جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

تبلیغات کاپریلا

دانلود کتاب پرونده های بازنشده

645

بازدید

دانلود کتاب پرونده های بازنشده ۳٫۵۰/۵ (۷۰٫۰۰%) ۲ امتیازs
دانلود کتاب پرونده های بازنشده

دانلود کتاب پرونده های بازنشده

کتاب پرونده‌های باز نشده نوشته‌ی عارف ایمانی، به بررسی قتل‌های مشکوک در طول تاریخ می‌پردازد.
از متن کتاب :
ضربه نهایی اما توسط چگوارا بر پیکر حکومت وارد آمد ، زیرا او بود که بین روزهای ۹۲ تا ۹۴ دسامبر ۴۲۹۱ با یگانی متشکل از ۹۱۱ چریک نیرومند به شهر در آن زمان ۴۹۱ هزار نفره و از نظر استراتژیک بسیار مهم سانتاکلارا در مرکز جزیره کوبا حمله برد و آن را تسخیر کرد .

پس از ورود به شهر پادگانی را که ۹۹۱۱ سرباز بی انگیزه و مهم تر از آن ۴۱ دستگاه تانک داشت به محاصره نیروهای چ درآمده و پس از آن قطاری ۹۹ واگنی حامل ۱۱۱ سرباز مسلح به سلاح های سنگین از سوی چریک ها مورد حمله قرار گرفت .

چ از زمان اولین ملاقاتش با فیدل کاسترو در سال ۴۲۹۹ در مکزیک ، به صورتی کاملا آرام در نقش سرپرست ایدئولوژیک انقلاب ، نفوذی فزاینده را بر رهبر انقلاب به دست آورد .

او می نویسد : فیدل از خوزه مارتی آموخته است که چگونه می توان از ترکیب اومانیسم و کوبائیسم یک معجون انقلابی ساخت . و البته آن پزشک آرژانتینی یعنی چگوارا به فیدل کمک کرد که به اصطلاح یک مدخل ایدولوژیک برای انقلاب پیدا کند .

چ با توجه به پشتوانه تئوریک خود نقش دستیار فیدل در عملی کردن تئوری ها و تطبیق جهان بینی مارکسیسم با انقلاب را بر عهده گرفت و مورخ پر آوازه آمریکایی یعنی شلدون بی لیس نیز این مساله را تائید می کند .

کاسترو در سال ۴۲۹۹ و در مصاحبه ای با لی لاکوود روزنامه نگار آمریکایی اقرار کرد : هیچ کس مادرزاد انقلابی نیست ، یک انقلابی در طی تحول ساخته می شود ، هنگامی که من با چ آشنا شدم یک انقلابی آگاه و پخته بود و از نظر ایدوئولوژیک هم بسیار جلوتر از من بود .

هیچ

برای دانلود کتاب پرونده های بازنشده ؛ به لینک زیر بروید .

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : عارف ایمانی
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 1 مگابایت
نوع فايل : pdf
تعداد صفحه : 67


رمز فایل : www.takbook.com
5+


مطالب مشابه با این مطلب

  دانلود کتاب زندگی مسلمانان در قرون وسطی

  دانلود کتاب زندگی مسلمانان در قرون وسطی ۵٫۰۰/۵ (۱۰۰٫۰۰%) ۱ امتیاز با مطالعه کتاب حاضر خوانندگان در حدود امکان به وضع زندگی روزانه مسلمانان قرون وسطی واقف می شوند . بررسی و مطالعه ما از قرن ۱۰ آغاز می شود .

  دانلود کتاب سرخه ای ها در آینه رسانه ها

  دانلود کتاب سرخه ای ها در آینه رسانه ها ۴٫۶۳/۵ (۹۲٫۵۰%) ۸ امتیازs کتاب های مختلفی در مورد شهر سرخه با موضوعیت تاریخ ، جغرافیا و ادبیات سرخه، به رشتۀ تحریر درآمده . اما در این کتاب سعی شده از منظر دیگر و با […]

  دانلود کتاب شیراز ۳۶ سال پیش

  از پیشرفت علم و تکنولوژی که بگذریم روزگاران گذشته، لطف و صفای خاص خود را داشت. ضمیمه مطلب فوق مطالبی است که ۳۶ سال پیش از طریق سازمان جهانگردی درباره شیراز چاپ و به گردشگران ارائه می شده است.

  دانلود کتاب سازندگان اهرام مصر

  دانلود کتاب سازندگان اهرام مصر ۱٫۶۷/۵ (۳۳٫۳۳%) ۳ امتیازs در کنار رودخانه پربرکت نیل، در سرزمین افسانه ای و باستانی مصر، ساختمانهای شگفت انگیز و پرهیبتی وجود دارد که نام اهرام بر آن نهاده اند.

  دانلود کتاب صوتی ایلومیاتی ۱۳_ خاندان تاج دار _ ۱۳ خط خونین

  دانلود کتاب صوتی ایلومیاتی ۱۳_ خاندان تاج دار _ ۱۳ خط خونین ۳٫۸۰/۵ (۷۶٫۰۰%) ۵ امتیازs کتاب صوتی « ایلومیاتی ۱۳_ خاندان تاج دار _ ۱۳ خط خونین » شامل ۷ فصل با عناوین زیر : فصل اول / ایلومیناتی فصل دوم / منظومه […]

  دانلود کتاب نشیبی دراز است پیش فراز

  دانلود کتاب نشیبی دراز است پیش فراز ۲٫۰۰/۵ (۴۰٫۰۰%) ۲ امتیازs فهرست مطالب کتاب ” نشیبی دراز است پیش فراز “ پیشگفتار ساسانیان یادمان ساسانیان جهان بینی ساسانیان ساسانیان و هویت ایرانی تاریخ سیاسی ساسانیان
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت


دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد