یک خط مستقیم نیست، زندگی مجموعه ای از چرخه های رشد، بلوغ، پایان و به دنبال آن تولد دوباره است . با این طرز فکر بهتر می توانیم بفهمیم که چرا پایان […]

  دانلود کتاب درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای زوجین

  دانلود کتاب درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای زوجین ۳٫۳۸/۵ (۶۷٫۵۰%) ۸ امتیازs هدف اصلی از ترکیب کار طرح‌واره با درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای زوجینی که به دنبال مشاوره هستند، نه تنها مفهوم‌سازی سریع و واضح مشکلات بین فردی است […]

  دانلود کتاب اضطراب رقابت ورزشی

  دانلود کتاب اضطراب رقابت ورزشی ۳٫۴۵/۵ (۶۹٫۰۹%) ۱۱ امتیازs اهمیت کتاب اضطراب به عنوان یک احساس منفی، بر ادراک فرد در مسابقات ورزشی تأثیرمی گذارد، و منجر به کاهش عملکرد می گردد. البته تعداد زیادی از ورزشکاران این نوع اضطراب را تجربه می کنند […]

  دانلود کتاب شما هم میتوانید پولدار شوید

  دانلود کتاب شما هم میتوانید پولدار شوید ۴٫۰۰/۵ (۸۰٫۰۰%) ۱۲ امتیازs با یادگیری راز و رمزهای ذهن، شما هم میتوانید در شغل مورد علاقه خودتان پولدار شوید! کسب ثروتهای میلیاردی با استفاده از قوانین طبیعی و کشف رازهای ذهن اصول مهمی که قبل از […]
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت


دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد

logo-samandehi